Megújult a mamamibolt webshop! Teszteljétek velünk!
Karácsonyi ajándékötletek mamáknak és babáknak!
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL Budapesten és Debrecenben dec. 24-ig!

Vissza   Mamami Fórum > Happeningek > Mamami Klub - a babahordozás és a kötődő nevelés népszerűsítéséért

Mamami Klub - a babahordozás és a kötődő nevelés népszerűsítéséért A 3 éve működő Budaörsi Babahordozó Klub új helyszínen, a Fővárosi Művelődési Házban, minden hónap első szombatján

Hirdetés a mamamin

Válaszol

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Régi 2011-05-14, 17:53   #491
celesztina
Mamille

celesztina avatarja

Hely: Bp 17
Összes hozzászólás: 9.302
Alapbeállítás GypsyMama Morgain kék gézkendő

Ez volt az a kendő amit még 2008. őszén kikölcsönöztünk mint első kendőt a Klubtól -Julinkának Aztán most, hogy Doroti megszületett és gondolkodtam gézkendő vételén újra kikölcsönöztük Kicsit rövid volt, azóta terebélyesedtem, de nem is ezzel volt a fő gondunk, hanem hogy Doroti válogat a hordozókban persze, megteheti mert azóta már van saját kendőnk is (nem is egy ) és a szövöttet szereti, de a gézben vmiért mindig sirt PEdig jó szellős: pont mikor nálunk volt egyik nap nyári meleg lett és mennünk kellett boltba is (tömeg kis helyen, beállt levegő) és nagyon jól bevált (volna ha Doroti nem utálja vmiért) 004.jpg
A kép sem lett jó, nem is sikerült normális fotót készitenem...
Nagyon hasznos volt a kölcsönzés -köszönjük a lehetőséget - hiszen igy tudom, ha kánikula lesz sem szabad gézkendőt vennem
De Julinka mintha emlékezett volna rá -vhol még megvan a képes beszámolónk 2008-ból is ő nagyon szerette ugyanezt a kendőt -hiába kendők és gyerekek
011.jpg
Régi 2011-06-14, 22:24   #492
hanemhanna
Mamille

hanemhanna avatarja

Hely: budapest, zugló
Összes hozzászólás: 2.184
Alapbeállítás hajtka mt

nálunk talán még februárban vagy márciusban volt az akkor vadi új hajtka MT. korábban nem próbáltam mt-t soha, és örülök, hogy ezzel kezdtem. éppen csatos-vásárlási lázban voltunk, amúgy csak kendőnk volt, és majdnem meggondoltam magam, hogy ne legyen-e mégis inkább egy mt... a hajtka szuper volt, kényelmes hosszú távon is, gyönyörű is, és Ármin is imádta. kicsit nehéz volt megszoknom, hogy hogyan tudom a két szárat egyforma hosszúra kötni, de ez ugye azért volt mert korábban még nem kötöttem mt-t, nem a hordozó tulajdonsága. ugyan nem volt betörve, kicsit merevnek tűnt az anyag, de így is könnyű volt vele bánni, nekem a csuklyát is sikerült megszelídítenem.
ráadásul fincsi füstölő-illata volt, mikor megkaptuk

összességében: imádnám, ha valaki megdobna vele
Csatolt képek
Fájl típus: jpg DSC_0009.jpg (103,7 KB, 41 olvasás)

baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
nézzetek texpeles videót ITT!
ha betelt a privim: hanemhanna gmail
hanemhanna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-24, 13:59   #493
gszabina
Mamille

gszabina avatarja

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 4.457
Alapbeállítás csak úgy... mert ráérek :D

még amikor apáék próbálták a moby-t az átadás előtt csináltam ezt a fotót, Zizi egyik leendő rucijának a mintája pont passzol hozzá, asszem néznének a lagziban ha olyan kendőben vinnénk a jányt, mint a ruhája
Csatolt képek
Fájl típus: jpg DSCF1792.jpg (109,6 KB, 29 olvasás)
Fájl típus: jpg DSCF1793.jpg (118,6 KB, 25 olvasás)
Régi 2011-07-01, 23:26   #494
erised
Mamille

erised avatarja

Összes hozzászólás: 1.442
Alapbeállítás Kozy MT

Júniusban nálunk volt a Kozy mei tai. Ez egy rövid pántos változat, így az elöl kötés nekem éppen hogy csak kijött a pántokkal, hátival nem volt gond.
Hát a zsömbi után a melegben felüdülés volt! Jó szellős, kényelmes, jó a súlyelosztása, nagyon könnyű volt benne a gyerekem. Nekünk egy kicsit még nagy minden MT, Sára csak 5800g. Kettőt hajtottam a bodyn, és így nem veszett el benne. Szerette ő is, jól aludt benne és ha ébren volt többet látott mint kendőből (de lehet hogy csak azért, mert széles volt neki a body és jól el tudta tolni magát tőlem). Kicsit hiányzott az alvócsuklya, Sára lógatta a fejét, így ha háton elaludt, akkor egy sállal támasztottam meg.
Pár nap és elkészül a saját MT-nk is, nagyon kíváncsi vagyok a Hajtka mennyiben más.

Nagyon jó volt, hogy kipróbálhattam, enélkül szerintem kb semmit nem hordoztam volna júniusban, olyan melegünk volt a zsömbiben. Nagyon köszönöm a lehetőséget!!
Csatolt képek
Fájl típus: jpg IMG_0541.jpg (116,7 KB, 22 olvasás)
Fájl típus: jpg IMG_0581.jpg (41,5 KB, 21 olvasás)
Régi 2011-07-01, 23:39   #495
kamcsatka
Mamilla

kamcsatka avatarja

Hely: Budaörs
Összes hozzászólás: 8.607
Alapbeállítás

köszönöm mindenkinek a kimerítő beszámolókat

email: hellorebaba@gmail.com
kamcsatka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-10, 21:48   #496
Petrazselyem
Mamille

Petrazselyem avatarja

Hely: Csút-öböl
Összes hozzászólás: 8.016
Alapbeállítás

Kicsit előreugornék a képekkel. Június második felében és még 1-2 napig nálunk van a Gypsymama zöld gézkendő, amiről még nincsenek képeim, mert elkavartam a memóriakártyámat valahová. Viszont most jöttünk vissza a nyaralásból, ahová a Manduca is elkísért minket. Szóval amíg elő nem kerül a táska mélyéről, addig is töltök pár fotót
Soha nem hordoztunk még csatossal és rögtön meglepett (de főleg a férjemet) a könnyűsége a kendőkkel és a meitaijal szemben, úgyhogy lehet, hogy be is nevezünk egyre, mert Apa is kedvet kapott a hosszabb ideig való hordozáshoz!
Csatolt képek
Fájl típus: jpg IMG_1579.jpg (107,3 KB, 24 olvasás)
Fájl típus: jpg IMG_1594.jpg (108,6 KB, 23 olvasás)
Fájl típus: jpg IMG_1723.jpg (106,9 KB, 22 olvasás)
Petrazselyem nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-28, 22:24   #497
Villa
Mamille

Villa avatarja

Hely: Üröm
Összes hozzászólás: 1.088
Alapbeállítás Gypsymama zöld gézkendő

Júliusban és augusztusban nálunk vendégeskedett a zöld gézkendő.
Kicsit tartottam tőle, hogy sikerül kötni, mivel nincs nagy gyakorlatom a kendőzésben, de egyben nagyon kíváncsi is voltam rá. Hosszútávon nem használtuk, de amíg rajtunk volt, tetszett, és annyira nem volt ördöngős felvarázsolni.
Csatolt képek
Fájl típus: jpg 293.jpg (118,3 KB, 19 olvasás)
Fájl típus: jpg 294.jpg (118,0 KB, 17 olvasás)
Válaszol

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Keresés ebben a topikban:

Részletes keresés

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz topikot
nem írhatsz hozzászólást
csatolhatsz
hozzászólást nem javíthatsz

A BB code = bekapcsolva
Smileyk bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 03:27 , a GMT +2 időzóna szerint.