Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Fototopik: Encsi MT, onbu, SSC, ... AKCIOBAN

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Encsi táska karikákkal

    Enikő egy férjjel és négy törpével
    ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
    Vega hét menü
    Kihívás (okt.1-14)

    Comment


      enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Encsi táska karikákkal

      Tyűűűű azannnnnyát de széééép Enikő
      Anikó a nyughatatlan Gyalogkakukk Kamilla Molli manó 2011/12/17 és egy örökmosoly fiúcska Andor Mátyás 2015/01/06 anyuja, újra itthon, 😜teljes a káosz bocsi

      Comment


        Encsi mei-tai/félcsatos. Azt hiszem a második képen látszik, hogy a gyermek is szereti
        Mellékletek
        Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

        Comment


          Jobb későn, mint soha
          Az Encsi tatyóim
          Mellékletek
          Malacka

          Comment


            bocs hogy OFFolok,de kénytelen vagyok
            ez a szivárványos tatyó álomszép,nem is láttam eddig
            Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
            https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

            Comment


              Sziasztok, Erdelybol irok, es nagyon tetszenek Encsi munkai, az a kerdesem, hogy hogyan tudom felvenni vele a kapcsolatot, nagyon tetszenek a munkai.

              Comment


                Itt:http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=47553

                Comment


                  Encsi, köszönjük idővel hozok még róla több képet is, csak ebben a melegben az orrunkat sem dugjuk ki bocsi a képek magukért beszélnek, mégha kevés is
                  Mellékletek
                  Anikó a nyughatatlan Gyalogkakukk Kamilla Molli manó 2011/12/17 és egy örökmosoly fiúcska Andor Mátyás 2015/01/06 anyuja, újra itthon, 😜teljes a káosz bocsi

                  Comment


                    Mi is csináltunk képet, tudom, hogy van még mit gyakorolnom, látom, hogy nem eléggé gömbölyödik a háta, de remélem eljutok mos már otthon egy klubba!



                    Utoljára szerkesztette Ancsa85; 2013.08.11., 10:45. Oka: Képek nem látszanak!
                    Angyalkáim: Luca,aki kitesz két fiút (2013.01.20.)és Hanna,aki ébren van éjjel ,Férjecském: Peti és Én
                    vassaniko85@gmail.com

                    Comment


                      jaj,de szépek vagytok
                      1 boszorka van, 3 fia van

                      Comment


                        Köszönjük, jól áll nekünk a lila , mégegyszer köszönjük ezt a szép mt-t
                        Angyalkáim: Luca,aki kitesz két fiút (2013.01.20.)és Hanna,aki ébren van éjjel ,Férjecském: Peti és Én
                        vassaniko85@gmail.com

                        Comment


                          Ancsa85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszönjük, jól áll nekünk a lila , mégegyszer köszönjük ezt a szép mt-t
                          a meitaiban sosem gömbölyödik úgy a babák háta, mint egy kendőben, plusz éber babának - aki már ilyen nagy - egyenes a háta, mivel tartja magát.
                          gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                          Comment


                            vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            a meitaiban sosem gömbölyödik úgy a babák háta, mint egy kendőben, plusz éber babának - aki már ilyen nagy - egyenes a háta, mivel tartja magát.
                            Köszi, akkor ezek szerint nem lett olyan rossz, ahogy felraktam.? De amúgy ülni viszont még nem tud, bár szerintem nem sok van hátra
                            Angyalkáim: Luca,aki kitesz két fiút (2013.01.20.)és Hanna,aki ébren van éjjel ,Férjecském: Peti és Én
                            vassaniko85@gmail.com

                            Comment

                            Mamami portál footer

                            Összecsuk

                            Friss bejegyzések

                            Összecsuk

                            Cikk a mamami portálról

                            Összecsuk

                            szivárvány
                            Betöltés...
                            X