Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

1001fonal: minőségi természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Ági
    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

    Comment


      #17
      Kati, hogy lehet személyesen?? és köszönöm a bő tájékoztatást, ebből a fonalvastagságot nagyjából lehet sejteni. na meg a 4-es tűből
      majd ha mód lesz rá, én nagyon szeretnám közelebbről megnézegetni, tapogatni őket
      Utoljára szerkesztette Ronimami; 2009.08.10., 14:28.
      Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

      Comment


        #18
        azta!
        a manos del uruguay-nak mik a paraméterei? nagyon tetszik. igaz, csak a szék támlája miatt nem dobtam hátast az árától.

        Evilla-t nem szeretnél forgalmazni? [Csak mert azt nagyon szeretnék venni.]
        VB #1 [2007.10.21. 5:43 pm]
        VB #2 [2009.09.25. 5:43 am]
        kézimunkás blogom

        Comment


          #19
          maze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          azta!
          a manos del uruguay-nak mik a paraméterei? nagyon tetszik. igaz, csak a szék támlája miatt nem dobtam hátast az árától.

          Evilla-t nem szeretnél forgalmazni? [Csak mert azt nagyon szeretnék venni.]
          Manos del Uruguay Silk Blend:


          Összetétel: 70% extrafinom merinói gyapjú, 30% selyem
          Hossz: 270m
          Súly: 100g
          Kötéspróba: 10×10 cm = 22 szem, 30 sor
          Ajánlott tű méret: 3.5 – 4mm
          Származási ország: Uruguay
          Kezelés: kézzel mosható

          Hát igen... az árak kicsit más kategória, mint az eddigi itthon megszokott fonalárak, de a minőség is. A Manos esetében például azon kívül, hogy csúcsminőségű fonal nemes alapanyagokból, hozzájön az is, hogy minősített fair trade, azaz méltányos kereskedelmi körülmények között készül. Erről írtam hoszzan a weboldalra, most nem másolom be ide, mert hosszú lenne, de majd olvasd el ha megnyílik a bolt.

          Evilla: köszi a linket, felveszem velük a kapcsolatot, mert tetszenek a fonalak. Kilométeres listám van a márkákról amivel fokozatosan szeretném fogom a választékot, de mindig keresem az újat, főleg, ha ti javasoljátok, és a sorrend pedig úgyis rugalmas. Mikor rendelnél tőlük?
          Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
          1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

          Comment


            #20
            Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kati, hogy lehet személyesen?? és köszönöm a bő tájékoztatást, ebből a fonalvastagságot nagyjából lehet sejteni. na meg a 4-es tűből
            majd ha mód lesz rá, én nagyon szeretnám közelebbről megnézegetni, tapogatni őket
            Ronimami, Bp-en a Nyugatinál lehet személyesen időpontegyeztetés után. Akkor meg tudod tapizni az összeset.
            Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
            1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

            Comment


              #21
              hú Katt, asszem én is ellátogatok hozzátok

              Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

              Comment


                #22
                igen, akkor mindenképpen személyesen, értesíts kérlek majd mikor lehet, és akkor fizetném. jó így?vagy a fizetés hogy lesz majd??
                Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                Comment


                  #23
                  Szia Kattix,
                  gyönyörűek a fonalak! Még nézegetem őket, ami nálam már egy rossz jel , tudják akik ismernek.
                  Annyit kérhetnék, hogy a fonalakhoz (esetleg az első bejegyzéshez) felkerüljenek ezek az adatok, amiket a lányok kértek, főleg szerintem a ?m/? gr, meg a tűajánlás.
                  Nekem nagy segítség lenne és szerintem a többieknek is.
                  Köszi szépen.
                  Kinga
                  Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
                  Piciházikó

                  Comment


                    #24
                    kattix: még nem tudom, mikor [most egy lebontott Ikeás takaró újrahasznosításán ügyködöm]. Őszintén szólva még nem is nagyon volt időm utánanézni, hogy hol kapható, de az biztos, hogy mióta láttam ezt a táskát, sokszor eszembe jut, hogy nem élhetek Evilla fonal nélkül

                    A Manosról meg gondoltam, hogy a fair trade [is] látszik az árán, de annyira szép, hogy muszáj lesz valamikor...
                    Így [hogy nem 50 hanem 100g] már nem is annyira drága.

                    A nyugati környéke nekem nagyon megfelel fonalat tapizni. Mikortól lehet?
                    VB #1 [2007.10.21. 5:43 pm]
                    VB #2 [2009.09.25. 5:43 am]
                    kézimunkás blogom

                    Comment


                      #25
                      most akkor nem értem, az 50 gr annyi, vagy a 100 gr??? a képeknél 50 gr/ár szerepel.
                      Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                      Comment


                        #26
                        Lehet, hogy nem értettem jól [csak nekem jól]. Kattix?
                        VB #1 [2007.10.21. 5:43 pm]
                        VB #2 [2009.09.25. 5:43 am]
                        kézimunkás blogom

                        Comment


                          #27
                          szerintem 100 gr az uruguayi manók csodaszépek és finomak, megérik!

                          Kati! a fonalszerelmet megértem és szuper a bolt ötlet!
                          Anna
                          •••••••••••••••••••
                          Vince, Juli, Verocska

                          Comment


                            #28
                            ó, basszus! Ha Kattix+ Ronimami összeáll, akkor másodállás után kell néznem, hogy rendelhessek kedvemre
                            Rebaba blog

                            email: hellorebaba@gmail.com

                            Comment


                              #29
                              Orsi, nézz szét másodállás ügyben, mert ezek csudák lesznek
                              Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                              Comment


                                #30
                                Na most bánom, hogy nem tanultam meg kötni. De ugye nem késő elkezdeni?

                                Nagyon szuper ötlet és sok sikert kívánok én is!
                                [/B]Mariann, Anna, Misi, Simon, Illés jmariann80@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X