Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit tegyek hogy kényelmes legyen a Mei Tai?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Na, ezt is elfelejtettem ( a hsz. számra megyek ám!): ez a lexi twist hátulról:
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      #32
      Tegnap elbújt előlem a topic, hogy hogyan kell ide képet feltenni, de ma megtaláltam

      Szóval a nagyobb lányommal is kényelmes Bamberoonk
      Móni
      Móni, Jázmin és Kincső anyája

      Comment


        #33
        De cuki, ahogy a nyakadra teszi a kezét...
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          #34
          ORSIIII!!!!!!!Hülyén néz ki..
          De képzeld, nekem tényleg tök kényelmes volt igy. A 13 és fél kilóssal! Pedig azelőtt eszembe sem jutott volna. Csak azért kereszteztem, mert mintha mindig le akart volna csúszni a vállamról (nem elég széles?). Igy viszont nagyon pöpecül tartja a gyereket! És a ciciket is... .
          Kati, nem nyom, ha középen viszed el a kötelet és lefelé viszed hátra. Nekem bejött. Persze nem kétórás próbán, csak itt a házban, de télleg nem rossz!
          Móni, tegyél fel képet Jázminnal is!!!! Érdekelne, mekkora a csomag, hogyan látszik ki belőle a törpike .

          Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

          Comment


            #35
            Kriszti,

            Neked biztos, hogy még jó Tomit cipelni?
            Jázmin most kendőben szundizik rajtam, de valamelyik nap majd fotózom!

            Móni
            Móni, Jázmin és Kincső anyája

            Comment


              #36
              Móni, betehetek én fotót? "Levágom", ha akarod! Ja: és nem tudom hol írtad, de nyugodtan használd csak ki a rugalmasodat, nemsokára már kevésbáé lesz jó, a B-t pedig még hosszú-hoszzú ideig tudod használni, nem romlik meg:-)

              Kriszti, tényleg, Te inkább sóhajtozz a kanapén, és ne hordozz ekkora pocakkal!!!! Főleg ne 13 kilós gyermeket!
              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                #37
                Nekem babaközelbenes MT-m van, eddig csak elől hordoztam a kb. 7250 grammos Bogit. Tegnap kipróbáltam a hátonhordozást. Nem volt kényelmes, ha hónalj alatt vezettem át a pántot, túl vastag volt, mellkas előtt keresztezve kényelmetlen. Rosszul kötöttem volna vagy a MT-om nem a legjobb? Melyik márkát érdemes beszerezni?
                Boglárka (2007. november 19.) anyukája

                blog

                Comment


                  #38
                  Egy pillanatig csak ertetlenul bamultam, hogy ki hasonlit ram ennyire hatulrol ott az oldal tetejen kerek kavet!
                  Ja, hogy en vagyok?
                  Nekem kisimitva keresztezve a popsi alatt kenyelmesebb mint a lexi twist.
                  Edit, Alex 2003/05 es Kyra 2006/08 anyukaja
                  Hordozasi kapuzarasi panikban........

                  Comment


                    #39
                    Megint híres lettél Eduso:-) Egyébként én is mindig kisimítom, nem szoktam lexi twistelni.
                    Délka, hónalj alatt kell, nincs mese... Megszokod, olyan, mint egy hátizsák, ott is van vastag pánt. De szívesebben megnézném élőben, hogy véleményt mondhassak arról, hogy jól vetted-e fel (bár elrontani nehéz).
                    Sőt, nyáron még rá is fogsz izzadni...
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      #40
                      Kriszti, itt a kép, amit Orsi csinált

                      Véleményem a járókáról olvasható a megfelelő topic-ban :

                      Móni
                      Móni, Jázmin és Kincső anyája

                      Comment


                        #41
                        kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a B-t pedig még hosszú-hoszzú ideig tudod használni, nem romlik meg:-)
                        Orsi,
                        annál inkább sem, mert ha rövidke időt is, de hajlandó vagyok benne itthon minden nap egy kicsit a nagyot cipelni
                        Nemsokára tesztelni fogom. A gondom az, hogy ha rajtam van a kicsi, nem nagyon tudom ki-be tenni a hintába/ból Kincsőt.
                        A karikás slinggel emelve lehet, hogy én vagyok béna, de nem érzem biztonságban Jázmint. A rugalmas kendő meg valahogy meglazul, annak ellenére, hogy a plussz súly kívülről érkezik. Így lehet, hogy holnap a Bamberoo lesz bevetésen, majd beszámolok

                        Móni
                        Móni, Jázmin és Kincső anyája

                        Comment


                          #42
                          Az előre kötött Bamberoo-val be/ki tudtam emelni a lányom a hintába/ból úgy, hogy nem mozdult el a kötés!

                          Móni
                          Móni, Jázmin és Kincső anyája

                          Comment


                            #43
                            Evidencia... De komolyra fordítva a szót: én rengeteget cipekedek, hajolgatok, hátamon a gyermekkel, mert pl. hazafelé jövünk a suliból, elhozunk néhány srácot, azoknak is viszem 1-2 cuccát, beugrunk a fagyishoz, ahol a lány elkezd ugrándozni a hátamon, stb... szóval a helyén marad a kötés a 10 kilóssal is, na. És akkor még nem beszéltem arról, hogy akkor sem lazul ki, ha a söröskriglit kell felemelnem, vagy ha gólt kap a fiam csapata... (de megint komolytalan voltam)
                            Rebaba blog

                            email: hellorebaba@gmail.com

                            Comment


                              #44
                              Kamcsatka - Bamberoo - söröskrigli
                              megnézném e csendéletet!

                              Móni
                              Móni, Jázmin és Kincső anyája

                              Comment


                                #45
                                Segíííítséget kérek! Tudom, hogy az Ergo nem mei tai, de olyasmi. Mit tegyek, hgoy kényelmes legyen? Kornél ma 10 perc után visított benne, és ki akart ugrani, neke mmeg vágta a hasamat a derékpánt, ha lazábbra vettem, akkor meg belecsúszott a feneke. Biztos, hogy valamit én nem csinálok jól, de hogyan kell, 10 hónapos a kölök. Kérek képeket!!!! Köszi köszi! (Átmenetileg visszatértünk az sk MT-hoz
                                Szilva


                                Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                                Hurcibaba Klub (8)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X