Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zsoficc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Villa (vagy valaki Uromrol) nem szokott jonni? Vettem tole ket szoknyat es orulnek ha vki el tudna hozni
    Velem fog fuvaroztatni valamit, de hogy mit, még nem tudom mert még nem ért ide...

    valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem volt sértő, én is nevetek magamon, főleg amikor a szakszemélyzet megpróbál rábeszélni a 95 d-re, mert az ugyanakkora. peersze, pont azért van máshogy számozva. de ez itt nagyon off.
    A 95 olyanolyan, csak kicsit lifeg
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      Pynky, ha estleg osszejonne, a szoknyakat is elhoznad? Tudom, nem ismerjuk egymast, bar CseHoban lehet h latasbol igen...
      Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

      Comment


        Update infó: a nagyteremben leszünk most is, ahogy eddig


        zsoficc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pynky, ha estleg osszejonne, a szoknyakat is elhoznad? Tudom, nem ismerjuk egymast, bar CseHoban lehet h latasbol igen...
        Hát, ha addig elhozza hozzám Villa, akkor persze. Engem megtalálsz
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Update infó: a nagyteremben leszünk most is, ahogy eddig


          Na, onnan tuti kitalálok már az udvarra.
          Katik('84. és '10.10.10.)
          hta

          Comment


            Zsemuka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Na, onnan tuti kitalálok már az udvarra.
            Hát, a másik teremben is ugyanolyan az ajtó
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              Sajna most sem tudunk menni, geocaching verseny lesz Bükkszentkereszten, és azon nekünk "kötelező" a részvétel. Marha izgalmas lesz két hordozott babával.
              András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

              Comment


                Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sajna most sem tudunk menni, geocaching verseny lesz Bükkszentkereszten, és azon nekünk "kötelező" a részvétel. Marha izgalmas lesz két hordozott babával.
                Geocaching rulez Nyerjétek meg Mekkora lenne már, "Hátukon két gyerekkel elsők lettek!" címlapsztori
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sajna most sem tudunk menni, geocaching verseny lesz Bükkszentkereszten, és azon nekünk "kötelező" a részvétel. Marha izgalmas lesz két hordozott babával.
                  Na pedig az emberem már örült,hogy nem fog untkozniMeg sem mondom neki,hogy nem lesztek.Bár máskor is elvolt,szóval nem panaszkodhat

                  Nekünk meg jó,hogy családi kocsink van,mert amennyi pakkal mi leszünk...
                  Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                  Villő '16 és Ötöske várható '18

                  Comment


                    sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekünk meg jó,hogy családi kocsink van,mert amennyi pakkal mi leszünk...
                    Hamarosan százalékot kérek Vagy pár darab piros palacsintát Vagy zöldet
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      sprite Olga és zernike Ági! pakkotok Hanemhannánál lesz
                      Ildikó és a nagydumás örökmozgó Gergő
                      újra dolgozom, inkább E-MAILT írjatok
                      Belvárosi és Zuglói Klub e l a d ó s á g a i m TaMiNa

                      Comment


                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hamarosan százalékot kérek Vagy pár darab piros palacsintát Vagy zöldet
                        Megérteném.Pedig most a tojások és a méz nagy része nem a miénk.PAlacsintát pont nem sütöttem,másik 2 fajta süti sül éppen,de ezek után reggel sütök párat.Ha nem gond,hogy kihül mire oda érünk.Úgyis van most diabetikus szamóca lekvárom,majd betöltöm neked.

                        gazella eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        sprite Olga és zernike Ági! pakkotok Hanemhannánál lesz
                        Okés!Úgyis van bizniszünk
                        Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                        Villő '16 és Ötöske várható '18

                        Comment


                          Dumál itt mindenki kajáról... ès kozáksapka! Èhen döglök!

                          Ezèrt megyünk kettecskèn a hatodik fogával vajúdó dömperrel. Mindenképp hangulatos lesz

                          Valaki aki ismer, nem várna meg az egyes megállójában? Nem akarok eltèvelyedni... nem kell nagyon ismerni csak segítsetek Vuknak...illetve nekem
                          Eszter&Laci+Mihály (2011.08.02.) tele a privi, a gmailem aggotlne

                          Comment


                            aggotlne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Dumál itt mindenki kajáról... ès kozáksapka! Èhen döglök!

                            Ezèrt megyünk kettecskèn a hatodik fogával vajúdó dömperrel. Mindenképp hangulatos lesz

                            Valaki aki ismer, nem várna meg az egyes megállójában? Nem akarok eltèvelyedni... nem kell nagyon ismerni csak segítsetek Vuknak...illetve nekem
                            én megvárnálak, csak még nem tudom, hogy villamossal megyünk-e és pontosan mikor. ha írsz priviben telszámot és nem felejtem el, akkor felhívlak, amikor indulunk.
                            Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                            baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                            nézzetek texpeles videót ITT!
                            ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                            Comment


                              Mi kocsival megyünk, de felveszünk esetleg. Nemjobb a metró? Közelebb van a dagályhoz szntem.
                              Márton (5)
                              vegán blogom ECklopédia , ICAN könyvtár

                              Comment


                                Hát mi most mégsem megyünk... szerda este befasírtoztam, csütörtökön alul-felül.. du 4ig feküdtem mint egy darab fa, ma jobban lettem, de most megint görcsölök. szerintem valami vírus és nem akarok menni fertőzni.. pedig a sajtos rúd készen.

                                1 kötelezettségem lett volna . neki írtam...mindenkinek jó bulizást. Képeket majd nézem.
                                Rita az anyatigris
                                Bernadett1996, Atesz1999,Zsolti2007,András2010,

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X