Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Dél-budai klub!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekünk is tetszett, a Julianna is nagyon szimpatikus volt! Úgy érzem volna mit tanulnom tőle!
    Kriszta, köszi a könyvet! Már jó régen került szóba és nem felejtetted el!
    Andi
    Emma (2009.ősz) és Emese(2012.nyár) Attila baba (2015.nyár) anyukája

    Comment


      Hú, lányok, véletlenül elhoztam valakinek a vöslauer vizét. Nálam is egy ugyanolyan üvegben volt víz, és csak itthon vettem észre, hogy kettő van a táskámban. Ezer bocsánat!!!
      Orsi

      Ez pedig egy film a kedvenc iskolámról: SUMMERHILL ...

      Comment


        Köszi Kriszta a szervezést! Bocsánat, hogy nem maradtunk takarítani meg rendet rakni, csak Barna eléggé nyűgös lett.
        Györgyi
        Barna (2009. május) és Gréta (2012. április)

        Comment


          Jaj igen en is elnezest akartam kerni, hogy nem maradtunk segiteni, de igy is alig birtam a ket gyerekkel

          Orsi! Köszi, hogy segitettel! Nem mindig ilyen kis lökött Beni, holnap jönnek szüleim, tan ezert ilyen mostanaban (mert mar par napja ilyen + allandoan almos).
          Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

          Comment


            Kriszta nagyon szuper volt a klub. köszönjük, hogy meghívtad Juliannát. és ezer bocsi, h elrohantunk a végén.
            Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              SZÍVESEN SZERVEZTEM, ÖRÜLÖK, HA BEVÁLTOTTA A PÉNTEKI KLUB A HOZZÁ FÛZÖTT REMÉNYEKET!

              És annak is örülök, hogy sokan voltunk!

              Juli!
              már nem emlékszem, kit mondtál, hogy meg tudod hívni, légyszi írd le! köszi
              Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
              Dél-budai klub

              Comment


                Ja, és Boldi is már nagyon nyűgi volt, ezért én sem nagyon tudtam pakolni, de Julianna kihúzott a csávából, kihozta a bögréket, stb.! . Nem is néztem be a végén, remélem azért emberi állapotokat hagytunk magunk után!
                Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                Dél-budai klub

                Comment


                  Kriszta, én azóta is csomót agyalok az EMK-n, nagyon érdekel a téma. Tök jó programokat szervezel! Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy mivel foglalkozol, mikor éppen nem főállású anyuka vagy, majd ha legközelebb találkozunk, megpróbálom nem elfelejteni.

                  Juli szerintem Fidini Ildit mondta. Csak azért válaszolok helyette, mert szerintem ő ritkán jár erre. Sára nem hagyja netezni Bocs Juli, ha mégis olvasod!
                  Linda, Hanga (2010. április) és Huba (2012. január) anyukája
                  Natur leo batyukendő Női ruhák 86-os nyári rucik kislányoknak

                  Comment


                    Nekünk is nagyon tetszett a klub, köszi a szervezést.

                    A Kuchta Ildire gondoltam, hogy eljöhetne, ő a Fidini nevű mosható pelenkákat gyártja saját kezűleg, emellett varr babaerszényt, babylegset, űrhajós sapkát, body hosszabbtót ...
                    Itt meg tudjátok nézni: www.fidini.eoldal.hu
                    Ha érdekel Titeket, jelezzétek, és megbeszélem vele.
                    Juli és Sára (2010.05.05)

                    Comment


                      Julisári eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekünk is nagyon tetszett a klub, köszi a szervezést.

                      A Kuchta Ildire gondoltam, hogy eljöhetne, ő a Fidini nevű mosható pelenkákat gyártja saját kezűleg, emellett varr babaerszényt, babylegset, űrhajós sapkát, body hosszabbtót ...
                      Itt meg tudjátok nézni: www.fidini.eoldal.hu
                      Ha érdekel Titeket, jelezzétek, és megbeszélem vele.
                      Off: Veletek találkoztunk Lindáéknál márciusban?
                      Csak 1 nap van a gyerkőceink között!!!
                      Lilla Blanka (2010.05.04.) és Tímea Fanni (2013.07.07.) anyukája, Dóri

                      Comment


                        még egy meghívható előadás ötlet: kapcsolaton alapuló gyereknevelés (Hand-in-Hand parenting)
                        bővebben róla: http://www.eletkor.hu/2011/04/szelid...yermekneveles/
                        hasonlít az EMK és a "Beszélj úgy..." alapjaira, és mégis kicsit más módszer. Zsuzsi pedig nagyon aranyos, személyesen ismerem.
                        Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                        HipnoSzülés a tévében

                        Comment


                          Részemről szívesen látom mind Fidini Ildit és termékeit (a bodyhosszabbító kifejezetten érdekel!), mind Zsuzsit. Ki is szemeltem az Életkörben két programját! Remélem eljutok! Nóra, lehet menni gyerkőccel, igaz?
                          Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                          Dél-budai klub

                          Comment


                            Igen, mi voltunk a Lindáéknál, és tényleg majdnem egy napon születtek a babák.
                            Juli és Sára (2010.05.05)

                            Comment


                              Kriszta, a bodyhosszabbítót meg tudom neked mutatni, mert mi vettünk Fidini Ilditol 2-t és sokat használjuk. De ettol még jöjjön, és hozzon pelusokat, mert azt még lehet, hogy vennék, de most már csak próbálás után, mert még mindig a méretekkel küzdünk. A coola ugye ázik, a minky meg a kawaii pedig a legnagyobb méreten is picit szorít, így még keressük a tuti megoldást.

                              Nóra, engem érdekel ez a hand in hand parenting. Te meg tudod szervezni, van kapcsolatod?
                              Éva vagyok, Zsófi lányom (2009. december) és Vili fiam (2013 február )
                              textilmózes eladó

                              Comment


                                klub téma ötlet

                                Kisgyerekeseknek való elsősegély,

                                Nem tudtam normálisan megfogalmazni a téma címet. Olyasmire gondoltam, hogy olyan háztartási baleseteket, amik bármikor előfordulhatnak velünk és jó lenne kezelni őket. Azt látom, hogy amint nő a csajszi, úgy képes egyre hajmeresztőbb dologokat produkálni. Engem aggaszt, hogy nulla elsősegély tudással és tapasztalattal rendelkezem, és tényleg bármikor adódik egy olyan szituáció, hogy szükség lenne rá.
                                Egyszer vezetés közben az előttem haladó autó elé kiszaladt egy felnőtt, a kocsi elütötte. Azonnal hívtam a mentőket és foglalt volt. Ott is úgy éreztem, hogy baszus, mit kell csinálni? (a kiszaladt férfi hatalmasat repült, de végül semmi baja nem lett. Részeg volt, védte az őrangyala)
                                Előző héten Lilla a hordozóval együtt leesett a kanapéról, teli arccal a parkettára, rá a hordozó. Ömlött a szájából, a fogai között a vér, én fél lábbal az előszobában, hogy induljak-e vele kórházba vagy nincs akkora baj, mint aminek látszik, maradjak.
                                Gondolom ezer ilyen esetetek nektek is már adódott.
                                Én örülnék, ha meghívnánk egy ilyenekhez értő "szakit", hátha nektek is tetszik az ötlet.
                                Erika anyuci, Lilla Olga iskolás (2010.01.01) és Álmos László ovis (2013.09.15)
                                privi helyett ide írj kérlek: email címem itt

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X