Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Utazik a Hajtka

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lianna, a mei tai 5-6 hét múlva lesz szabad, a csatos 1 hét múlva, de talán az még lehet, hogy nagy lenne nektek. Hány centi a babád?
    Nem tudom, MOST hol járnak a hordozók, fiam kb. 67-70 cm körül van, 9 és fél hónapos, kb. 7,5 kg. Most már ül és áll is, így csatosba is teljes nyugalommal be lehet(ne) ültetni.
    Hol találok egy listát, hogy hol járnak a hordozók? Illetve kinek küldjek postacímet?
    JuLaBe

    Comment


      Köszönöm az egy hét próbát, nagyon kellemes hordozó. Hova adjam tovább?
      Eszter
      Dóri huncut tündérkirálylány (2008.nyár), Vili a rettenthetetlen és gombmániás kiscsibész (2011.ősz) és Apájuk boldogít

      Comment


        Merre jár jelenleg a Vándor SSC?
        Móni vagyok, Noémi (11.08.22), Pocaklakó pedig decemberben érkezik aki kisfiú lesz

        Comment


          Sziasztok!
          Nem vagyok Facebookon, de szeretnék kipróbálni egy bébi méretű mei tait. Megoldható lenne ez valahogy? Köszi

          Comment


            Elvileg most fog hozzám jönni a békás csatos!
            Móni vagyok, Noémi (11.08.22), Pocaklakó pedig decemberben érkezik aki kisfiú lesz

            Comment


              Most jut eszembe! Honnan tudom meg az utánam levő címét?
              Móni vagyok, Noémi (11.08.22), Pocaklakó pedig decemberben érkezik aki kisfiú lesz

              Comment


                A fb-on próbáld közvetlenül a soron következőtől elkérni a címét!
                Szupi a békás!
                eladó pelusok

                Comment


                  Nem tudom, mi van a Facebookos listával, hajdan még nyáron írt nekem az iletékes hölgy, hogy jönne hozzám egy mei tai, de akkor épp nem voltunk itthon, azóta meg se kép, se hang. Pedig kipróbálnánk.
                  Most mondjuk még egy hónapot ráér, az elkövetkező hetekben egyéb vándorokat várok. :-)
                  JuLaBe

                  Comment


                    Szia Zsófi!

                    Még mindig nálam van a csatos (lassan 3 hete), aminek örülök persze, de fb-n úgy látom, más is nagyon várja. Küldjem tovább?
                    Eszter
                    Dóri huncut tündérkirálylány (2008.nyár), Vili a rettenthetetlen és gombmániás kiscsibész (2011.ősz) és Apájuk boldogít

                    Comment


                      Sziasztok! A mei tai - ra fel lehet íratkozni még?
                      Hej Regő rejetem!!!2012.06.27.
                      Gondozónéni Larisa Anya + örökmozgó Regő baba + programozó Peti Apa

                      Comment


                        én a 4 évszakos kabátot és a normál mei tait próbálnám ki. Lehet?

                        Comment


                          Nincs itt senki ???
                          Hej Regő rejetem!!!2012.06.27.
                          Gondozónéni Larisa Anya + örökmozgó Regő baba + programozó Peti Apa

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X