Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

A jó mei tai

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    szivacsos fejtámasz+a gyerek lapockáinál sávoly keresztpánt!fantasztikusan tart,extra biztonságérzetet ad "tornázós" gyereknél!
    1 boszorka van, 3 fia van

    Comment


      #17
      Tegnap este a 21 kilós 7 éves (és kb 130 cm magas) lányomat a Kozyval hoztam haza a buszmegállóból. Teljesen kényelmes volt!!! A nővérem teljesen elájult tőle, hogy ilyet is lehet.
      "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

      Comment


        #18
        Nekem csak két féle mei tairól van tapasztalatom. A Babaközelbenes és a Bamberoo. Háton nemrég hordozok, elől sose volt benne, sajna későn kezdtem el hordozni.
        A bambinak szélesebb felül a bodyja, és más szögben áll a pántja, ezért nekem SOKKAL kényelmesebb a bambi. Több órát voltunk egyik nap a városban, meg sem kottyant a hátamnak. Az meg csak plusz extra ugye, hogy párnázott a dereka, a body széle, meg a gyerek lábánál.
        Milánom is hátamontáncoló típus, mikor fenn van, a bambi nem lazul meg, a másik igen. Először furcsa volt, hogy keményebb az anyaga a pántoknak, és milyen széles, de talán ettől tart jobban, nem tudom.
        Olyan szempontból is írjam le őket, merre hány cm?

        Kölcsönben van a bambi, lehet, hogy kipróbálok más típusúakat is, amiket írtok, az biztos, hogy veszek még egyet, a bambi most nagy szerelem lett.
        Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

        Comment


          #19
          Zsaki,
          nem csoda, hogy a bambi a szerelem, elméletileg az a "csúcs", de mind annyira más fajta, hogy lehet, ezt ki sem lehet jelenteni
          majd írj a többi próbáról is!
          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


          ÁLOMJÁRÓ CD
          születésnaptár
          babahordozási tanácsadó vagyok

          Comment


            #20
            Orsi mondta, hogy mióta a boltban rengeteg embernek köt fel MT-t látja, hogy mennyire más az emberkék testalkata és mennyire számít ez még 1-2 MT esetén is ...
            szóval vannak a rajongók, a megrögzöttek és a szerencsések, ha ezek pont passzolnak a saját testalkatukhoz és gyermekük szokásához (kéz be-ki..)
            3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

            Comment


              #21

              Ez milyen igaz, kétszer voltam bent a boltban Orsinál (egyszer Maricánál) és mind a kétszer annyit segített a babaköz-es mei tai-ban , csak sajnos elfelejtettem a kötés felét, na majd megkeresem videón.
              Szóval igen, hiába csúszik kicsit a mostani mt-om, ha atombiztosan van megkötve, magasan, szuper, csak a gyerek kezdi kinőni.
              Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

              Comment


                #22
                kozy
                láv et förszt tráj

                demondjuk kendős maradok

                vékony, szellős, de van benne anyag,erőspassz, hogy miből van
                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                ÁLOMJÁRÓ CD
                születésnaptár
                babahordozási tanácsadó vagyok

                Comment


                  #23
                  Szuper ez a topik! Köszönjük szépen! Bár még mindig bizonytalan vagyok. Vagy mégse?
                  Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                  Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                  Comment


                    #24
                    vászonból van a kozy, közben Orsi felvilágosított
                    csakhogy vmi egészen más vászon,mint ami a hazai mt-palettán található darabok vászonjai, szóval van különbség

                    szóval ez egy jó darab, de mondjuk a csúcs, valószínűleg a bambi
                    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                    ÁLOMJÁRÓ CD
                    születésnaptár
                    babahordozási tanácsadó vagyok

                    Comment


                      #25
                      összegyűjtök pár szempontot az első hsz-ben, visítsatok, hogy mit írjak
                      Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                      ÁLOMJÁRÓ CD
                      születésnaptár
                      babahordozási tanácsadó vagyok

                      Comment


                        #26
                        bocsánat, hogy kiemelem ezt, de pont ezek miatt a negatív élmények miatt lenne őrülten fontos, hogy eleve csak jó minőségű hordozóval hordozzon mindenki, mert annyira frusztráló tud lenni a rossz termékből adódó kudarc
                        (de persze kella tanulás, megfelelőoktatás, gyakorlás is a dologhoz )
                        Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                        ÁLOMJÁRÓ CD
                        születésnaptár
                        babahordozási tanácsadó vagyok

                        Comment


                          #27
                          Én 2007 óta kendőztem, de most kezdek óriási mei tai fanná válni.
                          A Bamberoo-k nekem annyira bejönnek!
                          Gyuzsó, érdekes, amit írsz, hogy szinte egyénenként változhat, hogy kinek milyen mei tai az ideális, és, hogy ez testalkattól és a baba paramétereitől is nagyon függ.
                          TAMI Bori (2003 október), aki gimis a Toldy Ferenc Gimnáziumban, Andris (2007 december) aki negyedikes a Kincskeresőben Bálint (2009 július) aki másodikos a Kincskeresőben egyetemi oktató-kutató mamája.

                          Comment


                            #28
                            szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            pont ezek miatt a negatív élmények miatt lenne őrülten fontos, hogy eleve csak jó minőségű hordozóval hordozzon mindenki, mert annyira frusztráló tud lenni a rossz termékből adódó kudarc
                            Igen, pont ezt utálom, ha a gyerek feje elmászik alvás közben, vagy a kapucni alól, persze mindez az utcán, és akkor csak néznek rám csúnyán, mért kínzom a gyereket, aztán ha a fején van a kapucni, nem értik, hogy kap-e levegőt, vagy hogy biztos oda van szorítva.

                            Na, nem azt akarom mondani, hogy rossz a miénk, csak nagyon kinőtte Milán ezt a mt-t, és a hordozás sem mindegy, hogy a szenvedő fejemet látják az utcán, vagy a vigyorgót, mikor rajtam van a gyerek.
                            Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                            Comment


                              #29
                              Sziasztok!

                              Most készülök beruházni mt-re (vagy talán ssc, még nem tudom) és gondoltam majd tőletek megtudom, hogy milyet vegyek.......elolvastam, amiket írtatok, de most még annyira sem tudom!
                              Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                              Comment


                                #30
                                Meskó,
                                tuti ami tuti, előbb próbálj sokat, sokfélét, de ne csak egyszer, hanem több napig. Most szombaton lesz klub, tudsz próbálni, tapasztalatot cserélni.
                                Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X