Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami Girasol ELŐRENDELÉS - csak nekünk szőtt exkluzív Girasol kendő

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mamami Girasol ELŐRENDELÉS - csak nekünk szőtt exkluzív Girasol kendő

    Akció
    FRISS 12/5:
    Az aktuális leltár, még gazdára várnak az alábbi kendők, ezek az utolsó darabok:
    karikás kendő - 13900 Ft
    5,2 m csapott végű (2 db van!) - 21900 Ft

    ___________________________________

    A Mamami bemutatja:
    exkluzív Girasol hordozókendő, csak nekünk.
    A kétfordulós szavazás győztese:


    Júliusban szövi a Girasol, várhatóan augusztus végén érkezik Budapestre.
    Kezeletlen tiszta pamut, nem használnak semmilyen kémiai anyagot a textilek kezeléséhez.
    60 fokon mosógépben mosható.
    Kérheted csapott végű vagy rojtos változatban.
    Rendelhető méretek: 2,6 métertől 6 méterig.

    Az alábbi képek a designt mutatják, valamint a Girasol fonalakat amiből készül majd, de a végleges kendőt lehetetlen egyelőre ábrázolni. Nem sikerült a valódi színeket reprodukálni fényképezőgéppel, és a feltekert változat NEM a Gira fonalakból van, hanem hímzőfonalból, csak szemléltetés végett - a világoszöld pl tök más árnyalat. A végleges kendő kicsit más árnyalatú lesz majd, hiszen a keresztszál befolyásolja a végeredményt, de szép lesz, az tuti.



    Mivel egy minimális rendelési mennyiséget el kell érni, illetve véges a gyártási kapacitás, előrendelésben tudsz biztosan hozzájutni. Korlátozott mennyiségben lesz utána is készleten nálam, illetve ha hatalmas az igény, lehet utánrendelni majd, de elsősorban most lehet beszerezni, akibújtakinem.

    A rendelések beérkezési sorrendjében számozott emléklap jár a kendőhöz.

    A kendők várhatóan augusztus végén érkeznek majd Budapestre, akkor átvehető személyesen, vagy viszem klubba, vagy postázom postakölség fejében.

    Árak:
    2,6 m - 10 900 Ft
    3,6 m - 14 900 Ft
    4,2 m - 18 900 Ft
    4,6 m - 19 900 Ft
    5,2 m - 21 900 Ft
    6 m - 23 900 Ft
    rojtos végű: +500 Ft

    Rendelés menete:
    A megrendelés online történik, és 50% előleg befizetésével véglegesedik, a maradék 50% átvételkor fizetendő. Kérlek, töltsd ki a megrendelőlapot itt, ennek alapján kiállítom a számlát és küldöm a fizetési infokat.
    (Lehet fizetni banki átutalással, Paypallal, OTPben befizetni a számlámra. Ha ezek egyike sem igazán működik neked, akkor írd meg mit javasolsz.)
    Természetesen az előlegről, és majd a különbözetről is számlát adok.

    Az előrendelés július 9-ig (meghosszabbítva 5-éről!) tart, utána is fogadok még előrendelést, de nem biztos, hogy pont lesz a kívánt méret és rojt/nemrojt kombináció!

    Hip Hip Hurrá a Mamami Bandakendőnek!
    (És nemsokára lesz egy másik... egy szivárványos is...)
    Utoljára szerkesztette kattix; 2009.12.06., 00:36.
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

    #2
    meddig kell az előrendelést leadni, ha vki szeretne ilyet?
    Dius vagyok
    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

    Comment


      #3
      Ja, a baloldali szürke sáv nem is szürke, hanem sötétlila? De király
      Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
      Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

      Comment


        #4
        Én szeretnék egy 3,6-ost Örülök a győztesnek És lesz benne valami mamamis cimke is?
        Szilva


        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
        Hurcibaba Klub (8)

        Comment


          #5
          hm, bár jelenleg nincs rá szükségem, de muszáj lesz egy ilyet beszereznem! ha másért nem, emlékbe (bár nagyon remélem, hogy lesz még belevaló!!) a méreten még gondolkodom

          Comment


            #6
            Én szeretnék kérni egy 2,6 m-es rojtosat! Tényleg mamamis címke lesz?
            Hena
            Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
            ClauWi hordozási tanácsadó

            Comment


              #7
              Katt, ez szuper!!! Köszi!
              Én megvárnám a szivárványosat is, és akkor döteném el, hogy melyiket szeretném. Ugye lesz még, nem fog elfogyni, vagy vmi ?
              három a kislány

              Comment


                #8
                engem is érdekelne, meddig lehet előrendelni? apát még meg kell győznöm bár ez a 50-50%-os fizetés tuti segít
                Viki
                Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                Comment


                  #9
                  Csinos-csinos, de nekem is szöget ütött a fejemben: a szürke az szürke vagy lila????
                  Ábel (2008.06.02.)

                  Comment


                    #10
                    SZÜRKE!!!!!

                    szürke - narancs - sárga - világossárga - világoszöld - sötétzöld a színskála
                    Nem tudom egyszerűen lefényképezni színhelyesen, mert a gépem maga is torzít meg a fény is.

                    Előrendelni: minél előbb, legkésőbb július 5-ig, hogy garantáltan legyen az a méret és rojt/nemrojt kombináció amit szeretnél.
                    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                    Comment


                      #11
                      Én egy 3,6 métereset szeretnék mindenféleképpen! de kár, hogy az a gyönyörű sötétzöld a jobb szélen nem vastagabb...
                      Ja, rojttal kérem
                      vagy jól értem, hogy a rojtos nem csapott végű? akkor inkább legyen 4,2m! rojtos

                      kösziiii

                      Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                      Comment


                        #12
                        Beszilva, Kriszti, többiek, mindenki aki rendelni szeretne TÖLTSÉTEK KI A MEGRENDELŐLAPOT!!!! Csak így tudom számontartani az összes adatot, sorrendet, stb. Köszi!
                        Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                        1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                        Comment


                          #13
                          Itt van az asztalon a feltekert darab és olyan jól néz ki...
                          Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                          1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                          Comment


                            #14
                            kattix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            SZÜRKE!!!!!

                            szürke - narancs - sárga - világossárga - világoszöld - sötétzöld a színskála
                            Nem tudom egyszerűen lefényképezni színhelyesen, mert a gépem maga is torzít meg a fény is.

                            Előrendelni: minél előbb, legkésőbb július 5-ig, hogy garantáltan legyen az a méret és rojt/nemrojt kombináció amit szeretnél.
                            És addig (júli.5.) meglesz a szivárványos? És abból is lesz előrendelés?
                            három a kislány

                            Comment


                              #15
                              ez lesz az első kendőm
                              szerintetek egy ilyen kis véznánka mint én elég a legkisebb csapott véggel?
                              annyira zöldfülű vagyok
                              Sára, Sárika(2008.06.12), Lacika(2010.10.17) és Milán(2013.03.17) anyucija

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X