Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Podaegi, Onbuhimo

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kivel varrattad az onbut? Látom kakadu fan vagy.
    Dóri néni
    Bellaboo (2014/01/25) anyukája... és remélem még két babáé a közeljövőben.

    Comment


      ...és, ha egyszer még erre jársz Lapocak, az is érdekelne, hogy két oldalas-e. Köszi.
      Dóri néni
      Bellaboo (2014/01/25) anyukája... és remélem még két babáé a közeljövőben.

      Comment


        Sweetberry Mónival
        nem,nem kétoldalas,belül is kendő van,de a hevederek miatt nem kényelmes kiforditani
        D (2012) és L (2016) boldog Anyuja
        lapocak.mamami@gmail.com itt elértek
        Válaszkész Szülők Egyesülete

        Comment


          Mi a különbség az onbu és a pod között? A pod nagyon tetszik,szeretném majd kipróbálni, de még pirinyó hozzá a csomagom
          Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

          Comment


            Nekem bejönnek az ázsiai hordozók, a podomat nagyon szeretem, de most tervezek varrni egy onbut, mert a pod egyrészt gyapis kendőből van, másrészt extra hosszú pántos, mert visszafordítom, hogy még egy réteg legyen a baba hátán. Szóval meleg a cucc.
            Nyárra akarok egy jövő-menőt, amivel nem söprök fel, autóból is lehet ki-be gyorsan.
            Van valakinek olyan fajta karikás onbuja, amelyiknek a vállpánton van a karikája, és alulról jön a hosszabb pánt?
            Képet már láttam ilyenről, és azt hiszem, ez lesz az én megoldásom, így tudok keresztbemenő szár nélkül kötni (azt utálom). De érdekelne más tapasztalata is.
            Zselyke Borbála ('12. tavasz), Édua Magdolna (`13. tél), Réta Piroska ('15. ősz)
            és az Asszonyszövet

            Comment


              Vera, az miért nem jó, ha alul van a karika? Miért kéne keresztbe mennie? Bár én onbut még nem próbáltam (de szeretnék!), viszont eddig csak hátizsákszerűen felvehetőt láttam. Abból is csak csatosat, képen (alul levő) karikásat is.

              Comment


                Mert ha alul van, és a felülről jövő pántot fűzöm be, vagy keresztbe derékon/mellkason kell mennie, vagy visszafelé, de akkor hosszú pánt kell, és ugyanúgy söprök.
                Legalábbis szerintem mindenképp kell fordulnia a karikán a pántnak.
                Közben próbáltam "csatosat", bár csalóka kifejezés, mert nincs keresztben csatja, de formázott, hátizsákpántos. Bár a heveder húzóját is létracsatnak hívják, szóval mégis csatos.
                A forma bejött, de a ronda hevedereket sem szeretem, így a megoldásom 4 kicsi karika lesz a felső pánton, és úgy húzom be, mint egy karikás kendőt, az jól fog tartani.
                Majd hozok képet, ha kész leszek vele.
                Zselyke Borbála ('12. tavasz), Édua Magdolna (`13. tél), Réta Piroska ('15. ősz)
                és az Asszonyszövet

                Comment


                  Ja, én valahogy azt hittem, hogy alul van 2X2 karika, de most látom, hogy csak egy-egy van a képeken.
                  Nekem könnyebnek tűnik úgy a kötés, hogy felül van a pánt. Lehet a gyerekkel együtt hátratenni.

                  Comment

                  Mamami portál footer

                  Összecsuk

                  Friss bejegyzések

                  Összecsuk

                  Cikk a mamami portálról

                  Összecsuk

                  szivárvány
                  Betöltés...
                  X