Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

***NaturaMia * Aromaterápia * Bio- és Natúrkozmetikumok személyre szabottan***

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Szia Kata,
    Hunornak megint nagyon durván kijött az ekcémája, az egész testén, főleg a pocakján meg lentebb a popsija környékén is. Kapott kenőcsöt, ami szteroidos mondjuk.., de ha ez elfogy, már nem szeretnénk még egy ilyen tubust elhasználni. Reggelre mindig szebb lesz, de napközben elvakarja, és kezdődik elölről Tudsz ajánlani erre kenőcsöt? Meg nekem is kéne kézrém,szintén ekcémára és száraz bőrre.
    Utoljára szerkesztette _nono_; 2013.04.15., 21:43.
    Hunor (2011.03.25) anyukája

    Comment


      #32
      _nono_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia Kata,
      Hunornak megint nagyon durván kijött az ekcémája, az egész testén, főleg a pocakján meg lentebb a popsija környékén is. Kapott kenőcsöt, ami szteroidos mondjuk.., de ha ez elfogy, már nem szeretnénk még egy ilyen tubust elhasználni. Reggelre mindig szebb lesz, de napközben elvakarja, és kezdődik elölről Tudsz ajánlani erre kenőcsöt? Meg nekem is kéne kézrém,szintén ekcémára és száraz bőrre.
      Nono, jövök majd a napokban, de most hulla vagyok, kérlek ne haragudj.
      Addig is hangolódom és priviben írhatnál részleteket.
      köszi
      WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
      NaturaMia Professzionális Aromaterápia
      AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

      Comment


        #33
        Fantasztikus ez a topik! Gratulálok és tuti vásárolód leszek!
        KATI Blanka (2010.), Bende (2012.), Bulcsú (2014)

        Comment


          #34
          hkaty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Fantasztikus ez a topik! Gratulálok és tuti vásárolód leszek!
          Örülök, hogy tetszik! Várlak szeretettel!
          WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
          NaturaMia Professzionális Aromaterápia
          AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

          Comment


            #35
            Szia, napallergiára van valami kencéd? vagy naptejed?

            Comment


              #36
              mifta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia, napallergiára van valami kencéd? vagy naptejed?
              neked kéne vagy a babának?

              az az ötletem jött, hogy bármely esetben neked lehetne antiallergén rügykivonatot szedni (az átmegy az anyatejjel, ha még szopik), érdemes lenne szerintem természetes kálciumot is (pl ezt) szedned, mert annak is antihisztamin hatása van, plusz a bőrre lehetne az érzékeny bőrre való 20faktoros fizikai fényvédős naptej, amit tudok készíteni, és még növényi vízzel permetezni (levendula+kék kamilla), ezt is be tudod szerezni tőlem.

              illetve még az alábbi hidrolátumok lehetnek jók (ezeket is tudom hozni):
              - balzsamos szuhar
              - daucus carota
              - római kamilla
              - rózsa

              kamillára, körömvirágra nem vagytok érzékenyek?

              plusz érdemes lenne sok karotinban gazdag zöldség és gyümölcslevet fogyasztani nagy mennyiségben, mert az segíti a bőr természetes védelmét.
              Utoljára szerkesztette violkata; 2013.04.22., 14:10.
              WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
              NaturaMia Professzionális Aromaterápia
              AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

              Comment


                #37
                Húú, Kata, köszönöm ...most akkor nem is tudom, kicsit olyan bőség zavara érzésem van
                nekem lenne és még javában szopizik a 8 hósom ezek a viszkető kis hólyagocskák nálam a kézfejemen, könyökömön és a térdemen jönnek elő. eddig teafa olajjal szárítgattam

                a kálcium és karotin bevitelre akkor jobban figyelek ezentúl,
                naptejet azt szeretnék tőled kérni és a növényi vízet is. hogy kell? hányszor kell naponta? azt nem igazán ismerem.
                meg ez a rügykivonat is érdekelne...de ez pontosan mi is? és nem baj, hogy így is átmegy a tejbe, hogy csak nekem kéne?

                kamillára, körömvirágra nem vagyok érzékeny

                Comment


                  #38
                  mifta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Húú, Kata, köszönöm ...most akkor nem is tudom, kicsit olyan bőség zavara érzésem van
                  nekem lenne és még javában szopizik a 8 hósom ezek a viszkető kis hólyagocskák nálam a kézfejemen, könyökömön és a térdemen jönnek elő. eddig teafa olajjal szárítgattam

                  a kálcium és karotin bevitelre akkor jobban figyelek ezentúl,
                  naptejet azt szeretnék tőled kérni és a növényi vízet is. hogy kell? hányszor kell naponta? azt nem igazán ismerem.
                  meg ez a rügykivonat is érdekelne...de ez pontosan mi is? és nem baj, hogy így is átmegy a tejbe, hogy csak nekem kéne?

                  kamillára, körömvirágra nem vagyok érzékeny
                  amiket ajánlottam, azok mind természetes módszerek az allergiás reakciók csökkentésére. vannak erőteljesebb dolgok is, de mivel sejtettem, hogy szoptatsz, így azok most nem jöhetnek szóba, csak mikor már nem szoptatsz és várandós sem vagy!

                  az antiallergén rügykivonatot a Panarom készíti, Mo-i rügyekből, hasonlóan, mint a Bach-virágesszenciákat, csak itt rügyek hatóanyagát és leginkább rezgését vonják ki alkoholosan. nem kell megijedni az alkohol miatt sem, mert ebből maximum napi 3*10cseppet kell a nyelv alá cseppenteni, ami olyan minimális, hogy semmilyen károsító hatása nincs a babára nézve. viszont, ha a kicsi esetleg örökölt hajlamot az allergiás reakciókra, akkor ez azt is csökkenteni fogja az anyatejen keresztül.

                  a növényi vizet napi többször, igény szerint lehet a bőrre permetezni, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatásúak a legtöbb, amit írtam, a daucus carota pedig erős sejtregeneráló és megóv a toxikus anyagoktól.
                  a növényi vizek alapvető jellemzője, hogy szintén annyira kifinomultak, hogy kisbabánál is alkalmazhatóak akár.

                  szerintem a levendula hidrolátum mindig jó, ha van otthon, nyáron szuperül csitítja a bőrpírt, hűsíti a túlhevült bőrt, és még rengeteg dologra jó.
                  mellé pedig vagy a kék kamillát vagy a balzsamos szuhart ajánlom. ez utóbbit előszeretettel használjuk ekcémánál és pszoriázisnál is.
                  WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
                  NaturaMia Professzionális Aromaterápia
                  AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

                  Comment


                    #39
                    Szia Kata,

                    engem naptej érdekelne, minél magasabb faktorszámú (mennyi a max.?), nem érzékenyek szerencsére a lurkóim. Most 16 hónaposak. Milyeneket ajánlasz és mennyibe kerülnek? (Ne legyen nehezen kenhető pl. b.iol.a ennyi még a szempont)

                    (ami az első oldalon van aktuális még?)

                    köszi
                    L&P(11.12.14.) &

                    Comment


                      #40
                      gombolyag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia Kata,

                      engem naptej érdekelne, minél magasabb faktorszámú (mennyi a max.?), nem érzékenyek szerencsére a lurkóim. Most 16 hónaposak. Milyeneket ajánlasz és mennyibe kerülnek? (Ne legyen nehezen kenhető pl. b.iol.a ennyi még a szempont)

                      (ami az első oldalon van aktuális még?)

                      köszi
                      a legmagasabb faktor 20 a fizikai fényvédősnél, különben olyanok lennének, mint akit lemeszeltek fehérre
                      egyébként erről már írtam, hogy a magas faktorszám nem azt jelenti, hogy jobban véd, hanem azt, hogy hosszabb időn át. ennyi. azt meg mindenkinek úgyis egyénileg kell kitapasztalni, hogy az ő bőrére ez időben mit jelent, hogy hány óránként kell újra kenni, plusz attól is függ, hogy épp milyen erős a nap
                      Azt írtad, hogy nem érzékeny a bőrük, így szerintem megfelelő lesz a normál bőrre való - mi is azzal kenjük magunkat, a kislányunkat is, és még sose égtünk le vele, még a horvát tengerparton se!
                      és igen, könnyen kenhető - ez nekem is szempont volt!
                      bekenés előtt felrázandó, illetve vízben lubickolás után újra kell kenni.

                      (az 1.oldalon az ajándék fürdőbonbon aktualitására gondolsz?, mert az igen, aktuális )
                      Utoljára szerkesztette violkata; 2013.04.26., 07:08.
                      WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
                      NaturaMia Professzionális Aromaterápia
                      AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

                      Comment


                        #41
                        Szia Kata,
                        Anyák napjára lehet tőled szappant kérni, vagy már nagyon későn szólok?
                        Ivett és Nyuszi (2012.)
                        A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

                        Comment


                          #42
                          Evetke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia Kata,
                          Anyák napjára lehet tőled szappant kérni, vagy már nagyon későn szólok?
                          ha a régi vevőm viszi a mostani készletem, akkor igen
                          várom a visszajelzését.

                          vmi mást esetleg?

                          pl készül a napokban szemránckrém - Bio Írisz-rózsa-borágó
                          mindenki nagyon szereti, és nagyon jó árban van!
                          15ml 3000.-
                          Utoljára szerkesztette violkata; 2013.05.02., 02:49.
                          WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
                          NaturaMia Professzionális Aromaterápia
                          AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

                          Comment


                            #43
                            violkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ha a régi vevőm viszi a mostani készletem, akkor igen
                            várom a visszajelzését.

                            vmi mást esetleg?

                            pl készül a napokban szemránckrém - Bio Írisz-rózsa-borágó
                            mindenki nagyon szereti, és nagyon jó árban van!
                            15ml 3000.-
                            Jöhet,
                            akkor légyszi egy fini szappant, ami készleten van és a íriszes szemránckrémet. Holnap mehetek érte??
                            Ivett és Nyuszi (2012.)
                            A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

                            Comment


                              #44
                              Evetke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Jöhet,
                              akkor légyszi egy fini szappant, ami készleten van és a íriszes szemránckrémet. Holnap mehetek érte??
                              pénteken igen - még írok, hogy már délelőtt is jöhetsz-e vagy csak du...
                              köszi
                              WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
                              NaturaMia Professzionális Aromaterápia
                              AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

                              Comment


                                #45
                                violkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                pénteken igen - még írok, hogy már délelőtt is jöhetsz-e vagy csak du...
                                köszi
                                Ok, köszi, bár lehet, hogy csak du. tudok menni, de nem bizti.
                                Ivett és Nyuszi (2012.)
                                A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X