Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Sian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hűűű,tudnál képet mutatni róla?
    Engem is a kíváncsiság hajtott, így megnéztem az albumban:
    a legfelső képek
    Kétoldalas ez a gyönyörű Hajtka Legszívesebben már én is kaszabolnám a kendőt (karikás+mt és övtatyó ), de még adok magunknak időt, hátha belejövünk a kendőzésbe...
    Mara (2009. május 6.) és Marci (2012. március 11.)
    A mi mesénk
    Értékelj, kérlek, ha üzleteltünk

    Comment


      De széééééép, azta...!!!!
      Ági

      Comment


        Zsófi mondom a variációkat!

        Gondolom ezt valakinek fotóztad, hogy lássa a pánt mellett.
        erre gondolok
        Ebből maradt övtáskára való?

        Innen a pöttyös anyag másik oldala világoskék barna pöttyökkel? Vagy hülyeséget kérdezek?
        innen
        Ebből van övtáskányi?

        Amit biztosan tudok, hogy olyan sötétbarna pamuttwillből szeretném a pántját. Méretben asszem 90 cm legyen a középérték, az úgy pont a csipőcsontom kezdete alatt valamivel van, így ha akarom tehetem picit feljebb, vagy lejjebb is, ugye?

        Amint írsz, döntök!! 20-án legkésőbb fel kellene adnod, azt mondtad van rá esélyem. Utána nyaralás, ha addig nem lehet kész, akkor ráérek választani.

        Köszönöm szépen!!!
        Ági

        Comment


          zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése




          Ági, ha tényleg van másik alternatíva, akkor inkább legyen az, mert nem jött még válasz a cégtől és ma éjfélig mindenképp le kell adnom a rendelést. Vagy várjuk meg a választ és a következő adaggal kérjük az anyagodat?



          Nem voltam gépközelben, lemaradtam. Bár azt hiszem akkor is azt mondtam volna, várjuk meg mit írnak. Következő rendelés nagyon soká lesz?
          Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
          Kreálom

          Comment


            Sian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hűűű,tudnál képet mutatni róla?
            Örülök, hogy tetszik!!! Mi is imádjuk! A darab méretéről Zsófit kérdezzétek, ő kaszabolta...
            Használatban meg ilyen!
            Mellékletek
            Dia hordozná Fanni hercegnőt, ha ő nem akarna inkább sétálni...

            Comment


              Nagggggyon szép!!!! És mindenki hozzá öltözött!
              Ági

              Comment


                kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagggggyon szép!!!! És mindenki hozzá öltözött!
                Köszi!
                Igen!
                Dia hordozná Fanni hercegnőt, ha ő nem akarna inkább sétálni...

                Comment


                  Sian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zsófi!
                  Köszönöm a választ. Lenne pár kérdésem
                  1. Ha rendelnék övtáskát, kb. mikorra készülne el?
                  2. Ez még eladó?
                  http://www.hajtkabolt.zoka7.fotoalbu...ureid/11547438
                  Mert akkor, lehet,hogy inkább ezt kérném és nem kellene várnom (azért félek a rendeléstől, mert több rendelésem lenne és félek, hogy ne csússzanak egybe a költségek feltorlódása miatt) Nem tudom,hogy csináltam,most 83 cm.nek mértem a csípőmet,de mondjuk 83-86 cm...azért csak nem lenne nagy rá az átlagos méret, ha állítható 10 cm-t, nem?Mert akkor jó lenne,ha ez a zarás jó lenne rám és még nem kelt el,akkor nem kellene várnom...
                  3. Ez sajna még csak elméleti kérdés, de azért, hogy úgy tudjak tervezni: ha szeretnék majd egy ssc-t rendelni olyan anyagból, ami itt található: http://hajtka.zoka7.fotoalbum.hu/ , akkor kb mennyi idő, amíg elkészül?
                  Köszönöm a válaszokat előre is!
                  Ha nem kell anyagot rendelni az övtáskához, akkor a jövő hét végén tudnám megvarrni. Mikor lenne neked ideális a fizetés?
                  A zarás megvan még, de nagy lenne rád. Beírtam a képekhez a méreteket.
                  Anyagrendeléssel nagyjából 3-4 hét, az album második felében látható készleten lévő anyagokból 1,5-2 hét az elkészülési idő.


                  bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zsófi! Sajna nekünk a du-ok nem jók, még hosszút alszik Imi. Ha adsz egy számlaszámot, akkor már utalom is az árát!
                  Rendben, akkor szerdán délután otthagyom a boltban (ezt majd még megerősítem priviben), utána mehettek érte! Számlaszámot küldöm!


                  silgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kész, feladom. Nem tudok választani. Ha összesen 2000 Ft a plusz, akkor maradjon az eredeti választásom.
                  Természetesen összesen ennyi a plussz, a megrendelt anyag külön postaköltsége miatt. Le is adtam a rendelést, írok, amint megjött az anyag.


                  Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zsófi! Három a magyar igazság...

                  Ebből az anyagból fekete pánttal szeretnék egy újabb övtatyit.
                  (Igazából a kék-barnát a fekete -piros-ezüst dolgokhoz nem lehet ugyebár felvenni...)

                  Mikorra lesz kész? (Esetleg van olyan anyagod, amit nem kell rendelni és ezüst-fekete-fehér-piros/lila/pink stb. kombináció?) Vagy esetleg a levendula Zarából nem maradt annyi? Mert az tetszene nagyon csak fekete pánttal.
                  Megrendeltem az anyagot, nagyjából következő utáni hét elején várható az érkezése.
                  Átnéztem az anyagokat, de nem találtam olyat, ami ilyesmi színvilág lenne és elég egy övtasira. A lavenderből semennyi nem maradt, úgy sakkoztam ki a meglévőre is a darabokat.


                  kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zsófi! Szokás szerint zsong a fejem az anyagnézegetéstől! Holnapra megálmodom! Mindenképp szeretném az övtáskát, írok holnap!!!!
                  Ha ezt szeretném mégis, akkor az nagyon bonyolult leszedni, és a másik pántra átenni? Olyan szépen meg van varrva, nem gond az neked? Amúgy ezen hogy hogy nincs Hajtka márkajel?
                  Esetleg Te nem tudsz ajánlani a mei tai-om ismeretében? A multkor is mennyit tökölődtem vele, és az lett a befutó, amit Te mondtál! Hogy én, hogy imádom ezt a mei tai-t!!!
                  kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zsófi mondom a variációkat!

                  Gondolom ezt valakinek fotóztad, hogy lássa a pánt mellett.
                  erre gondolok
                  Ebből maradt övtáskára való?

                  Innen a pöttyös anyag másik oldala világoskék barna pöttyökkel? Vagy hülyeséget kérdezek?
                  innen
                  Ebből van övtáskányi?

                  Amit biztosan tudok, hogy olyan sötétbarna pamuttwillből szeretném a pántját. Méretben asszem 90 cm legyen a középérték, az úgy pont a csipőcsontom kezdete alatt valamivel van, így ha akarom tehetem picit feljebb, vagy lejjebb is, ugye?

                  Amint írsz, döntök!! 20-án legkésőbb fel kellene adnod, azt mondtad van rá esélyem. Utána nyaralás, ha addig nem lehet kész, akkor ráérek választani.

                  Köszönöm szépen!!!
                  A meglévőről leszedni és áttenni nem olyan vészes munka, nagyon profi bontóm van.. Nem látszana rajta a költözés.
                  Azért nincs rajta logó, mert ez az egyik első darab és amíg valami új dolog varrásánál nem jövök bele a folyamatba, addig erre képtelen vagyok odafigyelni.
                  A csigás anyagból Emese övtatyója készül és van még belőle bőven.
                  "Innen a pöttyös anyag másik oldala világoskék barna pöttyökkel?" ezt a mondatodat nem értem..
                  A pöttyös anyagból van még egyébként.
                  Rendben, akkor 85-95 cm között lehet majd állítani a méretét.
                  20-a előtt mindenképp postázom.


                  Karolin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Dia, mennyi anyag kellett a mt-hoz?
                  Csak a testhez 48X54 cm kell. Ha kapucni is lenne rá, akkor annyival több, hogy a minta illesztésével legyen kivágva.


                  bebe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia Zsófi!

                  Küldtem megrendelős privit, nézz rá kérlek!

                  Köszönöm!
                  Rögtön nézem


                  bamaan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem voltam gépközelben, lemaradtam. Bár azt hiszem akkor is azt mondtam volna, várjuk meg mit írnak. Következő rendelés nagyon soká lesz?
                  Még tudok belerakatni szerintem hétfő reggel is. Még mindig nem jött válasz, úgylátszik komolyan veszik a hétvégét.. De a következő rendelés még mindenképp jövő héten lesz.


                  dhazai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Örülök, hogy tetszik!!! Mi is imádjuk! A darab méretéről Zsófit kérdezzétek, ő kaszabolta...
                  Használatban meg ilyen!
                  Jaj, ez a kép Olyan, mintha ellevillék reklámfotója lenne. Már persze ha lenne rajta fej is
                  Zsófi

                  Comment


                    Mire válaszolok, mindig elfelejtem, miért is jöttem
                    Július 25-től Kapolcson fogok árusítani a Mamami Bolt standjánál, majd augusztus 1-től előreláthatólag egy (esetleg 2) hetet a Balcsin töltünk. A két (vagy három) hétben is fogok majd dolgozni, bár remélem, hogy a mostani megrendeléseket addig sikeresen elkészítem.
                    Zsófi

                    Comment


                      Szia Zsófi!
                      Csak csendben érdeklődöm, mi újság az övtasimmal. Most voltunk nyaralni, és nagggyon hiányzott egy jó kis övtáska!!!! De még megyünk nemsokára, szóval ha esetleg kész leszel vele, visíts lécci!!!
                      Köszi,
                      Zs.
                      Sanghai (polgári nevén Zsófi) Dorka kisasszony 2009.08. és Domonkos úrfi 2011.11 valamint Pintyi 2016.12.(?)
                      e-mail

                      Comment


                        készleten milyen övtáska van 85-95cm-s méretből?
                        a képtárban az a kivágott türkiz anyagos szabad még?

                        Comment


                          zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jaj, ez a kép Olyan, mintha ellevillék reklámfotója lenne. Már persze ha lenne rajta fej is
                          Na, így már mehet az ellevillékhez?
                          Mellékletek
                          Dia hordozná Fanni hercegnőt, ha ő nem akarna inkább sétálni...

                          Comment


                            közben rájöttem...
                            http://hajtkabolt.zoka7.fotoalbum.hu...ureid/11715557
                            ez pl. van gondolom,a zseb tépős,vagy patentos?
                            mérek,és átgondolom

                            Comment


                              zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Természetesen összesen ennyi a plussz, a megrendelt anyag külön postaköltsége miatt. Le is adtam a rendelést, írok, amint megjött az anyag.

                              Köszi, Zsófi!
                              Szilvi, Keve és Sári anyukája

                              Comment


                                Ha nem lesz jó amit választottam, akkor ezt kérném:
                                http://www.equilter.com/cgi-bin/webc...36110171086.9d
                                Ha ez sem jó, akkor ezt:http://www.equilter.com/cgi-bin/webc...03110359131.02
                                Biztos, ami biztos.
                                Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                                Kreálom

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X