Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozott babát láttam VIDÉKEN

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Eger pláza ma megszállva hordozókkal, és anyukákkal, rengetegen jöttek lecserélni a babakocsit hordozókendőre, nagyon sok babát, és mosolygós anyukát láttam
    Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
    Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
    Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
    írj a gmailemre az is cyanus

    Comment


      #17
      Na, kellett nekem panaszkodni!Ki sem kellett tennem a lábam a faluból, Ménfőcsanakon előttem ment át a zebrán egy anyuka, pici baba elöl, szürke-drapp csíkos Nanduban és egy nagyobb gyerkőt tolt triciklin.
      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

      Comment


        #18
        hamáUFO...
        Hordozott szilvát láttam!
        Csak le kellett nézni.Én hordoztam,hüftschlingében...Szegény Olaf vödörpótló lett
        Lefotóztam,de fogalmam nincs hogy kerül a telóról a gépre...
        (Van még aki emlékszik?Egyszer szorult helyzetemben egy köteg újságot is hordoztam elöl zsebesben)
        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

        Comment


          #19
          illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          hamáUFO...
          Hordozott szilvát láttam!
          Csak le kellett nézni.Én hordoztam,hüftschlingében...Szegény Olaf vödörpótló lett
          Lefotóztam,de fogalmam nincs hogy kerül a telóról a gépre...
          (Van még aki emlékszik?Egyszer szorult helyzetemben egy köteg újságot is hordoztam elöl zsebesben)

          A fiam ovis, a lányom karácsonyi ajándék volt két éve.

          ELADÓ CIPŐK ITT.

          Comment


            #20
            Sziasztok,

            első igazi hsz-om, újonc vagyok.
            Én Nagykanizsán élek és bizony ha a házi MT-ban viszem a fiam NAGGGYON megnéznek. Volt eladó aki megkérdezte "kényelmes ez a kicsinek???"
            Biztató azonban hogy kendőben hordozott picibabát már láttam, szóval legalább ketten vagyunk:-)))

            ÉS mivel szegediként sokat járok haza, a Vadasparkban nyáron láttam egy babát babaközelbenes rugalmasban. (Az anyukájától tudtam meg hogy kell azt a kendőt igazán jól használni)

            Comment


              #21
              Láttam én is fehér hollót, kendős anyukát , rajta kívül magamat is, már ketten vagyunk a faluban - öt évvel ezelőtt még megállítottak szörnyülködni a középkorúak, nemrég pedig a baba-mama klubban elmesélték, hogy a gyerekek nem játszanak babakocsival, helyette kendőt adtak anyukájuk kezébe, kösse rájuk a kedvenc babájukat.

              Comment


                #22
                Málnabokor, Bea, üdv a mamamin! Gyertek a többi topikba is beszélgetni, és csökken az ufó-érzés.

                Bogi, a néptánctalálkozó durván alteros (Én is néptáncoltam valamikor...)

                Kissziget, melyik falu?
                Utoljára szerkesztette gemma; 2009.09.24., 23:12. Oka: lassú vagyok
                Emma
                R (2007.10.), K (2010.12.), V (2014.02.), A (2016.04.)
                gemmamamami@gmail.com

                Comment


                  #23
                  illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hoppá!Annyira nem vagy közel,de messze se.Csak éppen túl a Dunán.
                  De nem téged láttak néha a kalocsai Tes.oban??
                  Ha felénk járnál,szólj!
                  Addig is itt a helyi (meg szimpatizáns,ill.ide járó)csapat.
                  Üdv!
                  Szia!

                  Nem, engem nem láthattál ott!
                  7 év szünet után újra itt. ❤️
                  Bercel (2008.03.09)
                  Lilla (2010.10.15)
                  Hármas számú jövevény 2021.01 hó eleje

                  Comment


                    #24
                    gemma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Málnabokor, Bea, üdv a mamamin! Gyertek a többi topikba is beszélgetni, és csökken az ufó-érzés.

                    Bogi, a néptánctalálkozó durván alteros (Én is néptáncoltam valamikor...)

                    Kissziget, melyik falu?

                    Köszi!
                    7 év szünet után újra itt. ❤️
                    Bercel (2008.03.09)
                    Lilla (2010.10.15)
                    Hármas számú jövevény 2021.01 hó eleje

                    Comment


                      #25
                      Emma,
                      én a nyáron meglepően "sok" hordozott babát láttam Kecskeméten.
                      1. Hírös Hét Fesztivál utolsó napján, a bábszínház előadásakor én Lucával sétáltam a nullánál (Janka apával nézte a műsort), és ott az egyik fánál, amit padok vesznek körbe láttam egy fehér (vajszínű?) kendőben elöl, befelé hordozott babát.

                      2. Malom előtt, a művház oldalánál a parkolóban anyukán talán didy lisa-ban elöl, befelé egy lányka. Épp kötötte le magáról, szálltak be az autóba.

                      3. Augusztus végén az Auchanban sötétzöld kendőben Lucához hasonló korú babus, elöl, befelé. A pénztárnál álltak, már fizettek, mi is abba a sorba álltunk be, mikor nézem az anyukát és nagy örömömre egy régi, kedves általános iskolás osztálytársam. Ő is megörült, váltottunk pár szót, Nandu volt a kendő, turiban vette. Ajánlottam neki a mamamit, küldtem is iwiwen linket, de eddig még nem jött.

                      Az auchanban egyébként elég sok hordozott babát láttam, de zöme kifelé.

                      Jaaa, eszembe jutott még egy. Nyáron, a Pákozdi cs. utcában, a közepe felé a tizeseknél, ahol van egy fagyizó, ott ült egy lány, elöl, kifelé egy babus. Párom szól neki, hogy az nem jó úgy a babának, gerincének, lábának, no meg a lelkének. Régről ismerte, egy iskolába jártak, azért merte megszólítani. Igaz, nem nagyon láttam az anyukán, hogy örül a jótanácsnak, talán beszólásnak vette.
                      Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
                      Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

                      Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

                      Comment


                        #26
                        A lényeget kihagytam: szuper a topic, tök jó, hogy nyitottál. Szavaztam ám én is.
                        Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
                        Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

                        Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

                        Comment


                          #27
                          És még egy: engem láttak Pesten, nem is olyan rég. Saci volt. Én felismertem, mert voltam klubban, de nem mertem megszólítani. Azonnal eszembe jutott, hogy vajon beírja-e a hordozott babát láttam topicba. És igen. Beírta. Persze, ő nem ismert fel, de nem is ez a lényeg.
                          Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
                          Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

                          Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

                          Comment


                            #28
                            Off:Naaandut turibaaan?
                            Hol?
                            Mindig arról álmodtam,hogy valaki bedob a turiba egy jó kis bármilyen kendőt én meg jól megveszem jó olcsón(álmodott a nyomor)...
                            Mégis létezik turiban kendő?És épp magyar??
                            Hogy került vajon oda?

                            Ja,te az a Gabi vagy,akinek van a Sárája...(aki avatart cserél...Gratulálok!Még mielőtt ovis lesz...A szülést még olvastam,nagyon tetszett,azóta nem nagyon olvastam a topikotokba...
                            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                            Comment


                              #29
                              Nandut turiban itt Kecskeméten. Hogy melyikben, azt nem is kérdeztem, mert ők is siettek, mi is. Reméltem, hogy jön mamamizni.

                              Gratulációt köszi! Ööö, melyik szülést olvastad? Mert ha jól emlékszem, csak Jankát linkeltem be a kméti topicba.

                              Luca Sáráén még dolgozom, hosszú a kitolási szak.

                              Mindenkitől bocs az off-ért!
                              Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
                              Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

                              Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

                              Comment


                                #30
                                Neem,írtad.
                                Valami 9-9.15-re emlékszem főleg,meg a lepénylesőkre.

                                Na jó,én Didyt akartam turiban kifogni,vagy Storchot vagy Hoppét.Merthogy a cuccok ugye németből,angolból,hollandból áradnak általában.
                                Off vége...
                                Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X