Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubos szabásminták könyvtára

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Klubos szabásminták könyvtára

    Akció
    Szóval, a következőre gondoltam: Sokan vagyunk itt, akik szeretünk kézműveskedni, a saját kezünkkel alkotni. Mit szólnátok hozzá, ha az otthon elkészített darabok szabásmintáit bedobnánk a közösbe? Mellékelnénk hozzá leírást, fényképet - akár itt, ezen a fórumon -, a szabásmintákból pedig létrehoznánk egy könyvtárat, s a budaörsi találkozók alkalmával ugyanúgy kölcsönözhetők lennének, mint a hordozók vagy a könyvek.

    1. Gyerekhinta (kép 4. hsz.)
    2. Zsákfotel (kép 18. hsz.)
    3. Válltáska (kép 20. hsz)
    4.
    Utoljára szerkesztette galang; 2008.07.03., 21:42.
    Angéla
    Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

    Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

    #2
    Angéla, én támogatom az ötletet!
    Márti
    Zselyke (2007.03.02) édesanyja
    Hunbaba mei tai-ok ITT és ITT

    Comment


      #3
      Nagyon jó az ötlet!
      Réka
      Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

      Comment


        #4
        Nagyon szép a labda. A leírása engem is érdekelne.

        Jucuu, úgy látom, ugyanazon a napon, ugyanarra gondoltunk - két topik is létrejött szabás-varrás témában.

        A könyvtár részére felajánlom az alábbi hinta szabásmintáját. A júliusi találkára leírást is mellékelek hozzá.

        Készülőben van egy zsákfotel...
        Angéla
        Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

        Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

        Comment


          #5
          Hoppá! Tényleg Jucuu is indított ilyet! Akkor lehet, hogy érdemes lenne összeolvasztani a kettőt, nem?
          Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

          Comment


            #6
            Szerintem is érdemes lenne egybeolvasztani. Esetleg oly módon, hogy az első hozzászólásban - mint pl. Orsinál, a hordozók kölcsönzésésnél vagy az eszem-iszom felajánlásoknál - feltüntetjük, milyen szabásminták kölcsönözhetőek, s azokat az adott hónapra ki viszi magával. Csak azt áruld el, Orsi, hogyan lehet a listát folyamatosan bővíteni!
            Angéla
            Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

            Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

            Comment


              #7
              heló, itt vagyok! Tökegyszerű: szerkeszt gombbal... ahányszor akarod, módosítod:-)
              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                #8
                Nekem is oké, ha összeolvasszuk, de én csak ide tudom feltölteni a mintákat. Nem lesz zavaró, ha lesznek letölthető, meg átvehető minták? Akkor esetleg a letölthetőeket is össze lehetne gyűjteni valahova. De most jut eszmebe, hogy a másikban linkek is vannak. Nem lesz mégiscsak túl zavaros együtt a kettő topik?
                Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                http://jucuu.blogspot.com/

                Comment


                  #9
                  Én most ugye csak felületesen olvasok, de nekem úgy tűnt, hogy 2 dolog van: itt megosztunk szabásmintákat (olyanokat amiknek a szerzői jogi helyzete ezt megengedi, ugye? ), és a klubban alakul egy papír alapú szabásmintakönyvtár. Szerintem ez legyen 2 topik, mert különben kavarodás lesz, hogy most mi melyikben van. Mit gondoltok?
                  Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                  1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                  Comment


                    #10
                    Oké, akkor az enyémet inkább Jucuu topicjába kellett volna. Na, most már mindegy! De akkor így most már tiszta, hogy mit hova
                    Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                    Comment


                      #11
                      Livus, átpakoltam a labdás hszeidet és a vonatkozó reakciókat a szabás-varrásos topikba! És akkor így most minden a helyén (.....adódik nő, adódik legény, éji ég, magyar föld, igaz pár német kinnt csörömpölt.... )
                      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                      Comment


                        #12
                        Nagyon klassz ez a hinta! Nagyon tetszik! Júliusi klubban majd lemásolom, jó!? MEkkora papíron van? Csomipapír jó lesz?
                        Szilva


                        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                        Hurcibaba Klub (8)

                        Comment


                          #13
                          Srácok, ide is felteszek egy képet, véletlenül a háziállatosba tettem, de csak nem nézitek Kamit madárnak...
                          Szóval: Kami Szilvácska által készített hordozós boleróban látható, amit élesben még nem tudtunk kipróbálni, mert nem süt a nap
                          De amikor megkaptam postán, akkor kisütött!!!!! Szilva persze nem tudhatta, hogy a kendőcskének szánt pluszajándék Kamilla óriási kobakjára újszülött korban lett volna jó, de nagyon helyre kis westrn kendővé alakult!!!!
                          Köszönjük!:sziv
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment


                            #14
                            Kamilla óriási ARC! Köszi a vigyort Kami! (Mintha kicsikét nagy lenne még neki?)
                            Szilva


                            Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                            Hurcibaba Klub (8)

                            Comment


                              #15
                              kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              heló, itt vagyok! Tökegyszerű: szerkeszt gombbal... ahányszor akarod, módosítod:-)
                              Köszönöm.
                              Angéla
                              Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

                              Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X