Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub novemberben, 17-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kinga .. megértem, és érzem ezt én is.
    Ági

    Comment


      Kinga82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nekem újabban kedvem nincs kifejteni semmit, minden második szavamat magyarázni utólag.
      dettó
      " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

      Comment


        Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        és még a Bogyó és Babócát is szeretitek, de gáz vagy
        (velem együtt
        remélem érted, hogy viccelek ugye!? ismersz
        és még Anna, Petit is sajna én is leszoktam max a pelusosba írok meg a wahm mamamiknak
        értem persze

        Comment


          danann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Jó későn értem oda, fél1re szerintem, és a pakolás kezdetéig ott voltam. Csak mivel lényegében csak pynkyt ismertem fel, vele dumáltam
          Viszont gyanús volt, hogy esetleg téged láttalak a metrón később, legalábbis ha lila zarában volt rajtad a kötözött sonka és városkapuig mentetek. Én a banyatankomra roskadtam és alfában voltam kb Főleg csak az újpesti leszállásból gondoltam, h te lehetsz esetleg. Na, majd legközelebb
          Mi voltunk! És most van egy sejtésem, ki lehetsz - rövid barna haj, frufru, egyelőre még közepes, de irigylésre méltó pocak? Láttam, ahogy Pynkyvel beszélgettek, még gondolkodtam is, ki lehet az. A metrón is mintha kicsit hosszasabban nézett volna minket valaki, de mivel ült, pocakot nem láttam.

          Pynky Bár az előzményeket eddig nem ismertem, jó, hogy így kiállsz egyért, ezáltal közvetetten mindenkiért. Az ember úgy érzi ettől, hogy bármelyikünkért ugyanígy kiállnál
          SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
          Kérdezd az edzőt!

          Comment


            Kinga82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nekem újabban kedvem nincs kifejteni semmit, minden második szavamat magyarázni utólag.
            Ezt megértem, de ha mindenki elhallgat, akkor milyen világ lesz?

            És érdekes amit írtál, hogy a házi sütiben is van ez-az. (Mondjuk legalább tudjuk mi. De akkor is vannak vis maior helyzetek...)

            Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pynky Bár az előzményeket eddig nem ismertem, jó, hogy így kiállsz egyért, ezáltal közvetetten mindenkiért. Az ember úgy érzi ettől, hogy bármelyikünkért ugyanígy kiállnál
            Remélem hogy így is van... Pynky az igazság bajnoka, fejjel rohan a falnak, miközben csapkod a bészbólütőjével Kezdek kiöregedni ebből a szerepből, hasogat néha a hátam
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              En konkretan a klubban telezabaltam magam aszalt gyumolccsel - valerka tudja, mennyire szabalyosan jartam el
              Annyit ettem, h egy evig kibirom a tiltast
              BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

              Comment


                Én meg döbbenten olvasom a sorokat
                Az ominózus írást olvastam én is de ugye akkor 1hós volt a Laura ,és nem mentem még klubba.

                Este óta itt rágódok ezen az ominózus sztorin.Az igazság az..nagyon bántó ilyen miatt hőbörögni.
                Nem mellesleg iszonyat kezdem úúúútálni a sznobizmusból vega,bio és reform életfelfogást.
                És jelzem semmi gondom a vega,reform és bió életfelfogással.Sőt!!! Nagyon is tiszteletben tartom.
                Csak tudjátok,ez nem a csóró ember életformája
                Mi spec nem engedhetjük meg magunknak,hogy xillitet vegyünk,örülünk ha cukorra telik.Ugye az egyik kb 300,-ft/kiló a másik majd 2000,-ft/ kiló.
                Nem tehetjük meg,hogy hipiszupi egészséges lisztet vegyünk,örülünk az élelmiszerbankos adomány fehérlisztnek
                SZóval szép dolog az egészséges életmód de nem a csórók kiváltsága.
                Olyan jó lenne,ha a hasonló életmód mellett kardoskodók látnák azt is,hogy nem mindenki dúskál a pénzben manapság.
                És amúgy is!!
                Vannak itt páran,akik több 100km-et autóznak csak azért!!! ,hogy a fórumos társasággal személyesen találkozzanak.
                Ja és nem tudom ki hozta? De felettébb jól eset az a fincsi nápolyi ami ott figyelt az asztalon.
                És az a nagyon egészséges kókusz tekercs és golyó
                Nem tudom ki csinálta??? De a tekercs nagyon fincsi volt,csak sajnos kevés
                És akkor még a pogácsámról nem is beszéltem..reformáljam meg??
                No és este itthon a céklás cuccot kicsit átvariáltam fejben.Annyira ízlett az is..de képzeletben még egy kis diót raktam bele

                És külön köszi a banán chipszet és az aszalt cuccokat.Imádom!!!!
                És nem szégyenlem leírni.Ritkán engedhetjük meg magunknak.

                És amúgy is!!! Én mindenkit olyannak szeretek amilyen.Nagyon nem érdekel még az sem,ha semmi köze nincs valakinek az alterséghez.Attól,hogy valaki nem alter ,attól még emberből van
                Ja és én sem vagyok ám alter csak ragadt rám az évek alatt pár dolog.
                Maradhatok?
                Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                Comment


                  fzzplz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  En konkretan a klubban telezabaltam magam aszalt gyumolccsel - valerka tudja, mennyire szabalyosan jartam el
                  Annyit ettem, h egy evig kibirom a tiltast
                  na, igen, a mandarinból a gyerekeim szerintem 2 kilót ettek fejenként, a banáncsipsz meg nálam is jókor érkezett: kellett a hazaútra az energia. úgyhogy még amit hozzátennék, hogy aki nem nyitásra érkezik (és nem is előtte, mint mi ), az se szabadkozzon, 1kor is jól esik a rágnivaló
                  Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                  privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                  Comment


                    Röviden-Noi ! LIKE
                    Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
                    Most már ne adjatok el pelust nekem

                    Comment


                      sárga csíkos sapi

                      A "csiilagozás" elvitte az agyamat másfelé... Elfelejtettem írni, hogy meglett a sárga csíkos sapi, nálam átvehető
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A "csiilagozás" elvitte az agyamat másfelé... Elfelejtettem írni, hogy meglett a sárga csíkos sapi, nálam átvehető
                        Köszi Pynky! Szólok Zitának (nem tudom követi-e a topicot).
                        Eladósaim___cipők:
                        http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80876

                        Ha tele a postaládám: itteni nickem kuki gmail pont com

                        Comment


                          Szuper!Hol tudom átvenni?
                          Zita, Ákos és Lili anyucija(2012.május.31)

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X