Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kata, ne haragudj, szeretném lemondani a táskát. találtam egyet, ami nem kézműves munka ugyan, de megteszi.

    Comment


      sajnálom, de semmi baj
      kivettelek a sorból
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        Szia!
        Itt vagyok... Tudom, hogy egy kicsit elkésve bár, de szeretnék rongyit. Igazából ha lehetne kérhetném fiús színekből, és mindenképpen valamelyik oldalát selyemből? (fiam imádja a selymet...) Zozi névre hallgat, és még annyit szeretnék, hogy lehetne-e rája-hímezni valami szépet? (láttam azt a lovacskásat, hát valami olyanra gondoltam!!!) Illetve, hogy egy picivel nagyobb lenne, és hosszabbak a fülecskék az egyes anyagokból? Nem nagyon, csak ippen-hogy. (Meg is magyarázom. A törülközőnkön van hosszabb selyemszerű cucc, és azt imádja rágicsálni. Az olyan 7-8 centire "áll ki" És mindig ellopja a fürdőből, és eldugiszálja.)

        2 kérdésem lenne. Mennyibe fájna, és mikorra lehetne rá számítani... Nagyon köszönöm!!!
        Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
        ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
        ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

        Comment


          atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tipetupa ti is benne vagytok a kalapban a három férfival


          Köszönöm!!!
          Bölcsesség, Boldogság, Béke, Baba :-)

          Comment


            Berbuch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia!
            Itt vagyok... Tudom, hogy egy kicsit elkésve bár, de szeretnék rongyit. Igazából ha lehetne kérhetném fiús színekből, és mindenképpen valamelyik oldalát selyemből? (fiam imádja a selymet...) Zozi névre hallgat, és még annyit szeretnék, hogy lehetne-e rája-hímezni valami szépet? (láttam azt a lovacskásat, hát valami olyanra gondoltam!!!) Illetve, hogy egy picivel nagyobb lenne, és hosszabbak a fülecskék az egyes anyagokból? Nem nagyon, csak ippen-hogy. (Meg is magyarázom. A törülközőnkön van hosszabb selyemszerű cucc, és azt imádja rágicsálni. Az olyan 7-8 centire "áll ki" És mindig ellopja a fürdőből, és eldugiszálja.)

            2 kérdésem lenne. Mennyibe fájna, és mikorra lehetne rá számítani... Nagyon köszönöm!!!
            SZia Bebu,rég láttalak

            Rongyi: kezdem a rossz hírrel: úgy, hogy selyem legyen az egyik oldala, nem tudom elkészíteni, plüssből, és pamutból készítem ezeket. a selyem nagyon finom, lebegő anyag, nem tudom elképzelni abból a rongyi egyik oldalát.

            plüss és pamuton kívül de van itthon erre alkalmas vékony vásznam, mintás is van, fiús színben is. abból még jó lehetne szerintem.

            a füleket szoktam szaténból, abból tehetek rá hosszabbakat, akkor lenne rajta bőven selyemszerű anyag. tudnám, hogy minden fül csak szaténból lenne.

            ára alap 1490Ft, + hímzéssel +450Ft, nagyobb méret +300Ft
            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

            Comment


              tipetupa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


              Köszönöm!!!
              szívesen
              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

              Comment


                Szeretnénk mi is játékra jelentkezni!
                És szeretném megkérdezni, hogy ezt a kötésmintát hogy hívják, amivel a nyuszik készülnek? Most tanulnék újrakötni... (ha nem nyernénk, csinálnom kell egyet. )
                köszi
                Zsófi
                "Egyik szőke, a másik barna..."

                Comment


                  csak simán simák

                  felírtalak Zsófi
                  Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                  www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                  hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                  Comment


                    Szia!

                    Gyönyörűek a cuccok, most nézegetem a blogot A játéknak van valami feltétele? Csak mert szívesen jelentkeznék én is

                    Köszi
                    ...

                    Comment


                      Szívesen jelentkeznék én is a játékra
                      Húú mennyi új szépség!
                      Manócska anyukája
                      2009.07.16.a Mosolymanónk

                      Comment


                        Kata
                        hú, mt-t is csinálsz? nagyon szép lett
                        Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                        ÁLOMJÁRÓ CD
                        születésnaptár
                        babahordozási tanácsadó vagyok

                        Comment


                          hát, most csináltam
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            SZia Bebu,rég láttalak

                            Rongyi: kezdem a rossz hírrel: úgy, hogy selyem legyen az egyik oldala, nem tudom elkészíteni, plüssből, és pamutból készítem ezeket. a selyem nagyon finom, lebegő anyag, nem tudom elképzelni abból a rongyi egyik oldalát.

                            plüss és pamuton kívül de van itthon erre alkalmas vékony vásznam, mintás is van, fiús színben is. abból még jó lehetne szerintem.

                            a füleket szoktam szaténból, abból tehetek rá hosszabbakat, akkor lenne rajta bőven selyemszerű anyag. tudnám, hogy minden fül csak szaténból lenne.

                            ára alap 1490Ft, + hímzéssel +450Ft, nagyobb méret +300Ft
                            Szia! Selyemről: Csak az elképzelés miatt? (Vagy varrási nehézségek lennének?) Ha nem lehet, akkor lehetne kord, esetleg plüss, amin jól mutatna a lovacska sörénnyel, farokkal. Vászonba nem gondolkodom. Esetleg ha sehogy se menne a szatén, akkor szeretném a két oldalát egyforma anyagból esetleg más színből...
                            A hosszabb szaténfülek is jók lennének, de azért lehetne rajta más is. (A fiam azt a cherokkee-s feliratos szaténszerű anyagot rágja.)
                            Lehetne esetleg barna-zöld-téga? Lovacska meg ellentétes? Mármint ha az egyik oldal barna, akkor a másik oldalon a zöldön a barna lovacska? Lovacska téglával? Nem tudom hogyan nézne ki.
                            Ár ok, időpont?

                            U.i.: Tehát nagyon tetszik a lovacska, és a lotti féle szélén lévő öltésmód. A csanádoson jók a fülecskék, és az a zöld is tetszik. Akkor ehhez valami passzolót? De csak ha van...
                            Utoljára szerkesztette Berbuch; 2010.03.29., 18:03.
                            Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                            ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                            ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                            Comment


                              szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kata
                              hú, mt-t is csinálsz? nagyon szép lett
                              Nemcsak szép, de NAGYON JÓ is!




                              Kata!
                              Ha elkészül a , akkor teszek fel képet.
                              Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                              Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                              Comment


                                Szeretnék jelentkezni a játékra

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X