Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Itt a derékpánt hosszabbítója: https://www.hoppediz.de/shop/bondoli..._store=default
    Ilyen a derékpánt is. Tépőzáras. A vállpánt a kötős. Nagyon kényelmes egyébként, én nagyon szerettem!
    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

    Comment


      Itt vannak képek ahol jól látszik a derékpánt: https://www.hoppediz.de/fileadmin/ga..._trage_32s.pdf
      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

      Comment


        Akkor amit én látok, hogy meg van kötve a popsi alatt az a vállpánt? A derékpánt pedig simán tépőzáras?
        Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
        Eladó kendők!

        Comment


          A vállpántja akkor olyan mint egy MT vállpántja?
          Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
          Eladó kendők!

          Comment


            Igen. Annyi eltéréssel, hogy keskenyedik a vállpántja, mert jól formázott és bélelt a body, így másabb a súlyelosztása, mint egy mt-nak. A pdf-en van kiterített kép róla, nézted?
            Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
            "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

            Comment


              Most néztem. Most már mindent értek.
              Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
              Eladó kendők!

              Comment


                Én pont a hosszú vállpántot szeretném elkerülni. A derékmegoldása nem rossz. Gondolom jó tépőzár esetén nem lehet gond vele.
                Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
                Eladó kendők!

                Comment


                  Nem a hosszú derékpántot?

                  Tépőzárat úgy kell varrni, h letűzöd egyenes öltéssel, és végig mész rajta 2x cikk-cakkal, v 1x sűrű cikk-cakkal.
                  Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                  "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                  Comment


                    SSC-t szeretnék. Mivel az MT-vel a hosszú vállpánt a bajom (illetve a párom baja, hogy kötözgetni kell, lelóg...) Olyan SSC-t szeretnék ami vékonyabb, nem foglal olyan sok helyet. A derékpánton zavarna az a nagy csatt. Nem tetszik. Ezt váltanám ki tépőzárral, vagy simán lenne kötözős. A pántját viszont csatosra akarom, vagy csak simán állíthatóra.
                    Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
                    Eladó kendők!

                    Comment


                      ennek a bondolinonak nagyon klassz a kapucnija, errol mit kell tudni? Csinalta mar valaki?

                      tepozarat legkozelebb igy varrom a pelusra mert a "mosasi kocka" (van ennek magyar neve????) kezd lejonni

                      Comment


                        lattad ezeket? itt csatt van a vallpanton, szerintem otletes megoldas:
                        http://ocah.typepad.com/

                        Comment


                          jaj,Ocah.....
                          1 boszorka van, 3 fia van

                          Comment


                            Nagyon jól néznek ki ezek a hordozók. Tetszik a kapucnija is.
                            Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
                            Eladó kendők!

                            Comment


                              vettivett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              SSC-t szeretnék. Mivel az MT-vel a hosszú vállpánt a bajom (illetve a párom baja, hogy kötözgetni kell, lelóg...) Olyan SSC-t szeretnék ami vékonyabb, nem foglal olyan sok helyet. A derékpánton zavarna az a nagy csatt. Nem tetszik. Ezt váltanám ki tépőzárral, vagy simán lenne kötözős. A pántját viszont csatosra akarom, vagy csak simán állíthatóra.
                              Szuper ötlet!
                              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                              Comment


                                hzsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                lattad ezeket? itt csatt van a vallpanton, szerintem otletes megoldas:
                                http://ocah.typepad.com/
                                Köszönöm ezt linket. Nagyon tetszenek. Kb. ilyen egyszerűre gondoltam.
                                Lenne még egy pár kérdésem:
                                1. A csatolható vállpántnak mi az értelme? (Ha elöl van a gyerek akkor hátul keresztben fuhat a két pánt, és így könnyebb? Ezen kívül más értelme van?) Én úgy gondoltam elég lenne állíthatóra csinálni, és akkor oda sem kell az a csúnya csatt.
                                2. A vállpántok béleléséhez milyen szivacsot ajánlotok, és hol lehet beszerezni. Amit a méteráru boltokban árulnak az nem tűnik túl jó minőségűnek emlékeim szerint.
                                3.Mennyi különbséget jelenthet kényelembe, ha a derékpánt csak szivaccsal bélelt és nem polifoammal? Használaton kívül így kevesebb helyet foglalna.
                                Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
                                Eladó kendők!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X