Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ti hány gyereket szeretnétek?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Sziasztok!

    Mi 2 vagy 3 gyermekre terveztünk, aztán kettő után úgy döntöttünk, hogy elég lesz.Gyes után visszamentem dolgozni, és a próbaidőm végére váratlanul teherbeestem. Az Égiek elrendezték, hogy meglegyen az a harmadik...
    Csillag, Az örökmozgó Marcipán (09/juni) és a kis Vilmos (10/dec) anyukája

    Comment


      Mi az elsőre sokat vártunk, aztán legnagyobb meglepetésünkre megfogant a második babánk úgy, h még nem is terveztük, mert 1 éves sem volt az első amúgy 4 gyereket tervezünk, de majd meglátjuk mit hoz az élet

      Eldorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!
      Mi is 3 gyereket akarunk, de lehet, hogy mást hoz az élet. Az elsőre 6 évet kellett várnunk és közben nem fiatalodtunk. A babi csak 1 éves de már rajta vagyunk a tesó ügyön. Eddig eredménytelenül. Van itt valaki, aki az elsőre sokat várt, de a második viszonylag hamar összejött? Vagy olyan, aki a másodikra is sokat várt?

      Comment


        Kitört rajtam a babavágy. Éjjel-nappal Patrik kistesójáról álmodozom. Hogy milyenek lennének együtt. Nem gondoltam volna, hogy így meg tud fertöződni az ember. Remélem hamarosan összejön.
        Piros, akinek a kisfiának az arca is piros Patrik 2010

        Comment


          drukk hozzá
          Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

          Comment


            Fiatalabb koromban úgy gondoltam, hogy nem szeretnék egyet sem. Aztán 21-22 éves koromban rájöttem, hogy azért mégis csak jó lenne majd 1 baba, de semmiképp sem több. Most, hogy Ő van, el sem tudom képzelni, hogy ne legyek többé terhes, ne szüljek és csak egy gyerkőc legyen. Jelen pillanatban annak örülnék legjobban, ha valami csoda folytán ikreim születnének következőre és azt hiszem elég is lenne. (egyelőre)
            Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

            Comment


              Tomianyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Fiatalabb koromban úgy gondoltam, hogy nem szeretnék egyet sem. Aztán 21-22 éves koromban rájöttem, hogy azért mégis csak jó lenne majd 1 baba, de semmiképp sem több. Most, hogy Ő van, el sem tudom képzelni, hogy ne legyek többé terhes, ne szüljek és csak egy gyerkőc legyen. Jelen pillanatban annak örülnék legjobban, ha valami csoda folytán ikreim születnének következőre és azt hiszem elég is lenne. (egyelőre)
              Sokéves koromig én se tudtam magam elképzelni anyaként. Sose babáztam. A férjem előtti párkapcsolatokban sem merült fel, hogy egyszer majd lesz gyermekünk. Amikor a fiam született se voltam rá teljesen felkészülve. Biztos vagyok benne, hogy most értem meg rá igazán. Jobb későn, mint soha. :-) De azért ikrektől megriadnék....
              Piros, akinek a kisfiának az arca is piros Patrik 2010

              Comment


                Edy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                drukk hozzá
                Köszönöm. Várunk. Ilyenkor olyan hosszú egy hónap.
                Piros, akinek a kisfiának az arca is piros Patrik 2010

                Comment


                  piros84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm. Várunk. Ilyenkor olyan hosszú egy hónap.
                  Tudom Aztán meg azon kapja magát az ember lánya, hogy már a legkisebb is fél éves
                  Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

                  Comment


                    Mi az első után nem is mertünk a továbbiakra gondolni (zűrös volt akkoriban az életünk). Aztán elérkeztünk a másodikhoz és nagy meglepetésemre pont a férjem vetette fel egy harmadik lehetőségét, pedig addig úgy gondoltuk, hogy ha lesz is, max. 2. És most várjuk a 3.-at nagy izgalmak közepette
                    Zsozsó, aki AD (2006) és E (2012) valamint AE (2015) lányok anyukája

                    Comment


                      piros84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszönöm. Várunk. Ilyenkor olyan hosszú egy hónap.
                      Újabb hónap újabb esély.
                      Piros, akinek a kisfiának az arca is piros Patrik 2010

                      Comment


                        Sziasztok! Nálunk most jön a harmadik baba. Esetleg még egyet bevállalunk.
                        Nevelés a gyermek igénye szerint.

                        Comment


                          hármat szeretnénk, de jelenleg a kettő mellett is alig tudok dolgozni. Családi vállalkozásunk van, és ebben mindig van munka. Nem tudom , ha jön a 3. is , hogy lesz akkor mindezekre a kötelezően elvégzendő adminisztrativ munkákra időm. Bár ugye addigra az egyik már oviban, a másik is majdnem oviban, tehát nappal nem lesz több gyerek itthon :-). Én kezdetben nehezen viseltem ha mindkettő beteg, kiadagolni a vitaminokat, gyógyszereket, orrszívás, babusgatás, enni-inni készítés, nagyon -nagyon fárasztó...Több gyerekkel ez hogy megy, ha mind beteg? Elismerésem minden anyukának

                          Comment


                            Nagy táblázattal, amiben látszik, hogy kinek milyen gyógyszert kell beadni reggel- délben- este. Meg lázlappal, ha lázasak. Fél éjszaka az apjuk alszik, a másik felében én és írjuk a táblázatba, hogy melyiknek mikor mennyi volt a láza és mit adtunk be neki. Így amikor cserélünk éjjel, mindenki képben van. Ali épp ügyeletes, az a gyerekszobàban egy összecsukható matracon próbál pihenni.
                            Ha hánynak, az kétemberes, egyikünk a gyereket, másik a környezetét teszi rendbe. Hát így. Majx elmúlik egyszer...
                            Utoljára szerkesztette lamancha; 2015.07.24., 15:16.
                            Kattti és a betyárok
                            2009, 2010, 2012, 2014
                            Babaúszós csomag eladó

                            Comment


                              Off: ez a felváltva alvás nagy ötlet és az adminisztrálás is
                              Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

                              Comment


                                Nem jön oössze. nagyon türelmetlenné váltam.
                                Piros, akinek a kisfiának az arca is piros Patrik 2010

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X