Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás hidegben 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Klassz lett!
    Kata
    Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
    Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

    Comment


      #32
      Hű Brigi ez tök szuper lett!!!!!
      NAGYON ÜGYES VAGY!
      Judit, Réka (4) és Zétény (1) anyukája

      Comment


        #33
        Brigi! Képen (is) nagyon csinik vagytok!!!
        Lexi picasa

        blog

        Comment


          #34
          Brigi szuper. Hány cm-en van a lyuk?
          Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

          Comment


            #35
            Már kezdem zavarban érezni magam
            "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
            Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

            Comment


              #36
              Ne tedd, tényleg csudajó lett! Nekem ez tetszik legjobban az sk-k közül, plusz Bambiviki poncsója
              Ez a kabát amúgy gyapjú? mennyire nyúlik? nem túl passzentosra szabott a hónaljnál vagy vállban pl?
              igazán szuper!! És ha nagoybb lesz ÁRven, akkor is bele fogtok férni? mármint hogy most ennyire jól illik rátok....

              Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

              Comment


                #37
                Brigi csini lett a kabi! Pont a héten gondolkoztam, hogy kellene nekem is valami csinosat is gyártanom a sportos dzsekim mellé. Körül is nézek a turikban
                Szépen alszik benne Árven a bogyós sapiban, tök édes!
                Szilva


                Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                Hurcibaba Klub (8)

                Comment


                  #38
                  A képeken tényleg nagyon passzentosnak néz ki, de valóságban nem az.Ha behúzom a nyakánál, jó kis zárt lesz. Egyáltalán nem szűk, úgy csin. hogy a hatos kendő is aláférjen 3xkörbetekerve és ne legyen nagyon feltűnő. Bár a hülye emberek azt hiszik hogy a kabát tartja a gyereket A suliban van ruhatár és a nénike odaugrott tartani a kezét mikor vettem le. HÁt mit gondol, ledobnám csak úgy a kabátot ha nem lenne kendőben a gyerek
                  Sokkal könnyebb felvenni, mint hittem. Először Árven feje be, majd a karjaim és hipp-hopp fent van.
                  Jószemű Kriszti, igen gyapjú, de csak 70%banErre a télre készült, jövőre egy kis toldást tervezek az oldalába, vagy egy másik kabit, majd meglátjuk, hogy egyáltalán óhajtja e a szolgáltatást a kisasszony
                  Szilva, köszi, és húzz bele mert mindjárt vége a télnek
                  "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                  Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                  Comment


                    #39
                    suses kabát

                    Előkerültem, köszi Letchie az érdeklődést, megérkezett a suses kabátom, sajnos megvámolták, de itt van, egy vagyon volt így összességében, ilyenkor sajnálom, hogy nem tudok varrni, hogy olyan szupi egyedi kabátokat készítsek, mint Brigi pl.
                    De nagyon élvezzük a közös kabátot, már háton és elöl is használtam, elvileg csípőhordozásra is alkalmas, de nekünk MT-nk van, nem hordozok csípőn.
                    Még gyakorolni kell a fel- és levételt, ill. BKV-n meg hosszabb távon egyedül nem mertem hátra tenni, de pl. vasárnap voltunk a Széchenyi hegyen sétálni, nagyon szupi volt, el is aludt Gréti a végére.

                    Egy jótanács, ha az USA-ból rendelnétek, hogy kérjétek meg a feladót, hogy ne kereskedelmi áruként jelölje meg a csomagot, mert úgy tuti megvámolják, az én csomagomon is így volt, feltüntette az értékét is, persze, hogy kiszúrták...
                    Vagy ha van lehetőség rá, inkább az EU-ból rendeljétek! Amikor én rendeltem még csak a suses oldalán lehetett kapni.
                    Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
                    Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
                    ÖLBEBABA

                    Comment


                      #40
                      EU-n belül is lehet kapni.
                      Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
                      és a legifjabb padavan: Ádám
                      aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

                      Comment


                        #41
                        dunyus, és így mennyibe került? én kmedikétől vettem, sajnos nem jó csípőre, meg picit sztem bő, de ha kisebb lenne, rövid lenne az ujja, meg Luki is csak nőni fog (reméljük)
                        Kriszti szerint jól áll (vagy csak a kabát tetszett neki?) meg egy néni is megdicsérte hazafelé.
                        Dius vagyok
                        Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                        Comment


                          #42
                          Hát most pontosan nem tudom, kb. 40e volt a kabi plusz postaköltség és az Áfát kellett kifizetni, ami 8ezer valamennyi volt... Nem is kértem semmit karácsonyra, ezzel megelégedtem! Abban bízom, hogy több gyereket kiszolgál, és hosszú távú befektetés lesz!
                          Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
                          Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
                          ÖLBEBABA

                          Comment


                            #43
                            Dius, eddig nem is mondtad, hogy tiéd lett kmedike kabátja (vagy csak az én figyelmemet kerülte el) - pedig fúrta az oldalamat a kíváncsiság, hogy kihez került
                            Ne aggódj amiatt, hogy bő, mert a gyerek ahogy nő, egyre több helyet fog a kabátban elfoglalni. Én ebben a kva hidegben már veszek fel alá pulóvert és a gyerekre is adok egy overált a biztonság kedvéért és így nekem már egy kicsit feszül is.

                            Most elől hordozol? Mert háton hordozni ebben a kabátban sokkal kényelmesebb szerintem, mint elől, egész más érzés. És háton ha behúzod a két réteg zsinórjait, az is szűkít a kabáton vállban.
                            Utoljára szerkesztette Letchie; 2009.01.06., 12:47.
                            Juli

                            Comment


                              #44
                              Dunyus, végülis hány hét volt rendeléstől számítva?

                              Gyönyörű színe van!!! Egy percig se sajnáld, jó befektetés volt!
                              Juli

                              Comment


                                #45
                                Azt hiszem 5-6 hét volt összesen, végülis tengerentúli szállításhoz képest nem sok, inkább azért ijedtem meg, mert hetekig nem változott a kód alapján a csomag állapota.
                                Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
                                Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
                                ÖLBEBABA

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X