Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub decemberben, tombolával, 15-én

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    sajnalatos hogy a nagyklubra nincs igeny, speciel en nagyon szerettem menni...
    Vicus és E. + Z klubunk
    privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
    totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

    Comment


      Varda

      Olyanra gondoltam még, hogy a kis klubokban lehetne hirdetni.
      Bodzaboris és Vicababa: ti szoktátok mondani, hogy volna nagyklub ha jönnének emberek?
      (Mert kicsit úgy érzem hogy a klubok vezetői úgy érzik hogy konkurencia a nagyklub, pedig nem...)
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        hajaj, sot van aki meg is kerdezi mikor lesz nem tudom mi kene vagy mi a baj, en sok embertol hallottam hogy nem mert jonni merthogy ott mindenki ismeri a masikat o meg senkit szinge..hat en is igy kezdtem, kb egy vagy ket embert ismertem..aztan mennyivel tobb lett
        Vicus és E. + Z klubunk
        privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
        totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

        Comment


          Mi nem voltunk nagy klubbozók, csak néhány alkalommal jártunk ott (Bp mellett lakunk), de mikor voltunk az egész más élmény mint a kis klub! Én úgy gondolom hogy pont a régiekből sokan már nem is jönnek (leginkább mert már rég dolgoznak) tehát egyáltalán nem igaz hogy mindenki ismeri egymást, és az újabbaknak viszont jó alkalom lehetne ismerkedni!Mi is így kezdtük!
          Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

          Comment


            nekem sajnos nagy különbség, hogy a helyi klub 300 ft, a nagyklub meg egy ezres. aki pluszban fizet még utazásért, az nagyon meggondolja. meg ugye sütit is illik vinni vagy akármit. tudom, volt már erről szó, csak az az érzésem, hogy akit szintén így érint, mint engem, az nem mer szólni, mert ciki. és tényleg.
            Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
            privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

            Comment


              Én ilyet még soha nem hallottam, hogy konkurencia volna. Szerintem egyszerűen csak az történt, hogy régen csak a nagyklubon volt lehetőség egymással találkozni, de most rengeteg kisklub van, ahol akár heti rendszerességgel adódik alkalom. Meg ezekből a helyi klubokból helyi "törzsek" is lettek. Inkább azt gondolom, hogy így kielégül a hasonszőrűekkel való találkozás vágya.
              De a hordozós sétán is sokan voltunk, azóta szerveztünk Vicával egy-egy közös játszózást is, ahova szintén sok mamami eljött.
              Szerintem a ritkább alkalmaknak van értelme most, ami ünnepszerű akár.
              De ez persze csak az én gondolatmenetem.
              Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

              Comment


                es ha nem havonta lenne nagykkub hanem ket haromhavonta? A nyar ugyis kiesik...mindjuk szeptember aztan mikulaskor marciusban meg majusban???? Es mondjuk masodik hetvege mert akkir mar/meg van love...
                Vicus és E. + Z klubunk
                privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                Comment


                  Azt is el tudnám képzelni, hogy lenne egy éves nagy találkozó télen, van a hordozós séta tavasszal, nyáron a játszós és ősszel meg NBH. Mit gondoltok?
                  Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                  Comment


                    Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    es ha nem havonta lenne nagykkub hanem ket haromhavonta? A nyar ugyis kiesik...mindjuk szeptember aztan mikulaskor marciusban meg majusban???? Es mondjuk masodik hetvege mert akkir mar/meg van love...
                    látom vágod a lóvé kérdést

                    2-3 havonta szerintem is jó lenne. az a vidékieknek is belátható távlat, össze lehet szervezni más tennivalóval is.
                    Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                    privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                    Comment


                      az NBH a kisklubiknak is program, szerintem az kiesik...nekem pont az lenne a lenyege hogy nem mas apropo miatt hanem A Mamami miatt legyen, a kozosseg miatt, nem tudom jol kifejteni telorok

                      valerka
                      Vicus és E. + Z klubunk
                      privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                      totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                      Comment


                        haat meg jo lenne egynel tobbszor mert morfi ed ha pont arra nem jut el valaki
                        Vicus és E. + Z klubunk
                        privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                        totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                        Comment


                          Én most októberben gondolkodom, de bevallom, nagyon félve...
                          A pénzt megértem, de amíg nincs egy saját művházunk, addig sajnos fizetni kell Meg szerintem eddig se voltam olyan genya, hogy ha valaki odajött és megmondta hogy nincs pénze akkor kötözködtem volna. (Akkor igen, ha bejött árulni de fizetni nem akart... )

                          Nem tudom, na Nyáron gondolkodhatunk ezen. Sőt, engem nem zavarna, ha más találna egy jobb helyet és oda szervezné. Csak legyen, mert szerintem jó dolog (ha nemcsak mindig ugyanaz a 15 család jön...)
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            nyitottam egy otletelos topikot
                            Vicus és E. + Z klubunk
                            privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                            totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                            Comment


                              pont azt írtam, hogy legyen 3-6 havonta, de utána láttam ti is ezt találtátok ki. Vica, hol az ötletelős?
                              Kata Anna, aki Anna Maja (2009.02), Áron Koppány (2012. 03) és Zádor (2014.09) anyája
                              Érdi babahordozó és mosható pelenka klub

                              Comment


                                itt ebben a forumban egyel feljebb
                                Vicus és E. + Z klubunk
                                privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                                totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X