Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Vándorló Encsi Mei Tai

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    1 boszorka van, 3 fia van

    Comment


      #17
      Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      na,voltál Fehérváron?
      Voltam, de nem láttam semmit Tőled... Pedig végignéztem az összes asztalt...
      Hol kellett volna néznem???
      nem jövök többet, itt elértek:
      zernike7kukacgmail.com

      Comment


        #18
        a Tündérkupacnál
        1 boszorka van, 3 fia van

        Comment


          #19
          vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          én is szívesen kipróbálnám!
          Beírlak Orsi!!

          Zsóka, meglátjuk sztem nyáron már mi is használni fogjuk!
          nem jövök többet, itt elértek:
          zernike7kukacgmail.com

          Comment


            #20
            Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a Tündérkupacnál
            Neveket nem tudok, kismamaagyam van! Írok mailt!
            nem jövök többet, itt elértek:
            zernike7kukacgmail.com

            Comment


              #21
              Helló!
              Én is szeretnék feliratkozni
              Malacka

              Comment


                #22
                Sziasztok!
                Nagyon szeretnék felkerülni én is. Szerzek kezest.

                Comment


                  #23
                  licse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!
                  Nagyon szeretnék felkerülni én is. Szerzek kezest.
                  hahó!
                  én vállalom Johannáért a felelősséget,Johanna neked megirom mindjárt mail-ben az adataimat,vagyis szerintem lakcímen kívül a többit tudod és akkor egyben a tiéddel küld majd el Áginak!
                  aztán majd szólj ha itt az Encsi,hátha összehozunk egy talit,hogy ránézzek én is
                  "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                  Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                  Comment


                    #24
                    licse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!
                    Nagyon szeretnék felkerülni én is. Szerzek kezest.
                    zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    hahó!
                    én vállalom Johannáért a felelősséget,Johanna neked megirom mindjárt mail-ben az adataimat,vagyis szerintem lakcímen kívül a többit tudod és akkor egyben a tiéddel küld majd el Áginak!
                    aztán majd szólj ha itt az Encsi,hátha összehozunk egy talit,hogy ránézzek én is
                    Rendicsek, beírlak!
                    nem jövök többet, itt elértek:
                    zernike7kukacgmail.com

                    Comment


                      #25
                      Én nem állok sorba, csak üdvözlöm Zernike Ági nagylelkű szervezőkészségét . Ilyen MT-okban hordoztam én is. Nagyon szerettük.
                      Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

                      Comment


                        #26
                        De jó! Köszi Zsófi még egyszer!

                        Comment


                          #27
                          Ági, szerinted négyhónapossal háton használható ez az mt? Ha igen, feliratkoznék.
                          Kriszta, Laci és a fiúk
                          Értékeléseim
                          fkriszta.privi kukac gmail.com

                          Comment


                            #28
                            Ági, jól értelmeztem? A pántjai hosszabbak? Ha igen, kipróbálnám és is ha lehet még jelentkezni?! Köszi!
                            Móni & a csipetcsapat
                            "Nem olyannak látjuk a dolgokat, amilyenek. Olyannak látjuk őket, amilyenek mi vagyunk."

                            Comment


                              #29
                              Lányok!

                              Annyi változás van, hogy hétfőn nem sikerült postára jutnom, ígycsúszik mindenki egy hetet! Ma feladom Hannónak, remélem holnapra odaér, de nem kell következő héten feladnia, majd csak utána hétfőn! Átírtam mindenkinek a dátumát, nézzetek rá lécci, hogy megfelel-e?

                              Ha valaki még szeretne jelentkezni, akkor tegyétek bátran, vannak hosszabb turnusok is karácsony környékén, mert akkor nehezebb a postázás, tehát ott másfél heteket maradhat a hordozó! Használjátok ki!


                              Pammut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én nem állok sorba, csak üdvözlöm Zernike Ági nagylelkű szervezőkészségét . Ilyen MT-okban hordoztam én is. Nagyon szerettük.


                              licse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De jó! Köszi Zsófi még egyszer!
                              Beírtalak, adataid is megérkeztek, jó próbálgatást majd!!

                              fkriszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ági, szerinted négyhónapossal háton használható ez az mt? Ha igen, feliratkoznék.
                              Kipróbálhatjátok, aztán meglátod, így látatlanban sajnos nem tudok egyértelmű választ adni! Veszteni valód nem nagyon van! Ráadásul mire hozzátok ér, még nagyobbak lesztek már!

                              momesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ági, jól értelmeztem? A pántjai hosszabbak? Ha igen, kipróbálnám és is ha lehet még jelentkezni?! Köszi!
                              Szerintem nem hosszabbak mint az átlag MT-k, csak arra írtam hogy hosszú, hogy nálunk pl apa majd 2 méter, de Ő is tudja használni, tehát apukáknak is jó lehet! De nem extra hosszúak!!
                              nem jövök többet, itt elértek:
                              zernike7kukacgmail.com

                              Comment


                                #30
                                Én a 10. helyre pályázok ha lehet? Vagy arra az két hetes időszakra mosásra megy vissza?
                                Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X