Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudja valaki biztosra h holnap a posták nyitva vannak-e?
    Mintha azt mondták volna nekem múlt héten pénteken, hogy "milyen rossz szombaton dolgozniuk, de majd legalább most pénteken nem kell..." szóval szerintem nem lesznek nyitva.
    Judit, T (2013), L (2016), R (2019)

    Comment


      szokott valaki járni Szabadkára? érdemes elmenni? gyerekkel kompatibilis?
      Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
      privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

      Comment


        holnap szombati nyitvatartás van,nem?ha a ti postátok nyitva tart szombatokon,akkor elvileg most is.falusi kispostánk zárva szombaton,tehát holnap is...
        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

        Comment


          Judit, Zsófi, köszönöm, akkor valószínűleg zárva lesz....
          Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

          Comment


            mit lehet tenni egy még nem járó 1évessel,aki visít,ha becsukom a bejárati ajtót,hogy ki akar menni kúszni,mászni maszatolni??amióta bejött a rossz idő ez van...eddig homokozhatott,falevelezhetett,stb...
            a hátamon is ficereg,nyúlkál,mert le akar menni...a teraszon engedem mászni,szöszölni,de mivel a földön van,a keze jéghideg 3perc után,és visít,ha behozom...
            na jó,ez költői kérdés volt...
            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

            Comment


              Szőnyeget nem tudsz kitenni neki a teraszra? Sajnos nem tudom a megoldást mert nálunk ha bejött a rossz idő, nem volt már hova kimenni, így nem is mentünk ki
              Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
              hordozási tanácsadó (ClauWi)
              KreaTúra blog
              "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

              Comment


                van kint szőnyeg,de így is hideg van.szerintem nincs megoldás,csak várni a tavaszt...

                én is már csak hordozva megyek ki vele,csak amikor autóval jövünk meg valahonnan,kiszállunk,és jankával a kezemben indulok a lépcső felé,veri ki magát a kezemből,és visítva menne le a földre.na,ilyenkor könyörülök meg és teszem le kicsit a teraszra,mielőtt bemegyünk...
                és bent:akkor is sír az ajtó előtt,mikor kimegy valaki,becsukja az ajtót az orra előtt,és ő bent marad velem a lakásban...sőt,még a kis kezét is odarakja az ajtó elé,hogy ne tudjon becsukódni... hátha ki tud slisszanni rajta...komolyan,úgy szökik ki,aki nálunk ki akar menni...
                Utoljára szerkesztette zsizsi; 2014.10.25., 20:53.
                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                Comment


                  lányok, segítség kéne, egy filmet keresek, de persze nem emlékszem sokra belőle.
                  Egy akciófilm, talán francia vagy amerikai, egy női név a címe, ha jól emlékszem, de ez nem biztos. a főszereplője egy gazdag csaj, rövid szőke hajú, tetovált, és bérgyilkos lesz belőle, vagy a bűnözők közé áll, nem emlékszem pontosan. Arra emlékszem, hogy kemény csaj, talán atlétatrikós jelenete is van.
                  A végső jelenetnél valahogy csapdába csalják őt és a társait, valami toronyházi jelenet rémlik, fentről elindulnak a lifttel és közben felül felrobbantják a házat, és ő ér le egyedül élve a lifttel.
                  Nem egy szokványos egyszerű amcsi akciófilm, hanem elég jó belső vívódásos, lelki vonal is van benne.
                  Nem Nikita, az biztos.

                  Ennyiből nem ugrik be valakinek, hogy ez mi lehet? Néhány éve láttuk, és most egyszerűen nem jut eszembe, hogy mi lehet a címe, és nem is tudok rákeresni.

                  Köszi!

                  Eszter
                  B1 (2004) és B2 (2007)


                  Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                  Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                  Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                  Comment


                    Kill Bill?
                    Andi
                    Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                    Comment


                      Abbol nem stimmelnek a dolgok
                      Malacka

                      Comment


                        Csak tippeltem a szőke nő miatt.
                        Bocsi
                        Andi
                        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                        Comment


                          Femme fatale
                          Elektra jut eszembe, de

                          Egyiks sem passzol. Ez izgi, engek ia idegesit,, ha nem találok meg vmit, amit keresek, plane ha csak vmi kicssiire emlekszem es azaz nem segit megtalalni
                          Malacka

                          Comment


                            A zárójelenet a Leon a profira stimmel. Lelki vonal is van benne, igen (persze, ki, hol tart, ugye... van aki az Isaurán is elgondolkodott és sírt. ). Luc Besson rendezte, aki fr., de a film alapból am., ha jól emlékszem. De ebben egy kislány a főszereplő. Mármint a film szerint egy kislány, akinek kinyúvasszák a családját és bosszút akar állni. Mondjuk elég gáz, ha nem erre a filmre gondolsz, de uez a sztori... nem tudnak új történeteket kitalálni?
                            Utoljára szerkesztette Svangerin; 2014.10.29., 10:33.

                            Comment


                              (Mondjuk a csaj itt nem szőke, nem gazdag, nem tetovált és nem kemény. )

                              Comment


                                Óóóóh, lehet, h inkább a Hannára gondolsz. Csak a trailert láttam, de nevetséges volt, nem néztem meg. Nem tudom, van-e benne lelki vonal.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X