Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

nyilvánosan szoptató anyukát/szopizó babát láttam :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    ma du az egyik állatkerti padon kis csíkos rugis lábacskák kalimpáltak egy anyuka ölében, szopi közben
    Coffie

    Comment


      #32
      kisgyongyver eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Fincsi, de talán kevéssé nyilvános
      Igaz, igaz
      Bea 3 fiú és egy kis hercegnő anyukája

      Comment


        #33
        Azta, a biciklis verziót el sem tudom képzelni.
        Nekem eddig talán a templom volt a legextrémebb, a saját keresztelőjén.

        Mai termés: Heim Pál bőrgyógyászat előtti folyosón egy hároméves kisfiú, később egy másfél év körüli kislány. Meg az én 5 hónaposom.
        Emese, K (2013. 06.), Z (2015. 04.) és kicsi Z (2017. 06.) anyukája

        Comment


          #34
          A hétvégi termés:
          vasárnap délután Dobogókőnél az erdőben mama (még csak nem is különlegesen vékony) ül a papa nyakában, és kendőben szoptatja a kis babócát.
          Ehhez képest én a tölgyfának támaszkodva guggoló állásban semmi vagyok...
          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
          Luca, B (2015) & F (2017)

          Comment


            #35
            lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A hétvégi termés:
            vasárnap délután Dobogókőnél az erdőben mama (még csak nem is különlegesen vékony) ül a papa nyakában, és kendőben szoptatja a kis babócát.
            Ehhez képest én a tölgyfának támaszkodva guggoló állásban semmi vagyok...
            Hat ez balesetveszelyes bohockodas. Szerintem...

            Comment


              #36
              Én csak magam tudom mindig jelenteni.
              1;Tegnap búcsúban miközben nézelődtünk.
              2;Utána az udvaron is,ahol voltunk.Gyerek fejére korrekten ráhúzva a kendő és 60-70 év közötti férfirokon odalép "na hadd lássam már azt a gyereket én is" és elhúzta majd zavarba jött...én nem,röhögtem .
              3;Ma fiam táncpróbáján várakozva.Volt már rá példa.Ma az volt a pláne hogy épp szemben volt egy apuka hát rá való tekintettel húztam a dolgot mig lehetett,bár kettőnk közt még ült egy csaj nekem háttal széken de hát ki-kimozdult.
              Egyefene,szopis csipőkötésbe kötöttem,hátat forditottam...ekkor jött egy másik apuka a semmiből(utcáról) és a mellettem álló csajhoz lépett kérdzni.Kb.nem tűnt fel neki de megint jót vigyorogtam.Mindig mikor bújkálok,akkor jönnek a helyzetek.

              Mint Paprikafesztiválon...Leültem a Maggi sátornál,ott volt árnyék.Kötözgessen a fene,lazán átvetettem a kendőt a vállamon hogy takarjon...onnantól 10percig igzgattam vissza mert mindig letépte a gyerek vagy kilobogtatta

              Aztán hazamenetel előtt ugyanoda...csak ők is készültek haza már,úgyhogy szép lassan elbontották körülünk a diszletet ,de ez még nem minden,az asztal,pad maradt.És tőlem 3 lépésre jobbra a felfújható kék csirke...és jöttek a gyerekek fényképezkedni vele,3-4 családból is ,épphogy nem lógtunk be a képekbe.Viszont minimum 200 ember megtudta aznap,hogy anyatejes a gyerekem.
              (müvházban is volt aznap szopi,meg oda mentem pelenkázni.Mert hát szoptatok én bárhol...ja aznap volt még mozi bejáratában széken-vendéglátóhely széke viszonylag takarva...de pelenkázni padon ekkora tömegben,na azt nem,nehogy a pucérkámat valaki lefotózza és visszaéljen vele)
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

              Comment


                #37
                (szerintem at kene nevezni a topikot arra h 'hol szoptattam ma nyilvanosan' )
                mano (2013/03) mamija

                Comment


                  #38
                  Na, ha saját sztorival is lehet jönni: én a héten a szülői értekezleten szoptattam. Egy ideig elég diszkréten ment a dolog a leghátsó sorban, aztán a kicsim böffentett egy olyan kocsmába való öblöset... Mindenki hátrafordult
                  E(2003) A(2006) F(2011) V(2015) M(2018)

                  Comment


                    #39
                    koala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Na, ha saját sztorival is lehet jönni: én a héten a szülői értekezleten szoptattam. Egy ideig elég diszkréten ment a dolog a leghátsó sorban, aztán a kicsim böffentett egy olyan kocsmába való öblöset... Mindenki hátrafordult
                    mano (2013/03) mamija

                    Comment


                      #40
                      Bangócibumbuj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azta, a biciklis verziót el sem tudom képzelni.
                      Nekem eddig talán a templom volt a legextrémebb, a saját keresztelőjén.

                      Mai termés: Heim Pál bőrgyógyászat előtti folyosón egy hároméves kisfiú, később egy másfél év körüli kislány. Meg az én 5 hónaposom.
                      A Heim Pálban én is szoptattam a héten, és egy darabig hetente fogok is De csak a pici dongalába miatt kell bejárnunk gipszelésre
                      Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

                      Comment


                        #41
                        Csillandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A Heim Pálban én is szoptattam a héten, és egy darabig hetente fogok is De csak a pici dongalába miatt kell bejárnunk gipszelésre

                        Mi a bőrgyógyászatra járunk szorgalmasan. Melyik napokon jártok?
                        Emese, K (2013. 06.), Z (2015. 04.) és kicsi Z (2017. 06.) anyukája

                        Comment


                          #42
                          Bangócibumbuj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          Mi a bőrgyógyászatra járunk szorgalmasan. Melyik napokon jártok?
                          Jövő szerdán megyünk 10-re az ortopédiára.
                          És ti?

                          Miért kell járnotok?
                          Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

                          Comment


                            #43
                            Csillandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jövő szerdán megyünk 10-re az ortopédiára.
                            És ti?

                            Miért kell járnotok?
                            Voltunk már szerdán és hétfőn is. Most próbálom elkerülni, hogy vissza kelljen menni.
                            Nagyon durva pelenkakiütése volt, plusz atópiás dermatitisz, de ez az egyszerűbb eset. A feneke hónapok óta nem akar helyrejönni.
                            Emese, K (2013. 06.), Z (2015. 04.) és kicsi Z (2017. 06.) anyukája

                            Comment


                              #44
                              Ma a Zooban láttam egy anyukát, az akváriummal szemben egy padon szoptatott. Nagytesók a kacsákat nézték.
                              D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
                              A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

                              Comment


                                #45
                                Ma a Normafánál az Anna rétnél, az új játszónál láttam egy anyukát egy padon szoptatta a nagyobbacska gyerekét. A babán szürke overál volt, anyuka futócuccban volt.
                                D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
                                A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X