Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Távcső , 2 éve kapta a fiam, de mindig központi helyen van, sokat előkerül.
    Viki&Lackó(14,5)
    https://www.instagram.com/viki.bacskai/

    Comment


      Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Távcső , 2 éve kapta a fiam, de mindig központi helyen van, sokat előkerül.
      sima távcsövünk van... egy csillagászatin gondolkodtam, abszolút esélyes. nem tudom, hogy ebben az árkategóriában ezek mennyire jók, vagy még elég gyengécskék lehetnek-e (azt nézve, hogy az á.rgép kiad nagyságrenddel drágábbakat is)
      youlcsi és Muki (101214)[/URL]

      Comment


        Mikroszkóp?
        Nekünk ez van:
        http://www.tavcso-mikroszkop.hu/term...mek-mikroszkop

        Mindent nézünk vele

        Comment


          mikroszkóp van bár még a padláson. enyém volt.
          sokmindent örökölt a gyerek így tőlünk, szülőktől... de "spontán" beszélgetés közben a rendőröslegó elhangzása lelkesítette be leginkább eddig... szóval lehet, hogy az marad. legfeljebb játszom én vele
          youlcsi és Muki (101214)[/URL]

          Comment


            Nalunk is a lego a favorit meg a playmobil. (Legot nem lehet kinoni. )

            Comment


              Van olyan,h biztonságos trambulinozás szabályai?mikre figyeljek?7éves+2,5éves kapott egy 2,4m-est.köszi!
              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

              Comment


                az első hogy együtt egyelőre nem engedném, csak ha láttam h mindkettő ügyes, megy neki, oda tud figyelni...

                bár lehet h azután sem, nem tudom, h ez a méret alkalmas egyáltalán h többen használják.
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  Kettőnek oké a méret szerintem.ha együtt ugrálnak,az van,h janka fekszik,és élvezi,h ahogy miska ugrál,őt dobálja a trambulin a levegöbe.esélye sincs fölállni,és ugrálni,míg miska ugrál,akkorát dob rajta, akkora a súlykülönbség...csak félek,h ráesik.
                  "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                  Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                  Comment


                    nem tudom, mi nyaraláskor egy kb 2,5 méterest próbáltunk ki és egyértelműen jelezve volt rajta, hogy csak 1 személy ugrálhat.

                    amit írsz, én tuti nem engedném együtt

                    de én nem vagyok nagy trambulin szakértő. van amúgy topikja, hátha ott több infót kapnál!
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      Nekem a 180 cm-esben is elfer a ketto. Fiam a tieddel egy idos, lanyom 4 eves. 13 kilos kb. a lanyom, fiam 20 folott. Altalaban jol elvannak egyutt.

                      Comment


                        De igy tenyleg konnyen raeshet. Ilyet en szoktam a fiammal jatszani.

                        Comment


                          160kg a terhelhetősége.méretre nekem nagynak tűnik,márminthogy elfér benne 3 mondjuk egykorú gyerek is,biztonsági szempontból inkább 2különböző korú max.
                          Nem tudtam,h van topik,köszi!
                          "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                          Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                          Comment


                            Aha,nálunk Miska 35-40kg közt és 144cm,Janka 15-20közt...szóval Miska nagy és nem tudja a határokat,ez a nehéz...
                            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                            Comment


                              nővéreméknél is sztem ekkora van 180 kilóig terhelhető. a 4 gyerek simán elugrál együtt benne (7-5-5-3 évesek), bár a kicsi gyakran csak pattog ide-oda
                              szabály, ha bármelyik (leginkább a kicsi) kiabál, hogy ÁLLJ, akkor meg kell állni.
                              szabály, hogy nincs ugrálás SENKINEK, amíg bárki éppen befelé vagy kifelé mászik.
                              ha bárki észreveszi, hogy a rugó-takaró lejött, meg kell állnin, nicsn ugrálás, amíg helyére nem kerül.
                              ezen a takarón ugrálni nem lehet.
                              a hálónak nekitámaszkodni nem lehet, msáikat nekilökni nem lehet.

                              aki vét a szabályok ellen, kijön, és onnantól csak nézheti, ahogy a másik ugrál.

                              de mivel nem egy ütemben ugrálnak, így sokszor az a legjobb megoldás, hogy konyhai óra felhúzva, és 10-15 percenként csere! (szóval megesik, hogy kiparancsoljuk az összes nagyot, és 15 percig csak a kicsié a trambulin... aztán kicsi ki, nagy/ok be)
                              youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                              Comment


                                A haszutban is benne van sztem, h nem ajánlott egyszerre használni, előbb-utóbb rá fog ugrani egyik a másikra, vagy kilövi a kisebbet a holdra. Nagy súlykülönbségnél én szigorúan tiltanám a gyerekeknek.
                                G(2006)D1(2008)D2(2010)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X