Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub MÁRCIUSBAN: 10-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Férj útra kész,apósommal megy!Végülis köménymagos sajtos tallért sütöttem,viszi.Tej és tojás is van benne!!!

    Pynky!
    Most tényleg kellene majd valamilyen tároló féle,kosár vagy műanyag doboz,hogy áttudjátok pakolni.
    Olga... akkor apósod volt, aki megkérdezte mellettem állótól, hogy ő sütötte-e a muffint, mire én mondtam, hogy azt én követtem el, rámnézett, és kerekre nyílt szemmel kérdezte "ezt maga sütötte?"..., hát asszem még egy muffint sem nézett ki belőlem..

    Pynky, nagyon nagyon köszönjük, és mindenkinek, a délelőttöt!! Nagyon jól éreztem magam, az a sok mosoly, igazán fel lehetett töltődni!!!
    Ági

    Comment


      Virgie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát a fiaim jól bezabáltak belőle. Nagyon finom volt.
      Örülök,hogy ízlett!Mindg nagy öröm ilyet hallani/olvasni

      kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Olga... akkor apósod volt, aki megkérdezte mellettem állótól, hogy ő sütötte-e a muffint, mire én mondtam, hogy azt én követtem el, rámnézett, és kerekre nyílt szemmel kérdezte "ezt maga sütötte?"..., hát asszem még egy muffint sem nézett ki belőlem..
      Szerintem csak nagyon ízlett neki,csak nem fejezte ki túl jól magát!

      Én köszönöm az üdvözléseket (a férjem átadta)
      Azért bízom benne,hogy ha vége ennek a járványos időszaknak,végre már én is eljutok.De akkor tuti,hogy én jövök el utoljára
      Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
      Villő '16 és Ötöske várható '18

      Comment


        sziasztok!
        Mi először voltunk ilyen klubban és köszönjük a szervezést nagyon jó volt megismerni anyukákat a fórumról! Végül is sajtos rudat sütöttem ami szerencsére mind el is fogyott
        Viszont ne haragudjatok de az például nagyon zavart hogy a buli után az asztal alól kellett a széttaposott maradékokból kiszednem babával a kezemben az ételtartó darabjait én egy három hós babával mentem és sajnos neki ez rettentő zajos mulatság lett, nem a többi gyerkőc zavart természetesen (nekem is van öt) hanem a szándékos ordibálás (nem sírás az normális kicsiknél) hanem a játékból ordítozás ami az én babámat zavarta például, ha ez babás mamás találkozó is szerintem picit jobban oda kellene figyelni a többiekre is pl a picikre, arról nem is szólva hogy seprűvel játszani és hadonászni sem túl egészséges ekkora helyen.
        Elnézéseteket kérem ha valakit megbántottam volna, de engem megleptek kissé ezek a dolgok.

        Comment


          zorica85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Remélem, legközelebb mi is úgy tudunk érkezni, hogy be is megyünk klubozni...
          Hajni: te ott, és nem is láttalak! A következőre tessék beérni, már régen találkoztunk

          sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Örülök,hogy ízlett!Mindg nagy öröm ilyet hallani/olvasni
          A tallérok nekem is nagyon bejöttek, pedig nem is szeretem a köményt Esetleg feltennéd a receptjét a másik topikba?

          Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Végül is sajtos rudat sütöttem ami szerencsére mind el is fogyott
          Erre is rájártam
          A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

          Comment


            Hű Gabriell szerintem egy 2 és fél éves száját betapasztani, hogy ne sikkantgasson, vagy a játék izgalmában-felhőtlen örömében ne kiáltson azt vagy úgy lehet, hogy nem viszi el a gyerekét az ember, vagy komoly kondicionáló nevelés árán.
            Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

            Comment


              Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hű Gabriell szerintem egy 2 és fél éves száját betapasztani, hogy ne sikkantgasson, vagy a játék izgalmában-felhőtlen örömében ne kiáltson azt vagy úgy lehet, hogy nem viszi el a gyerekét az ember, vagy komoly kondicionáló nevelés árán.
              Látod félre értesz nekem is van két és fél évesem és nem erre gondoltam de meg lehet kérni hogy ne ordítson szerintem és nem pedig biztatni rá (én erre gondoltam ) pici odafigyelésre semmi másra

              Comment


                Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Látod félre értesz nekem is van két és fél évesem és nem erre gondoltam de meg lehet kérni hogy ne ordítson szerintem és nem pedig biztatni rá (én erre gondoltam ) pici odafigyelésre semmi másra
                Persze ez így van! De én csak ilyet tapasztaltam-vagy figyelmetlen vagyok. Én egy 2 hónapossal és egy 2,5 évessel voltam. A szokásos zajt észleltem, illetve néhányszor korholó szülőket azért láttam (a férjemet is)
                Ilyen biztatós dolgot nem láttam, azért írtam amit.

                Még egy dolog jutott eszembe kicsit a nagyobbak védelmében: ez nem kifejezetten baba-mama klub, hanem hordozós is, és ennek a korhatára jóval tágabb, mint a baba kor.

                Ettől függetlenül tényleg úgy kell részt venni benne, hogy ne lépjük túl a határokat, ezzel egyetértek
                Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                Comment


                  Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Persze ez így van! De én csak ilyet tapasztaltam-vagy figyelmetlen vagyok. Én egy 2 hónapossal és egy 2,5 évessel voltam. A szokásos zajt észleltem, illetve néhányszor korholó szülőket azért láttam (a férjemet is)
                  Ilyen biztatós dolgot nem láttam, azért írtam amit.

                  Még egy dolog jutott eszembe kicsit a nagyobbak védelmében: ez nem kifejezetten baba-mama klub, hanem hordozós is, és ennek a korhatára jóval tágabb, mint a baba kor.

                  Ettől függetlenül tényleg úgy kell részt venni benne, hogy ne lépjük túl a határokat, ezzel egyetértek
                  igen persze tudom hogy nem csak baba mama klub tudom családi, nem szeretnék vitázni tényleg, nekem elég magas a "zajszintem" hidd el nálunk sosincs csend vagy nyugalom pedig még csak nem is tévézünk én csak leírtam első ottlét után azt ami ami nekem sok volt és a világért sem bántáskép persze természetesen én is sok-sok olyan szülőt láttam aki nagyon odafigyelt rá mit csinál a csemetéje

                  Comment


                    az első klubélmény szerintem mindenkinek meglepő. ilyen sok kisgyerekes családdal ritkán van együtt az ember. én azt apasztaltam, hogy olyan volt mint máskor, sőt talán nem is voltunk annyian. az áprilisi viszont már kertes lesz, jobban eloszlik a tömeg. a gyerekek is felpörögnek, majd elfáradnak egy ilyen nap után.
                    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                    Comment


                      Szerintem teljesen rendben volt a zajszint
                      Az egyetlen meglepő fordulat az volt, mikor egy pár éves kisfiú partvissal leszerkesztette a falon jó magasan lévő órát De aztán minden helyre került, óra is, gyerek is (Tanulság: patrvist jól eldugni )
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        az első klubélmény szerintem mindenkinek meglepő. ilyen sok kisgyerekes családdal ritkán van együtt az ember. a gyerekek is felpörögnek, majd elfáradnak egy ilyen nap után.
                        Igazad lehet azt hiszem

                        kertes lesz? hmm jól hangzik

                        Comment


                          pedig a partvis itthon nagy kedvenc, és iszonyúan megörültem, hogy ott is volt egy partvis, de épp, mikor legnagyobb örömömre igi rámozdult volna, egy apuka megjelent és elvitte azoktól a fiúktól, akik épp játszottak vele.
                          hát ennyire nem vagyunk egyfomrák, hogy valami jó közhelyeset is mondjak

                          zaj sok volt persze néha, de hát ez egy ilyen műfaj. mi mikor besokaltunk, kimentünk az előtérbe. vagyis a gyerek magától.
                          baresz és Igi
                          BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
                          TAMINA

                          Comment


                            Jaj, a partvis az én hibám. Valaki behozta, hogy felsöpörje a morzsát, erre Borikám elegánsan kivette a kezéből. Egy pillanat alatt nála landolt, aztán persze Emőkénél, majd jöttek a többiek. Figyeltem, amennyire tudtam, hogy bajt ne okozzanak vele, remélem, figyelmem ellenére nem is történt ilyen. A partvis jelenléte szerintem elkerülhetetlen, sőt, jó, ha van, hogy ne a morzsákban mászkáljunk egész idő alatt (mert az ugye minden gondosság ellenére szokott lenni). Legközelebb jobban résen leszek, s ha előkerül a partvis, valahogy elterelem a lányaim figyelmét, hogy ne vegyék észre. Sajnos Borit is vinnem kell, ha találkozni szeretnék veletek, szombaton is dolgozik apukájuk. Tanulság részemre: sokkal jobban fogok figyelni a műszaki kütyükre és tisztítóeszközökre, hogy ne kerülhessenek a kezei közé.
                            Katica - Bori (04.07.26.), Emőke (10.02.18.) Sanyibaba (12.09.19.)
                            CseHo Klub, a dél-pesti hordozós Klub blogja

                            Comment


                              Partvis: nem tudom kinek a lánykája volt, de igazán kedvesen segített amikor megkértem, hogy segítsen megtisztítani az asztalt
                              Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                              Comment


                                Katica, még jó hogy hozod Borikát, olyan jól érezte magát
                                Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X