Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatás különös helyeken

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Szia Rita (itt is bocs, Rozinak hívtalak a mailben!), tényleg, most juttattad eszembe, hogy én is szoptattam már a Lillafüredi kisvasúton!

    Livus, és Goodall tényleg ott volt?! De szuper!!!
    Livi

    Comment


      #32
      aranyos ez a topik

      nekem nagyon extrém nem volt, talán mondjuk mikor jött a postás, és az éhes bébit sehogy sem tudtam leválasztani, akkor szoptatva mentem ki a levélért (persze pelussal letakartam, és nő a postás)...de azért jót derült rajtam

      ja, meg egyszer volt egy olyan, hogy a nappaliban szoptattam a pár napost, mikor nagyszülők beugrottak és jött felém apósom megnézni a kisunokát, valahogy nem azonosította a szitut, hogy épp szoptatok, odajött, és kiváncsian félrehúzta a pelust, hogy megnézze Matyit...háááát, ez kicsit ciki volt. nem is tudom, miért nem szóltam közbe, engem is váratlanul ért

      Comment


        #33
        A postás nekem is megvolt, csak szegény fiatalember lévén olyan zavarba jött, hogy majdnem hátrafordult, hogy inkább jön máskor. Mikor is jött volna? Azért én aláírtam és átvettem, amit kellett, és megfogadtam, hogy diszkrétebb leszek. Végülis neki nem természetes, hogy lóghat egy csecsemő az anyja mellén...
        Ilka

        Comment


          #34
          Jókat írtok,
          elgondolkodtam, mi lenne nagyon extrém, hát anyósomék nappalija.
          Kati (Kincső(2003 június), Tomi(2006 március) és Zsófi(2009 október) anyukája)
          Nagyon vigyázz, mert aminek látod,
          teszed is azzá a világot. /Fodor Ákos: Metaoptika/

          Comment


            #35
            Maminti: ilyen odakukkolós nekem is volt! Már nem is emlékszem, kivel!

            Katicabogár: anyósék nappalija
            eleinte nálunk is ez volt! Kiürült a nappali, mikor szoptattam. De hát ha minden szoptatásra elvonultam volna, akkor gyakorlatilag egész nap nem találkoztunk volna
            De manapság már tök természetesnek veszik, nem zavar senkit
            Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

            Comment


              #36
              Nálunk csak a szüleim és a tesóm tartották természetesnek, anyósomék még most se igazán. Mondtam nekik, hogy nem kell elvonulni, engem nem zavarnak, de azt hiszem, őket igen.
              Nincs egyébként gond, megértem őket és tiszteletben tartom, amúgy jó fejek nagyon, nagyon nagy a szeretet az unokákkal, imádják egymást.
              És nem nagyon szólnak bele a dolgainkba, amit külön bírok bennük, pedig sokmindenről másképp gondolkodnak, tudom.
              Bocs az offért .
              Kati (Kincső(2003 június), Tomi(2006 március) és Zsófi(2009 október) anyukája)
              Nagyon vigyázz, mert aminek látod,
              teszed is azzá a világot. /Fodor Ákos: Metaoptika/

              Comment


                #37
                Anyósék nappalija - nagyon tetszik.

                Mi is a BB - bárhol bármikor - klikkbe tartozunk.

                Pár hete keresztelték a testvérem gyermekét. Első sor, a pap 2 méterre. Keve elkezd bőgni. Apa, nagymama, nagypapa pátyolgatja, de csak nem hagyja abba. A gyerek egyre hangosabb, a pap egyre feszültebb. Egyetlen megoldás: cici. Hát, az atyának elakadt a szava egy pillanatra; de aztán legalább már lehetett hallani, hogy mit mond.
                Angéla
                Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

                Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

                Comment


                  #38
                  uhh, emléxem, hogy az első osztálytalálkozós misén hogy megbotránkoztam, hogy a volt osztálytársam szoptatott... azóta mondjuk már nem járok misére, de meg se botránkoznék... sőt, talán szoptatnék is (ha mégis odakeveredek), ha most kisbabám lenne.
                  Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                  HipnoSzülés a tévében

                  Comment


                    #39
                    Mindig eszembe jutnak újabbak:
                    Pedikűrös, lábápolás közben (nem most, mert aludt végig Juli, még a fiammal régen).
                    Fiumei úti sírkert, díszsírhelyek lépcsője.
                    Angéla, Pisában láttam januárban szoptatós Madonnát. Szép kontextus a templom nagyon. Szerencsére a kis Jézusnál fel sem merül a tápszer.
                    már nem vagyok mamami
                    csakazolvassa@freemail.hu -- itt megtalálsz
                    minden jót!

                    Comment


                      #40
                      Évus, van egy szoptatós képem rólad a klubban (mint extrém hely:-)), te is eszel meg Juli is, nagyon jó kép! De nem teszem fel a blogra, túl intim. Meg talán itt is az lenne, úgyhogy majd mailben küldöm!
                      Rebaba blog

                      email: hellorebaba@gmail.com

                      Comment


                        #41
                        Évus, utánoztalak, pedig nem is tudtam, hogy utánozlak!
                        Ma délután a Kerepesi sírkertben (mennyivel barátibb elnevezés, mint a temető...) Kaláka koncert közben csatlakozott fel a "netre" Vencel komám, miután eldanolászott a maga módján

                        Múlt héten próbáltam ki először a 4-es/6-os kombinókat, pénteken az 1-es villamos is átesett a szoptatáspróbán. Az egyesen az idősebb nők egymásnak adták át a velünk szembeni ülést, és egymás után mondták el a saját történeteiket, miközben megerősítettek abban, amit csinálunk. Jó érzés volt.

                        Comment


                          #42
                          kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Évus, van egy szoptatós képem rólad a klubban (mint extrém hely:-)), te is eszel meg Juli is, nagyon jó kép! De nem teszem fel a blogra, túl intim. Meg talán itt is az lenne, úgyhogy majd mailben küldöm!
                          Nagyon köszönöm, megkaptam. Amin Olgával műcsevegünk, az tiszta sztárfotó, Nandu-reklám, nem?
                          Ha nincs dögmeleg, én is takarózom azért jobban.
                          Utoljára szerkesztette évuska; 2008.06.16., 11:12.
                          már nem vagyok mamami
                          csakazolvassa@freemail.hu -- itt megtalálsz
                          minden jót!

                          Comment


                            #43
                            jaj, de kár hogy nem voltam a klubban! MÁr érzem is a filinget, azok alapján, amit irtok!

                            Úttörövasút megvolt nekünk is.....ja és a az olaszországi templom nem Firenzében, hanem Sienában volt....apa most javitott ki, bocs.

                            Liv: ez az ELTE előadás nagyon csúcs!!!
                            Meg a sirkert, juj! Nem semmi, Évus, Légzőszerv!

                            Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                            Comment


                              #44
                              János szerint a képen mindenki csinál valamit, de csak mi értelmeset. Jók a színek, úgy-e? Újszerzemény Katjám is felsejlik rajta.
                              már nem vagyok mamami
                              csakazolvassa@freemail.hu -- itt megtalálsz
                              minden jót!

                              Comment


                                #45
                                Szombaton lesz anyósék templomi esküvője, mi is gyúrunk a templomra
                                Marina+3 (22,18, 7)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X