Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt ilyen rendelés? De jó lett volna csatlakozni, sehol nem találok szandált a lánynak Úgy tűnik a vaterkán a 3-dik szandálról csúszunk le, ez utóbbit tegnap Luysica ütötte le előlem
    Szerintem még mindig van, nem láttam hogy lezárult volna. Én írtam neki mailt ahogy a felhívásban írta, de semmi választ nem kaptam.
    eladó ruhák itt: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=83317
    és itt: http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=81763

    Comment


      Nem akarok beleszólni, de Indua szervezése 2016 áprilisi. Azóta tuti lezárult
      Csybe

      Comment


        kösz,
        csak 1 oldalt lapoztam vissza, és nem is néztem hogy ennyire ritkán indulnak már a gyűjtőrendelések.
        Köszi

        Megjegyzem.. azért visszaírhatott volna emailt, hogy "hülye vagy"
        eladó ruhák itt: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=83317
        és itt: http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=81763

        Comment


          luysica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tényleg??Ne haragudj!Pláne, hogy az elsőszámú kiszemeltem egy Szamos volt a fiamnak,ha már jön, jöjjön egyben,de arról meg lecsúsztam

          nem biztos, hogy jó a méret, mert 33 következik, de centiben nagynak tűnt.Ha mégsem jó, szívesen átadom.Remélem, ma feladja
          Nekünk is kicsit nagy de nem baj, majd ősszel jó lesz Úgy tűnik tényleg egy nagyobb méretezés, pedig néztem a centiket is. A másik meg amit szereztem és féltem hogy kicsi lesz, pont jó, így legalább ez megoldódott
          Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
          hordozási tanácsadó (ClauWi)
          KreaTúra blog
          "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

          Comment


            bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nekünk is kicsit nagy de nem baj, majd ősszel jó lesz Úgy tűnik tényleg egy nagyobb méretezés, pedig néztem a centiket is. A másik meg amit szereztem és féltem hogy kicsi lesz, pont jó, így legalább ez megoldódott
            Nóra, Gréta (2009.), Zénó (2012.) és Vilmos (2016.) anyukája

            Comment


              Sziasztok! Magtejfőző rendelés volt mostanában? Gondolkodom egyen.. nagyon!! Jó lenne csoportosan. A Vegitalnál ilyen lehetőség van:A kedvezmény mértéke a vásárolt gépek darabszáma szerint változó, az alábbiak szerint:

              3 - 4 készülék vásárlása esetén -3000 Ft/darab

              5 - 9 készülék vásárlása esetén -4000 Ft/darab

              10 - 14 készülék vásárlása esetén -5000 Ft/darab

              Comment


                Sziasztok, ha tudtok olyan hordozós közös rendelést, amiben caboo close-t is lehet venni (itteni áron olcsóbban) kérlek jelezzétek. Köszönöm
                eladó ruhák itt: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=83317
                és itt: http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=81763

                Comment


                  Sziasztok!

                  Rémlik, mintha lett volna régebben zoknicsipesz közös rendelés itt a mamamin. Elgondolkodtam rajta, lehet, nekünk sem ártana (jelenleg egy óriás lavórnyi fél zokni áll itthon).
                  Aki vett anno, tudna segíteni esetleg, honnan érdemes rendelni illetve hogy működik-e egyáltalán a gyakorlatban?

                  Köszönöm szépen
                  Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                  privi helyett:
                  hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                  Comment


                    Zoknicsipesz engem is érdekelt volna anno. Nem tudom, hogy végül ki és hogyan szervezte, de a mostaniból nem szeretnék kimaradni. Növekszik a család, szóval egyre fontosabb lenne.
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

                      Rémlik, mintha lett volna régebben zoknicsipesz közös rendelés itt a mamamin. Elgondolkodtam rajta, lehet, nekünk sem ártana (jelenleg egy óriás lavórnyi fél zokni áll itthon).
                      Aki vett anno, tudna segíteni esetleg, honnan érdemes rendelni illetve hogy működik-e egyáltalán a gyakorlatban?

                      Köszönöm szépen
                      Nekem van, nagyon jó találmány. Minden családtag más színt használ, így pakolaskor nem kell keresni, melyik kié. A gyerekek a mosógépre teszik este a zoknit, én osszecsiptetem és már kész is a válogatás.
                      Én is beszállók közösbe, III kerület tökéletes nekem.
                      Zs & T &​​L

                      Comment


                        Nekem ez van:
                        http://zoknicsipesz.hu
                        Zs & T &​​L

                        Comment


                          Engem is érdekel.
                          hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!

                          Rémlik, mintha lett volna régebben zoknicsipesz közös rendelés itt a mamamin. Elgondolkodtam rajta, lehet, nekünk sem ártana (jelenleg egy óriás lavórnyi fél zokni áll itthon).
                          Aki vett anno, tudna segíteni esetleg, honnan érdemes rendelni illetve hogy működik-e egyáltalán a gyakorlatban?

                          Köszönöm szépen
                          Ági vagyok Benedek (2013.12.14.) anyukája. Balettet tanítok

                          Eladó rucik és könyvek

                          Comment


                            nekem 5 csomag kellene, de mi meg a 18.kerben lakunk.
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              ilyen postázási lehetőségek vannak:
                              · házhozszállítás, de a számlázási adatoktól eltérő címre (KIZÁRÓLAG MAGYARORSZÁG TERÜLETÉN!)

                              · postán maradó

                              · MOL postapontra
                              ezek közül talán a postán maradó a legolcsóbb.

                              Ki szervezze?
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Még annyit, hogy mint közbeeső hely a Deákot, vagy a Nyugatit lehetne megcélozni.
                                Holnap felhívom őket, hogy szimpla levélként el tudják-e küldeni (szerintem simán beleférne).
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X