Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Azt elfelejtettem, hogy Gyuszi naaaaagyon édes avval a táskával, mint aki éppen prezentációra készül.
    Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

    Comment


      zsaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azt elfelejtettem, hogy Gyuszi naaaaagyon édes avval a táskával, mint aki éppen prezentációra készül.
      köszi, idomítom őket a modellkedésre kellenek a jó képek (mondjuk ezek most nem arról híresek, hogy jók lennének )
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        zsaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kitaláltam!

        A kapucni a terrakotta narancs, bélés bézs vászon, és a body+pántok a köpper-csoki színű legyen. Kaphatok rajzot ebben az összeállításban?

        Nagyon szép a táska is, szeretnék majd ám egyet, de előbb valakiét megskubizom a budaörsi klubban.

        Rongyi ügyben köszönöm az őrzést, remélem jövőhét nyerő lesz, ajándékba úgyis csak majd márciusban viszem, Milán meg tud várni pár napot.

        A játszószőnyeget mennyivel előtte rendeljem meg? Nyárra szeretnénk majd. Mondjuk április közepe-vége felé megrendelem, májusban kész lehet?

        Holnap fotózom a párnát, meg mérickélek. Milyen anyagból lehet választani?
        jövő héten tudom most csak hozni a rajzokat, mert most jelmezt gyártok, utána meg vihargyorsan legyártok két táskát a hétvégén, szóval utána ígéram. de persze, rajzolok majd ha esetleg belefér az időmbe pihenésképpen, akkor esetleg hamarabb. minta milyen legyen?

        rongyi ok.

        játszószőnyeg, hát felírlak most, és ha mégsem kéred, akkor majd kihúzlak, tuti, ami tuti

        párna: anyaga attól függ, mire kell. szokásos anyagokból varrnám: kord, vagy vászon, ha kéred, hímzés, vagy rátét minta stb. ha alvópárna, akkor veszek vékonyabb, puhább vásznat...de gondolom nem az
        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

        Comment


          Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          juj de szép ez a táska
          kösziköszi
          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

          Comment


            Kata nagggyon szép lett ez a táska (is)!
            Tényleg szép ez a mintás anyag,nem tudom,mekkorák a minták,szépen mutatna a madárkán is?
            Ez a zöld nekem kicsit túl élénk,olyasmit képzelnék el,mint ami ezen a piros táskán is van.
            A pánt akkor legyen úgy,ahogy javasoltad.
            A táska magasságára 27 cm-t írtál,lehet kicsit nagyobb,mondjuk 30?Bár nem tudom az a 3 cm számít-e egyáltalán.
            Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

            Comment


              atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Bea, elment a posta

              addig legyen mit nézni, van akciós is

              (bocs, hogy ilyen hevenyészett, most nagyon nem volt időm normálisat csinálni, de a lényeg sztem látszik)
              Annyira édes Gyuszi ! Megint írtam privit
              Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

              Comment


                Kata, annyira szép a lovacska, hogy rájöttem, kell belöle még egy, a kisebbik lányomnak is. (Ebénáztam, hogy nem egyszerre kértem a kettöt, de a kicsinek most nincs semmi ünnepe.) Szoval, kérlek, írj föl még egy filc lovacskára, valami sötétebb színüre, hogy ne legyenek egyformák. Köszi!!
                három a kislány

                Comment


                  rendben Dóri! húsvétra csinálok még, akkor beveszem őt is a csapatba.
                  Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                  www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                  hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                  Comment


                    Bea meg
                    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                    Comment


                      dettus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kata nagggyon szép lett ez a táska (is)!
                      Tényleg szép ez a mintás anyag,nem tudom,mekkorák a minták,szépen mutatna a madárkán is?
                      Ez a zöld nekem kicsit túl élénk,olyasmit képzelnék el,mint ami ezen a piros táskán is van.
                      A pánt akkor legyen úgy,ahogy javasoltad.
                      A táska magasságára 27 cm-t írtál,lehet kicsit nagyobb,mondjuk 30?Bár nem tudom az a 3 cm számít-e egyáltalán.
                      nem tudom, de majd vágok ki egy klisét és megnézem, és megnézem, hétvégén kezdenék foglalkozni vele, be tudsz nézni, mert akkor teszek fotót, és el tudod dönteni. végül lesz egy kevés csíkos anyag is

                      zöldről teszek ide egy másik fotót, mert az előző képen túl élénknek néz ki a fények miatt. Vizsom táskáján szép nagyon a zöld virágos, de inkább az olivás. ha olyat szeretnél elmegyek érte, de azért nézd meg ezt is:
                      Mellékletek
                      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                      Comment


                        Kata köszönöm szépen a képeket,ez alapján még jobban tetszik ez az olivás zöld.Ne haragudj,hogy nem a másik!Az is nagyon szép,tavaszias,de ha el kell képzelnem a táskán,a pántokon,akkor már túl erős,ez az olivás pedig olyan kedves,megnyugtató az én szememnek,különösen ezekkel az apró virágokkal.
                        A madárka pedig legyen nyugodtan ez az anyag,mert ez nagyon szép.
                        Utoljára szerkesztette dettus; 2010.02.25., 18:24.
                        Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

                        Comment


                          A sima,kicsi övtáskák mennyibe is kerülnek?
                          Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

                          Comment


                            atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            rendben Dóri! húsvétra csinálok még, akkor beveszem őt is a csapatba.
                            Köszi!
                            három a kislány

                            Comment


                              dettus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kata köszönöm szépen a képeket,ez alapján még jobban tetszik ez az olivás zöld.Ne haragudj,hogy nem a másik!Az is nagyon szép,tavaszias,de ha el kell képzelnem a táskán,a pántokon,akkor már túl erős,ez az olivás pedig olyan kedves,megnyugtató az én szememnek,különösen ezekkel az apró virágokkal.
                              A madárka pedig legyen nyugodtan ez az anyag,mert ez nagyon szép.
                              semmi baj, csak akkor nem tudom most megvarrni az egészet. jövő héten nem tudom ,mikor jutok el megint anyagért, de beszerzem, és jövő héten készen lesz

                              madárka is rendben.
                              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                              Comment


                                dettus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A sima,kicsi övtáskák mennyibe is kerülnek?
                                2700 Ft ebből. bélés nélkül van kívül egy tépőzáras, felül egy cipzáras zsebbel, kord és vászon hevederpánttal
                                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X