Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatás különös helyeken

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szoptatás különös helyeken

    Akció
    Akkor jutott eszembe ennek a fórumnak az ötlete, mikor ma a kutyák-cicák-nyuszik között ülve az állatorvosi rendelő várójában szoptattam Bogit
    Szóval a kérdés: ti milyen "extrém" helyeken, helyzetben szoptattatok már?
    Utoljára szerkesztette Livus; 2008.06.13., 23:00.
    Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

    #2
    ..én már valahol leírtam. A Lovasi András (akinek mond valamint a Kispál és a Borz) előtt a Sétatéren. Nem volt extrém. De örök emlék. hihi!!

    HÉDI
    Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

    Comment


      #3
      hehhe, überelem.
      hosszú repülőúton hazafelé a 14 hónapost - zsezsgés ellen -, velem egy sorban, a túloldalon Hozsó (Kozmixos, hajtincses pop-ipari guru) a nőjével igyekezett nem nézni.
      Bonyolult (Bence 04.10.24.)
      HipnoSzülés a tévében

      Comment


        #4
        Hédi, Bonyolult:
        Azt hiszem, már most megérte megnyitni ezt a topicot
        Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

        Comment


          #5
          Bonyolult: amúgy köszi, hogy leírtad, ki az a Hozsó Azt hittem elírtad a "Kozsó"-t Én biztos nem ismertem volna fel!
          Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

          Comment


            #6
            Lehet, hogy Kozsó, nem emlékeztem a nevére, csak a kozmixra, és a gugli harmadik találatának helyesírását elhittem.
            amúgy valami forgatásos izé lehetett, mert a repülőn hátrébb ült még a padödö-s Mariann, meg egy színész, akinek végképp nem ugrik be a neve....

            Livus, a topiknyitás tök jó ötlet volt.
            Ez a sztori eszembe nem jutott már kb a repülős hazaérés másnapja óta....... de most végiggondoltam, hogy mi volt nálunk a legextrémebb??? és jót röhögtem.
            Bonyolult (Bence 04.10.24.)
            HipnoSzülés a tévében

            Comment


              #7
              Nálam eddig a legextrémebb a pécsi Tettyén történt, akinek ez semmit nem mond, az egy parkszerűség a városban, van játszótér, meg lehet sétálgatni, szóval családok, és szerelmesek számára is kiváló helyszín. Kómira ott jött rá a szopizhatnék. Bepánikoltam, mivel még sosem csináltuk nyílt színen. Kerestem egy eldugott helyet, egy fa tövében, szemben bokrok, meg partoldal, gondoltam, ott biztonságban leszek, hátulról pedig apa takart. Békésen szopizgattunk, amikor egyszercsak óriási robajjal szemből, a partoldalról kitört a bokrok közül ugratva egy bukósisakos downhilles bicajos srác, aki előttünk landolt, majd az utolsó pillanatban félrerántva a kormányt végülis nem ütött el minket.
              Szilva


              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
              Hurcibaba Klub (8)

              Comment


                #8
                Extrém?Akad egy pár,de a legemlékezetesebb talán az volt,mikor IKEA-s nagybevásárlás kellős közepén Eszter felébredt,és éktelen ordításba kezdett(ami nála nemigen jellemző),sehogy sem tudtam megnyugtatni.
                Pont a szőnyegosztályon jártunk,egy hosszú szőttes mögé bebújtunk,és két percnyi "intim" cicizés után már mentünk is tovább vásárolni.

                Ja,és Állatkertben volt egy hasonló szitu,kajaidő volt,felébredt,gyorsan kerestem egy viszonylag ritkábban látogatott állatot(csóri baglyokat a kutya sem nézi)és tök nyugodtan megetettem a leányt,ennyi.

                buszon azért nem szoptatnék,ha nem muszáj,de ilyen félig nyíltszíni kajáltatásokon már nem akadok fenn
                Jucus
                Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

                Comment


                  #9
                  Az extrémsportos sztorinál lebénultam a röhögéstől, a baglyosnál meg leestem a fotelból...
                  Rebaba blog

                  email: hellorebaba@gmail.com

                  Comment


                    #10
                    Hédi, bonyolult:

                    Extrém szopi kísérlet: két hete Bécsben ezer fok volt, tűző nap, és Félix éppen már órák óta nem evett normálisan csak falatokat, úgyhogy minden adandó alkalommal próbáltam rátukmálni a dolgot. Az egyik alkalom nem sikerült valami diszkrétre: az Opera melletti Starbucks kávézóban, ami kb a Nyugati téri BKV pénztár csúcsidős forgalmával vetekszik éjjel-nappal, az egyetlen szabad ülőhely a "kirakatban" lévő 2 fotel volt. A kirakat pedig közvetlenül a Kartnerstrasse (kb Váci utca típusú forgalmas sétáló utca) előtti utolsó zebrára néz, ahol ezren állnak folyamatosan.
                    Végül a szopi érdeklődés hiányában elmaradt (de ez persze csak nekivetkőzés, pozícióbaigazodás után derülhet ki), és egy nyugis parkban sikerült bepótolni, nem kis trükközés árán. (Akkor már tényleg paráztam a folyadékbevitel miatt.)

                    A következő extrém nekem is a repülő lesz 2 hónap múlva: a 10 órás út alatt szerintem bőven gyűjthetek majd extrém tapasztalatokat.
                    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                    Comment


                      #11
                      Nálunk bárhol megtörténik a szopi, ha Szilárd megéhezik, persze nem teszem ki mindeninek a mellem, figyelek arra, hogy takarásban legyen. A legextrémebb eddig április végén Londonban a London Eye-on történt, jó volt, mert lehetett közben nézelődni is.
                      Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                      http://jucuu.blogspot.com/

                      Comment


                        #12
                        Én is bárhol szoptatok, nem zavartatom magam. Legviccesebb volt, mikor a Dóm alatti szökőkútnál (pécsiek tudják), ahol nyáron ezrek vannak, kértem egy kis helyet egy padon, ahol deszkások ültek. Arrébb is csúsztak, de miután rájöttek, mit csinálok, azonnal felkeltek és elmenekültek onnan!
                        Livi

                        Comment


                          #13
                          nagyon jók a sztorik elképzeltem a menekülő deszkásokat hihihi

                          mi is mindenhol szoptatunk: Eger főtér, Vác főtér- 4 fok- február: megéhezett, no
                          általában a kocsiban szoktam megoldani
                          ha tudom, hogy sétatéri hami lesz, akkor gombos/patentos inget veszek fel, azt mégiscsak könyebb kinyitni
                          nem zavarnak a kiváncsi tekintetek, mert ők érzik jobban zavarva magukat, hiába, prűdnek neveltek minket
                          3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                          Comment


                            #14
                            Lánykoromban még jól megbotránkoztam, mikor metróban szoptató cigányasszonyt láttam. Azóta már én is bárhol kidobom a cicim Nem is emlékszem igazán extrém helyre.
                            Nade egy helyzet érdekes volt. Hivatalos ügyintézés, sorbanüléssel. Gyermek pont akkoriban éhezett meg, mikor sorrakerültünk, és én rutintalanul jobb mellre tettem, aztán amikor kiderült, hogy írnom kell mondtam a néninek, hogy hoppá, bocsánat, csak átteszem a babámat a balcicire, köszi, hol írjak alá?

                            o
                            Orsi

                            Ölbebaba

                            Comment


                              #15
                              Orsko:

                              HÉDI
                              Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X