Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kötés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Kisgekkó írta, de alig olvassátok. Csatlakozzunk, ügyeskedjünk!

    TÛVARÁZS WEBÁRUHÁZ JÓTÉKONYSÁGI FELHÍVÁSA A DÉVAI SZENT FERENC ALAPÍTVÁNY GYERMEKOTTHONAI JAVÁRA

    Kedves Tűvarázslók!


    Szeretettel kérlek fel benneteket egy jótékonysági projektben való részvételre!
    A Dévai Szent Ferenc alapítvány, Böjte Csaba ferences atya otthonai részére szeretnék kérni tőletek az otthonok díszítéséhez, otthonossá tételéhez kézimunkákat. A gyermekek családként élnek, önálló lakásokban laknak, családonként 10-12 különböző korú gyermek nevelkedik. Vannak családotthonok, ahol az iskolás korú gyermekek a délutánkaikat, estéiket töltik, az otthoni nagyon rossz viszonyok miatt. Jelenleg 19 otthonban, családotthonban folyik a szeretetteljes munka a gyermekek felkarolására, nevelésére, testi és lelki megsegítésére. A gyermekek tiszta, nagyon egyszerű viszonyok között élnek. Szeretném, ha együtt meghittebbé, szeretettel telibbé tudnánk varázsolni a minennapjaikat, ha a kezünk munkája által közvetített szeretet simogatása eljutna hozzájuk. Minden egyes apróság nagy kincs a számukra, nagy-nagy örömet tudunk szerezni ezzel nekik. Aki szeretne segíteni, aki szeretne így szeretetet adni, az kérem készítsen a gyerekek számára valamit! lehet ez egy falikép, egy szekrénybe akasztható zsebes tároló, egy párna, egy tornazsák, asztalterítő, vagy egy gyerekjáték, kötött, vagy horgolt maci, baba, vagy bármi, ami a gyermekeknek, és nevelőiknek hasznos, örömet szerez. A gyerekek 3-18 évesek. Munkámon kívül szeretnék hozzájárulni a jótékonysági akcióhoz vásznakkal, kitekkel, kötőfonalakkal, valamint patchwork textilekkel. Kérlek benneteket, jelezzétek, ki az aki szeretne készíteni valamit, és kér-e hozzá alapanyagokat.(zsuzsa.kis@t-email.hu, tuvarazs@fibermail.hu) Valamint bármi kérdésetek felmerül, szívesen válaszolok! Hamarosan fel fogom tenni egy jótékonysági menűpont alá az igényelhető kiteket, vásznakat, textilek et, egyéb kellékeket. Szeretném, ha jeleznétek, mi az amit elkészítenétek, mire számíthatunk!
    Szeptember végéig készülnének az ajándékok, melyekből aztán október elején 1 hetes jótékonysági kiállítást rendeznék, majd eljuttatnánk az alapítvány javára. Minden ötletet, észrevételt, javaslatot örömmel veszek, és előre köszönöm Mindenkinek, aki részt kíván venni, aki áldoz erre idejéből!
    már nem vagyok mamami
    csakazolvassa@freemail.hu -- itt megtalálsz
    minden jót!

    Comment


      #17
      Réka: sztem nyitunk egy rendeléses topikot, hogy senki se maradjon ki, meg is nyitom
      Kinga
      Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

      Comment


        #18
        Szerda, kötés, Gödöllő. Akinek okés, jöjjön, aki nem tudja hova, az írjon. Hozzál mindent, ami a kötéshaz kell. 9-10 körül már fogadóképesek szoktunk lenni.
        Kinga
        Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

        Comment


          #19
          Kinga, írtam privit!
          Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
          1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

          Comment


            #20
            Köszönjük, hogy eljöttetek remélem sikerült kedvetkapni a kötéshez, és jöttök még kötögetni máskor is. Peti felrakta a képeket, a járókásak magukért beszélnek és járókáért kiálltanak.
            http://picasaweb.google.com/kovacs.pietro/KTKRNr1
            Kinga
            Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

            Comment


              #21
              Hú, de szép képek, és milyen jó volt ott nektek!
              Orsi

              Comment


                #22
                Sajna nem készült sok kép, mert a nagy beszélgetésben (kötésben ) elfelejtettem kattogni. De majd a holnapi babavarróson erre is figyelni fogok
                http://moshatopelus.blogspot.com/
                Egy apuka, aki kendőben hordoz, és (sok)mindent tud a mosható pelenkáról
                Benjámin (2007.11.10.) Mirjam (2010.02.07.)

                Comment


                  #23
                  Huuuh, nagyon tetszenek nekem is a képek, jó időben, jó helyen

                  Comment


                    #24
                    Köszönjük a vendéglátást, nagyon nagyon jól éreztük magunkat! Engem hihetetlenül feldobott ez a nap, és Félix is láthatóan élvezte a dolgot.
                    Képek tök jók!
                    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                    Comment


                      #25
                      Kinga, sajna nem volt most kötögetős szerdánk, mert még nyaralósban működtünk, s ezt, lehet, csak futtában mondtam múlt csütörtökön. De jövő héten nem szeretném elmulasztani! Hol legyünk? Ha nincs 40 fok, akkor lehet Kerepes dűlőben is a szeánsz.

                      Comment


                        #26
                        Azt hiszem a jólbevált Gödöllő szerda marad, nekem az lenne jó. lustaszmájli
                        Kinga
                        Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

                        Comment


                          #27
                          okés, szerda ott, adogatás itt

                          Comment


                            #28
                            Az újjonnan készültek:
                            Kinga
                            Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

                            Comment


                              #29
                              Báááá, ez zabálnivaló!!!! Milyen fonalból?
                              Peti nekem is kiadta a rendelést, hogy kezdenek kicsik lenni a gyapjúnadrágok, kössek már végre újabbakat. Fonal rengeteg van, csak egy kis kedv kéne, ami viszont nem annyira, most is inkább egy zokniba kezdtem bele.
                              Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                              http://jucuu.blogspot.com/

                              Comment


                                #30
                                Sziasztok!

                                Ez a kötőkör-dolog engem is húdenagyon érdekelne... Ez hogy működik? lehet társulni? (izé... keresztszemezni is lehet? be kéne fejezni a babaköszöntőt )
                                tudok millióféle tűt kölcsönadni, ha van rá igény (hagyományos, meg teflonos, meg kör, meg szovjet - ez a legmókásabb )
                                Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

                                http://emilialkot.blogspot.com/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X