Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BelinBolt-hordozóstáskák,gyerekhátizsákok, babadolgok, ajándéktárgyak, textilből kész

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    A teásbögrét a férjemnek vettem hogy tudjon teát, cukrot, édesítőszert vinni munkába. Már 3 hónapja használja
    Boglárka (2007. november 19.) anyukája

    blog

    Comment


      #32
      Judit: én is csak gratulálni jöttem,álomszép dolgokat készítesz!
      Ha lesznek kész táskák,teszel fel majd képet?
      Jucus
      Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

      Comment


        #33
        Én is csak dicsérni jöttem, nálunk van a klubos MT, és szuper! Ráadásul az a típusú kézimunka, amit szívmelengető megsimogatni is, mert annyira érződik benne, hogy szeretettel készítette az alkotó
        szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
        www.facuccok.hu

        Comment


          #34
          Délka,Cassyo,Szil: köszönöm,de jó!!
          A következő hetekben sok táska fog készülni, folyamatosan teszem majd fel
          Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

          Comment


            #35
            Kedves Belin! Szívmelengetőek a kézimunkáid. Beneveznék én is egy táskára, meg egy bögrére, ha nem kezdesz sikítani még a bögre szó hallatán.
            Kriszta, Barni (2008.04.04.) és Míra (2009.11.18) és Kistesó (2015. tavasz)
            halványzöld, boldog mamája.

            Comment


              #36
              Szivárvány: szívesen varrok Neked is, emailben gyere megbeszéljük részletesen, hogy milyet szeretnél
              Orsi 14 bögréje után megfogadtam, hogy többet soha nem akarok bögrét látni, de aztán kipihentem az agyam, és most már jöhet az is.
              Utoljára szerkesztette belin; 2009.01.11., 12:46.
              Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

              Comment


                #37
                annyira jó nézni a dolgaidat, szívből gratulálok!! (húú, úgy tetszik az a zöld táska)

                Comment


                  #38
                  Belin, merre van az az öröknaptár a blogodon? Sehol nem találom, pedig nagyon érdekelne, hogy néz ki.

                  HÉDI
                  Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                  Comment


                    #39
                    A táska (A/4-es) olyasmi, mint amit a Meskán árul valaki?
                    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                    Comment


                      #40
                      Hédi: nincs öröknaptáram, nem keversz valakivel?
                      kisvic: Meskán is lehet esetleg, rengeteg féle fazon van ott is, én az etsy-találtam egy jó kis formát, csak más színben.
                      Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                      Comment


                        #41
                        Hírek: elkezdtem varrogatni a különféle vágyakat, próbáltam megírni, hogy kinek mikor készül el, ha esetleg mégsem üzentem akkor elnézést kérek. Február közepe, vége fele elkészül mindenkinek
                        Utoljára szerkesztette belin; 2009.01.18., 22:46.
                        Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                        Comment


                          #42
                          belin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hédi: nincs öröknaptáram, nem keversz valakivel?
                          kisvic: Meskán is lehet esetleg, rengeteg féle fazon van ott is, én az etsy-találtam egy jó kis formát, csak más színben.
                          Szuper jó lett, én nem is ilyenre gondoltam!!!!

                          Mi van a MT-al? Promózzuk vagy elkelt?
                          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                          Comment


                            #43
                            Azt láttátok már Belin honlapján, h a gyönyörű poedgimhez milyen jó passzentos táska-pelenkázót varrt? A honlapon fenn van! Csak dicsérgetni jöttem nagyon elégedett vagyok.
                            Dius vagyok
                            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                            Comment


                              #44
                              milyen az a meskán?
                              Dius vagyok
                              Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                              Comment


                                #45
                                rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azt láttátok már Belin honlapján, h a gyönyörű poedgimhez milyen jó passzentos táska-pelenkázót varrt? A honlapon fenn van! Csak dicsérgetni jöttem nagyon elégedett vagyok.
                                Aha, arról beszéltem az előbb.

                                Meska: online kézműves bolt. Olyasmi, mint itt a WAHM topic.
                                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X