Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hunbaba MT tapasztalatok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Régebben olyasmi volt kimondva, hogy nem lehet még WAHM dolgokat hirdetni, talán ezért nem rakta fel ide eddig Márti.
    Móni, Jázmin és Kincső anyája

    Comment


      #32
      Memoke,
      Nekem Marti elkuldte a valaszthato anyagokat. Ha irsz neki, biztos Neked is elkuldi, meg az arat is. En is ismeretlenul irtam neki.
      Judit, Noémie (2007), Ábel (2010) és Sacha (2014) mamája

      Comment


        #33
        Írtam privit Memokenek.
        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

        Comment


          #34
          Márti rendes, segítőkész, megbízható csaj! Ez tuti!!!
          Dius vagyok
          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

          Comment


            #35
            Megnéztem a Vaterán a pillangós MT-t!!!
            Túlzás nélkül mondhatom,hogy ez a legszebb MT,amit valaha láttam
            Ha nem lenne bambink,amit egyébként imádok,egyből lecsapnék rá.

            Márti,gratulálok!!!
            Jucus
            Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

            Comment


              #36
              Illa,
              köszi szépen
              mik azok a WHAM dolgok?
              Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
              https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

              Comment


                #37
                illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én kértem 2 változtatást látatlanban
                Milyen változtatást, ha kíváncsiskodhatok? Csak mert én is érdeklődtem Mártinál, de nem tudom, mihez viszonyítsak. Eddig egyetlen Mt-t láttam élőben, igaz, az egy Bambi volt.
                Vera, két lány (2008, 2011) anyuja
                türelemjáték

                Comment


                  #38
                  beszilva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Nekem nagyon tetszik a pillangósnak a zöld pántszíne, a többi kicsit lányos jozzánk.

                  Szerintem a kékfestős ( a kék pöttyös az kékfestős nem?) egyáltalán nem fiús! Attól még, hogy kék, még nem fiús,- legalábbis szerintem.
                  Szilva, hááát... mindenkinek más a színvilága, de szerintem a kék pöttyös fiús
                  Én pont a pillangósra mondom, hogy fiús-lányos egyaránt.
                  Amúgy nálunk van most a kékpöttyös, de Márti annyira rendes, hogy készít nekünk egy pillangósat, amit már korábban én is kinéztem a vaterán és nagyon beleszerettem
                  Így a kékpöttyös szabad lesz, egyenlőre visszakerül Mártihoz..., de ha valakit érdekel, szóljon nyugodtan, biztos örülni fog neki ő is, ha gazdára talál. Mindjárt próbálok képet is föltenni róla.
                  [/B]Mariann, Anna, Misi, Simon, Illés jmariann80@gmail.com

                  Comment


                    #39
                    Mondjuk a pillangós szerintem htározottan lányos
                    Jucus
                    Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

                    Comment


                      #40
                      Itt a két kép a pöttyösről.
                      Amúgy tényleg nagyon szép, csak a kék pont nem az én színem...

                      Amikor apával van, megszakértenétek kérlek. Nincs túl lent a babó?
                      Az aljából is próbáltunk fölhajtani, mert Anna még picurka, de lehet, hogy sokat sikerült. Mindenesetre az első próbálkozások voltak.
                      [/B]Mariann, Anna, Misi, Simon, Illés jmariann80@gmail.com

                      Comment


                        #41
                        cassyo76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mondjuk a pillangós szerintem htározottan lányos
                        Kifordítva a zöld színére egyből fiús lesz!
                        [/B]Mariann, Anna, Misi, Simon, Illés jmariann80@gmail.com

                        Comment


                          #42
                          Mariann, elől a puszimagasság a megfelelő. Sztem kicsit lejjebb van ennél apának.
                          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                          Comment


                            #43
                            Azért nem hirdette meg itt eddig Márti, mert eddig nem lehetett hirdetni, csak magánemberek magánhirdetéseit. De érdeklődött már, és most, hogy van lehetőség, írtam neki külön, szerintem is lenne keletje a gyönyörű portékájának.

                            A pillangós szerintem lányos, a kék pöttyös meg unisex. Annyira egyéni ez... De arról is beszéltünk már máshol hogy van aki szerint elsősorban az anyához kell illenie a hordozónak, van aki szerint a gyerekhez. Én valahol középen vagyok a kettő között.
                            Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                            1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                            Comment


                              #44
                              Vichez csatlakozom, kicsit lóg Apánál, a felhajtás ellenére is...
                              de ez gyakorlat fóüggvénye, legközelebb sokkal ügyesebbek lesztek!!

                              engem is olyan eksön-fotók érdekelnének, amiken nagyobb gyerkőcök is vannak (10 kg felett)
                              3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                              Comment


                                #45
                                JMariann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kifordítva a zöld színére egyből fiús lesz!
                                De akkor nem látszik a pillangó
                                Jucus
                                Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X