Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

A hét (május 12-18) hordozási módja- BWCC

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Jucuu! Rolandnak is ez volt az első, mikor kívülre sikeredett kötni a kezét. Hátrahajolt, azt hittem kiugrik
    Varda

    Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

    Az igazságnak sok arca van

    Comment


      #62
      Zsuzsa, hihi elkepzeltem a rokonokat, tenyleg biztos fraszt kaptak volna
      Sára

      Vince (2005.10.26), Piroska (2007.12.27)

      Comment


        #63
        Zsuzsa, koszi, megneztem vagy 5 szor (en nem egeszen igy csinalom, tanulok), nagyon tetszik es tenyleg szuper, hogy a hangodat is hallani
        Sára

        Vince (2005.10.26), Piroska (2007.12.27)

        Comment


          #64
          Sokkolja a rokonokat a látvány?
          Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
          http://jucuu.blogspot.com/

          Comment


            #65
            Hat nem tudom, azok szerintem meg nem lattak kendöt. Majd nyaron Es tan nem annyira taktikus a hatra dobassal kezdeni a megismertetest
            Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

            Comment


              #66
              Így a hét végére érve, kíváncsi lennék, hogy akkor valakinek tetszett/sikerült annyira ez a kötés, hogy ezután is használja?
              Nekem eddig ez az egyetlen hátikötés a tarsolyomban, úgyhogy csak ezt használom, de várom, hogy kipróbáljuk majd együtt a többit is.

              Comment


                #67
                Réka én nagyon megszerettem! Egész héten ezt használtuk és szerintem elég jól megy a kötözés, bár ált. a férjem segített ha itthon volt. Viszont egyedül a kezét nem tudom belülre rakni, mert Szilárd kitolja magát kötözés közben. De ez esetleg csak alvásnál lehet probléma.
                Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                http://jucuu.blogspot.com/

                Comment


                  #68
                  Lányok, én kimaradtam most ebből a körből, méghozzá azért mert múlt vasárnap költözött be hozzám a bamberoo MT amit pont azért vettem, hogy egyszerűen hátamra tudjam pakolni Félixet. És ez 100%-osan be is jött. Úgyhogy a kendő nálunk egész héten pihent, MToztunk.

                  De figyeltem ám a társalgást itt és majd ha egyszer kipróbálom a kötést tök jó lesz a tapasztalataitokkal felvértezve nekiállni. Szóval csak azt akarom mondani, hogy szuper ez a hét hordozási módja ötlet, és nagyon jól tud belőle az is profitálni aki éppen nem vesz részt explicite benne.
                  Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                  1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                  Comment


                    #69
                    Tegnap itt voltak unokatesómék, elmentünk sétálni, és megint így kötöttem fel. Már egész ügyesen ment, a kedvesemnek alig kellett segíteni. Bár néhány verejtékcsepp megjelent a homlokomon Úgyhogy engem meggyőzött Köszönöm mamami, köszönöm mamák (itt most egy mosolygós arc kellene)
                    http://moshatopelus.blogspot.com/
                    Egy apuka, aki kendőben hordoz, és (sok)mindent tud a mosható pelenkáról
                    Benjámin (2007.11.10.) Mirjam (2010.02.07.)

                    Comment


                      #70
                      A mamami szelleme azt üzeni: "szívesen, Péter, máskor is".
                      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                      Comment


                        #71
                        jucuu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ...Viszont egyedül a kezét nem tudom belülre rakni, mert Szilárd kitolja magát kötözés közben. De ez esetleg csak alvásnál lehet probléma.
                        Jucuu , emiatt szerintem ne izgasd magad!
                        Szilárd lehet, hogy olyan típus, mint a fiam, aki a legnagyobb hidegben sem volt hajlandó behúzni a csápjait. Maximum a kabátom alá. Utóbbit ilyenkor kettőnkre vettem föl.
                        Őt alvás közben sem zavarták a kilógó mancsok, bár így már többször majdnem elhagytuk a kedvenc őrkutyáját...
                        Ági
                        Dinoszauruszok gyűjtője - 2005.12.04. Pónikirálylány - 2008.12.22.

                        Comment


                          #72
                          Ági, igen, pl. múltkor a klubban szintén majdnem elhagytátok...
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X