Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KÖVETKEZŐ KLUB ÁPRILIS 17-ÉN SZOMBATON!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    KÖVETKEZŐ KLUB ÁPRILIS 17-ÉN SZOMBATON!!!

    Akció
    Újra Klub, kicsit később, mint szokásos módon...

    Általános tudnivalók: Budaörs, Rózsa u. 17, a sarkon az iskola tornaterme, 10-14 óráig.

    Megközelítés BKV-vel: 240-es busz (piros, kék) Aradi utcai megállóig, leszállás után kicsit visszafelé, első utcán (Mátyás Király) fel, a Rózsa utca jobbra a 2. lesz)

    Belépő 500 Ft. Enni hozzatok finom házi dolgokat. LETT EGY KAJATOPIK, ITT http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=5929
    KÁVÉ, LIMONÁDÉ LESZ. (BIOCITROMLÉ, BIO NÁDCUKOR, ahogy kell).

    LESZNEK HORDOZÓK ÉS PELUSOK próbálgatni, tapizni!!!

    Szokásos tudnivalók:
    1. A tornaterem ajtaját magunk után LEHETŐLEG mindig be kell csukni! Aki a legközelebb áll az ajtóhoz, mindig nézze meg, hogy be van-e csukva! FIGYELJÜNK EGYMÁS GYEREKEIRE IS! A tornaterem melletti 2 öltözőt is lehet használni, ott vannak a mosdók.
    2. A bérlés és a takarítás költségére családonként 500 Ft-ot gyűjtünk, legyetek szívesek a klubban befizetni a recepciós kollégánál, AKI OTT FOG ÁLLNI AZ AJTÓBAN, belépéskor lehetőleg.
    A tornateremben szemeteszsákot helyeztünk el, kérlek oda dobjátok a szemetet!
    3. Az udvarra és a folyosóra kimehettek, Az udvar fölötti sportpályára is mindenki felmehet!
    4. A tornateremben mindennek van helye, ezt A4-es papírok jelzik. Többnyire.
    5. Aki tud, annak a segítségét kérem majd a klub utáni visszapakolásban!
    6. Tegyetek magatokra és a gyerekekre névtáblát, a bejáratnál található, filccel együtt!!!! Elvileg lesz, de azért a tuti a tuti...
    7. Kérem, hogy időben hagyjuk el a helyszínt!!! A bérlet 14-óráig szól!
    8. Mindenkori talált tárgyak hamvai nálam átvehetők! Elégettem! És így jár az összes jövőbeni talált tárgy is!
    9. Vannak játékok a gyerekeknek, lesz játszószivacsunk, takarókat ismindenképp viszek

    Itt jelezhetitek, ha lehet Hozzátok fordulni valamilyen ügyben, úgymint kendőguruk vagy pelusguruk vagytok, vagy egyéb expertek.

    BOLTOK: csakis aktív Mamami fórumtag árulhat a Klubban
    3 FÉLE BOLT ÁRULHAT:
    1. WAHM BOLTOK: olyan termékeket árusító Mamamik, akik SAJÁT KEZÛLEG KÉSZÍTIK TERMÉKEIKET. Kérem, hogy ne hozzák az egész arzenáljukat, Pl. MT-ból 3-at lógassanak fel, a többi maradhat a dobozban, ott is át lehet nézni. A belépő nekik 1.000 Ft.
    BOLTOK listája:
    . Hajtka MT
    . Bora:Pavlikata MT-jai és egyéb hordozói
    . Bambiviki hozza a filcholmijait


    2. EGYÉB BOLTOSOK (nem sk holmit árulni kívánók): csak mintatermékeket hozhatnak, ill. mivel úgyis bejelentjük az 1. hsz-ban, hogy ki jön és mit hoz, ezért aki előre rendel tőlük valamit, azt átveheti ott. A belépő nekik IS 1.000 Ft.
    3. MAGÁNZÓK Érdemes a topikban hsz-ban bejelenteni, hogy mit hoznak, mert aki kitesz egy db pelust, ráírja az árát és a nevét, az nagy valószínűséggel nálam landol talált tárgyként... Nekik nem kell pluszbelépőt fizetni!

    Egyéb aktivisták, pl. aláírásgyűjtés, adománygyűjtés: mielőtt bármit meghirdettek, kérem szépen, hogy én tudjam meg elsőnek, jó? És akkor ide beírjuk

    KAPCSOLÓDÓ LINKEK:
    A MÁRCIUSI KÖLCSÖNZŐS TOPIK: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=6955 FONTOS: AKI ELŐBB SZERETNE HOZZÁJUTNI AZ ÁPRILISRA KÉRT HORDOZÓJÁHOZ, KÉREM BESZÉLJE MEG A MÁRCIUSI KÖLCSÖNZŐVEL, HOGY HOL ÉS MIKOR VEHETNÉ ÁT!!!!
    KLUBOS KÉPEK ELÉRHETŐSÉGE: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=294
    KLUBOS SÜTIK RECEPTJEI: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=2333
    KLUBOS KÖNYVTÁR: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=178 (Sajnos nem tudom garantálni a működését, nem én foglalkozom vele)
    KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ PELUSOK: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=505 (Zoka7 Zsófi a gazdája)

    RECEPCIÓS: MÁLYVACSIGA ALEXE (Aleszka, a nagy Olivér, ahogy Kamcsi mondaná), ha vállaja: AZ Ő FELADATA AZ ÉRKEZŐK FOGADÁS, A BELÉPŐ ELKÉRÉSE, AZ AJTÓ FELÉ KACSINTGATÓ GYERMEKEK BEGYÛJTÉSE A díjazása: 2.000 Ft

    BÜFÉ:
    MÁLYVACSIGA OLIVÉRJE (a pulóveres, a testvérem, ahogy Kamcsi mondaná), ha vállaja: Ő SEGÍTENE INNIVALÓT KÉSZÍTENI, A BÜFÉBE ÉRKEZŐ KAJÁKAT FOGADNI, ELRENDEZNI, KÁVÉT FŐZNI, RENDET TARTANI. A díjazása: 2.000 Ft. OLIVÉR VÁLLALOD???
    MINDKETTŐJÜKNEK NYITÁSTÓL ZÁRÁSIG OTT KELLENE LENNI.


    No meg lesz MEGINT saját hordozók bemutatása is, a jobb hátsó bordásfalra rakjuk fel a saját hordozóinkat, hogy mindenki minél többfélét láthasson, próbálhasson Írjátok rá a neveteket, nehogy elkeverdjen!


    KLUBOS HORDOZÓK:
    Kicsit komolyabban veszem az eddigi rendszert: aki elvisz hordozót, minden elérhetőségét kérem felírni elvitelkor egy erre a célra rendszeresített papírra, ami ott lesz a hordozók mellett (név, nicknév, cím, telefonszám, emailcím)
    NA KI JÖN???
    Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2010.04.15., 17:37.
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    #2
    Én nagggyon szeretnék ott lenni
    Hajni és a srácok
    Marci és Barnus a kismókusok
    LEVEGŐBŐL ÉLEK és nagyon ritkán Mamamizom mostantól

    Comment


      #3
      Mi is szeretnénk
      Orsinak
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        #4
        Mi is, mi is!
        A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

        Comment


          #5
          virágok? miért kapom?
          és micsoda lanyha érdeklődés eddig...
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            #6
            Bocs, de én arra hajtok, hogy akkor már kb szüljek így inkább kihagynám a klubot
            Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
            Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

            Comment


              #7
              na jó te kapsz felmentést báááár... hátha mégis te lennél az első klubbanszülő... annyira hajtottunk már erre, volt már több túlhordó kismamánk
              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                #8
                másfél órával lemaradtam a topiknyitásról, pedig itt ülök és nem csinálok semmit???

                megyünk

                MÁRCIUSI SCOOTABABY NÁLAM
                a következő áldozat jelentkező írjon, ha előbb szeretné
                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                ÁLOMJÁRÓ CD
                születésnaptár
                babahordozási tanácsadó vagyok

                Comment


                  #9
                  aztán terjeszthetik ki a szabályzást otthonszülés után klubbanszülésre is
                  Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                  ÁLOMJÁRÓ CD
                  születésnaptár
                  babahordozási tanácsadó vagyok

                  Comment


                    #10
                    Mi megyünk!
                    A Kozyt pedig előbb elvinném, hogy abban tudjunk a pécsi esküvőn villogni, mégiscsak szivecskés.
                    Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                    Comment


                      #11
                      Megyünk mi is
                      Zsuzs
                      Három lányom és egy fiam van

                      Comment


                        #12
                        Orsi, hozzáadtam valamit a klubos topikodhoz. Egy s betűt a címbe!
                        (április)
                        Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                        1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                        Comment


                          #13
                          kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          na jó te kapsz felmentést báááár... hátha mégis te lennél az első klubbanszülő... annyira hajtottunk már erre, volt már több túlhordó kismamánk
                          Igen, tudom, többen pályáztak már a címre, és ha tutira beindulna, akkor mennék is, csak ne lenne olyan messze! És ne lenne kétséges, hogy a 240es buszon szolgálatot teljesítő sofőrök vajon szakszerű segítséget tudnának-e nyújtani, ha ott jutnék el a kitolásig

                          szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          aztán terjeszthetik ki a szabályzást otthonszülés után klubbanszülésre is
                          Vazze, bekerülnék a bl.kkbe is? Akkor lehet, hogy mégiscsak megyek
                          Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                          Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                          Comment


                            #14
                            úgy néz ki, hogy mi is megyünk
                            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                            Comment


                              #15
                              danann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Vazze, bekerülnék a bl.kkbe is? Akkor lehet, hogy mégiscsak megyek
                              simán, főleg, ha tervezett klubbanszülésről van szó
                              Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                              ÁLOMJÁRÓ CD
                              születésnaptár
                              babahordozási tanácsadó vagyok

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X