Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub, otleteles, igenyfelmeres...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyklub, otleteles, igenyfelmeres...

    Akció
    sziasztok

    tivabbra is vagyunk paran lelkesek.
    jo lenne talalni egy olcso helyet, vagy maradhat ahol volt
    kerunk titeket irjatok meg milyen idokozonkent gondolnatok hogy minel tobben legyunk es kitermeljuk legalabb a teremberlwtet...
    terjeszzetek mindenhol ahol lehet es ide is varunk minden otlete!!!
    Vicus és E. + Z klubunk
    privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
    totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

    #2
    Mivel ezer más dolgot kéne csinálnom (aludni), ide írok (mert olvastam a másik topikban, h mocorgás van nagyklub-ügyben).
    Jómagam évente 2-3x tartom reálisnak, h eljutnék klubba (régibe vagy 2 évig kb minden hónapban jártunk). Évente talán azért volna kevés, mert annak külön súlya és bája volt, h a delikvensek a hordozó-pelus-stb cseréiket sokszor a klubban oldották meg.
    A hellyel nem volt problémám, külön jó volt az udvar (a pici ajtót leszámítva, ahol hajóvonták találkozása tilos ). Más helyet meg nem tudok mondani, nem vagyok benne, és eléggé kint lakom.
    Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
    és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

    Comment


      #3
      Reka koszi hogy irtal!!!

      tobbiek leci leci irjatok!!
      Vicus és E. + Z klubunk
      privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
      totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

      Comment


        #4
        Én leszek a többi (na jó, egyelőre )
        Szívesen mennék, havonta / kéthavonta, ha épp nem ütközik semmivel. A hellyel nem volt bajom, ami jó lenne, ha jól megközelíthető helyen maradna (pl. metró), bár mondhatnám, hogy legyen a Hév (sztendrei) vonalon , de talán kevésbé önző álláspont, ha azt mondom, a város közepe fele talán elfogadható kompromisszum az ezer felől érkező mamamiknak
        Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

        Comment


          #5
          koszi Andi!!
          Vicus és E. + Z klubunk
          privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
          totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

          Comment


            #6
            Nekem hianyzik a nagyklub
            BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

            Comment


              #7
              Mi is szívesen mennénk havonta is, nagyon szerettük a szuper hangulatot! Helyszínnek tetszett az utolsó (illetve a réges-régi Budaörsön lévő), de az utolsó tényleg nagyon jó volt, mert azt gondolom minden Budapesten élőnek megközelíthető helyen volt.
              Jó lenne visszahoznia tombolákat, legalább évente kétszer, mondjuk nyári szünet előtti és karácsonyi! Esetleg negyedévente egy-egy Dalolkás foglalkozást, stb.
              A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

              Comment


                #8
                Koszi lanyok!!!
                Vicus és E. + Z klubunk
                privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                Comment


                  #9
                  Én még sose voltam,egyszer már nagyon elmennék!
                  Anya(Adrienn),Apa és két kicsi kincse:Alma (2009.07.21.) és Lola (2012.05.07.)

                  Comment


                    #10
                    Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Addig esetleg jó lenne felmutatni legalább egy növekvő hasat...
                    Luca, aki Illés hites felesége és két angyalka

                    Comment


                      #11
                      Luca mindenfele allapotban yzivesen latunk
                      Vicus és E. + Z klubunk
                      privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                      totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                      Comment


                        #12
                        Persze Adrienn teged is!!
                        Vicus és E. + Z klubunk
                        privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                        totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                        Comment


                          #13
                          Én is szívesen mennék, és vinnék magammal egy kicsi, gombszemű kendőbebabát is (jó lenne metró-közeli helyen )
                          Karolin
                          Leánykáim Enéh "Tündérmogyoró" Ilona + Luca "Bogyóbaba" Hanna (aki Enéh szerint Hanna, apa szerint Luca https://mamami.hu/forum/images/smilies/18.gif)

                          Comment


                            #14
                            A budaörsi mar osklubnak szamit? Hol volt legutobb? Evente 2-3-ra en is szivesen mennek.
                            www.szulnijo.hu www.bamberoo.hu
                            4 kisfiú boldog anyukája
                            G-diapers eladó

                            Comment


                              #15
                              Nekem is hiányzik, szerettem járni. Én is még ősklubos vagyok, de megmondom őszintén, hogy két gyerekkel (egyik hátibaba) szívesen kimentem Budaörsre, de most hárommal nem szívesen mennék ennyire messze. Nekem már a 13. ker. is nagyon messze volt, gond volt a középsőnek, hogy alvásidőben még kluboztunk, utaztunk... Ő más mint a nővére, neki még szüksége van az alvásra. Szóval valami olyan helynek örülnék, ami jól megközelíthető helyen van, mondjuk a 4-6-os vonalán. Tehát belső kerületben.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X