Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

őskövület vagy örök darab?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    oh Enikő itt is nehogy azt hidd!

    és igen a hogyan is fontos
    marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

    Comment


      #17
      Lolka, szia

      én is régiség vagyok már, de igen, ez van...

      nekem 2 bambim van, nem adnám el őket, áron alul pláne...tényleg nem ismerik már sokan.
      de gondolom elmondhatnám ugyanezt a calyxomról is...

      régebbi, jól bevált bizonyított

      szerintem az van, hogy azért kell az új, mert mindenben az új kell, a legújabb trend egy újabb anyag,a mi még nincs másnak, sok embernek. az új biztos jobb.

      aztán arra senki nem gondol, hogy az újat esetleg nem tesztelték annyian, próbálták, valóban jó is. nagy a hájp egy új cuccnál aztán gondolom lecseng.

      nemrég olvastam a korosztályosunkban hogy az egyik új wahmot nem ajánlotta a másiknak valaki, mert bomlik a cérna vagy valami ilyesmi...

      magyarindáékat ismerem, mesélték hogy régen milyen barátságos volt a helyzet, egymással a készítők összefogtak, ma nem ez a helyzet, megy a könyöklés. nyilván nem mindenki...

      bambit egyébként próbáltad külföldi oldalon meghirdetni? hátha ott még tudják mi az.

      nekem egyébként ezek annyira beváltak, hogy nem is jutott eszembe lecserélni...pedig eltelt jópár év azóta h megvettem őket. szuper állapotban vannak, kényelmesek. mei tait már nem annyira használok, a régi csatosom viszont igen
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        #18
        én annó ki voltam bukva a bambi oc-n, úgyhogy ehhez a részéhez nem is akarok hozzászólni. az eredeti szuper és Edit hozzáállása is az volt. Neszkát nem ismertem nagyon...
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          #19
          babamosoly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          sajnos az utóbbi években a hordozási tanácsadás elment egy nagyon "nem megengedő" szigorú irányba, a mt-t a csatost inkább lebeszélik az anyukákat róluk, kendő és karikás a favorit. csatost sok tanácsadó 1 éves kortól ajánl ami elég abszurd, azok a régi szép mamamis idők, sokkal élvezetesebb volt a hordozás is! Meitait szintén csak ülni de inkább járni tudástól ajánlják sokan és elijesztik az anyukákat nagyon gyakran.

          bambik is főleg külföldre mennek ma már innen is mert az itthoni hangulat nem az igazi a csatos gyártóknak hiába jók ((

          engem sokszor elszomorít amit tapasztalok az utóbbi években. Nagyon örültem mikor megláttam a te kis topikodat.
          Marica szerintem ez régen is így volt, h mei taj csak ülő babáknál csatos meg még később...

          szóval nem is ez lehet a baj, mert azért itt ott látni (én mondjuk nem vagyok fbúkon) hogy ha varratásról van szó akkor megy a mei tai és a csatos is.
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            #20
            Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            én annó ki voltam bukva a bambi oc-n, úgyhogy ehhez a részéhez nem is akarok hozzászólni. az eredeti szuper és Edit hozzáállása is az volt. Neszkát nem ismertem nagyon...
            Ó. Nem tudtam, hogy valamit megbolygattam ezzel, nekem úgy jött át,hogy a tengerentúli vállalkozással egyetértésben működik az itteni.

            Egy kérdésem lenne: minőségben teljesen ugyanaz? (tehát szabásmintáját és kivitelezését tekintve)
            Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

            Comment


              #21
              enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megint milyen jól megfogalmaztad Ági

              Én is hordoztam a másodikomat betett lábbal pl. mert nem tudtam, hogy nem jó, de aztán elmagyarázták, nekem logiksnak tűnt és változtattam. Szerintem nagyon fontos, hogy KI és HOGYAN adja át az infókat.

              Amúgy visszatérve a Bamberoo-ra, szerintem csakis ők tehetnek róla, hogy már nem ismertek.

              Ági pl.-nál maradva. Egyik régi, megbízható ülésmárka: Maxi Cosi. Még mindig él és virul és az üléseik jók és veszik. Eduso is fejleszthett volna tovább. Szóval ez a hordozás is egy biznisz lett, valakinek ez tetszik, valakinek nem
              Enikő Csak egy MT-nál,csatosnál mit lehet egy bizonyos ponton túl még fejleszteni? Úgy értem, ha nem akar beállni valaki a sorba, és még a cipzáron a pöcköt is mindenhol állíthatósra csinálni. Ha a szabásminta, a kényelmi megoldások jól beváltak, megvannak a különböző korcsoportokhoz a méretek, van UV szűrős anyag, mit lehet még kihozni belőle?
              Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

              Comment


                #22
                SwankyDoodle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Enikő Csak egy MT-nál,csatosnál mit lehet egy bizonyos ponton túl még fejleszteni? Úgy értem, ha nem akar beállni valaki a sorba, és még a cipzáron a pöcköt is mindenhol állíthatósra csinálni. Ha a szabásminta, a kényelmi megoldások jól beváltak, megvannak a különböző korcsoportokhoz a méretek, van UV szűrős anyag, mit lehet még kihozni belőle?
                Hát pont, amit írsz, Edusoék ilyeneket nem csináltak ha jól emlékszem, csak a Solarveil volt a különleges.
                Enikő egy férjjel és négy törpével
                ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                Vega hét menü
                Kihívás (okt.1-14)

                Comment


                  #23
                  jajj, de jó, hogy itt vagytok, este jövök
                  Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                  Comment


                    #24
                    SwankyDoodle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ó. Nem tudtam, hogy valamit megbolygattam ezzel, nekem úgy jött át,hogy a tengerentúli vállalkozással egyetértésben működik az itteni.

                    Egy kérdésem lenne: minőségben teljesen ugyanaz? (tehát szabásmintáját és kivitelezését tekintve)
                    ja nem bolygattál meg semmit
                    csak nekem nem volt szimpi húzás de teljes egyetértésben volt kint és itthon persze, üzleti lépés volt

                    én úgy tudom h a szabásminta ugyanaz.
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      #25
                      Nem csak a bambit nézve, ez a kendőből varrottak imádata tényleg túlzás. Szerintem itt rosszul vannak tájékoztatva a szülők. Azt hiszik, hogy az szinte olyan, mintha kendő lenne, pici kórtól belerakható helyesen a gyerek. Nem látják, hogy egy csatosnál a kendős csak dekor. Én is gondolkodtam már, hogy mi lesz az Encsi csatosommal, ha vége a hordozós kórnak. Mivel már jó régi és még kendős mánia előtti, tuti nem lesz rá érdeklődő. Egyszer egy anyuka kipróbált volna egy Encsi csatost még varratás előtt, de mikor felajánlottam az​enyémet, még próbához sem kellett neki, mert nem kendős. Pedig a dekorosok megfizethetőbbek, bár újonnan az se volt olcsó.
                      (Halkan jegyzem meg, mekkora felháborodás volt, mikor egy anyuka először ajánlott eladásra egy kendő Encsi mt-t és 40-50ezer között kínálta. A többiek gondja az volt, hogy Encsi sokkal kevesebbért varrta, csak abba nem gondoltak bele, hogy a készíttető belerakott egy marha drága kendőt.)

                      Kendő: lanak még 1 éve jó áron mentek, azóta nem néztem. Ha valaki azt nem tudja, hogy mi a lana és egy lf közötti minőségbeli ugrás, azt sajnálom, nem tudom milyen tanácsadónál járt. Mikor ismerősnek kerestem kendőt, őt egy lanara dumáltam rá, tetszett neki nagyon. Strochent nem láttam akkor, egy időben használtan nagyon nem is volt, az a hír járta, hogy annyira jók, hogy akinek van, az nem adja el.
                      A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X