Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub szeptemberben, 15-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Soot abelvarosiba iscaohetsz nalunk ns sok a zugloi link az alairasomban. megkozelites 70- es 78- as troli foleg...meg tudni kene honnan jossz
    Fordítom..
    Sőt a belvárosiba is jöhetsz,nálunk is sok a Zuglói:-) link az aláírásomban.Megközelítés 70-es 80-as troli főleg, meg tudni kéne honnan jössz
    Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

    Comment


      Vicababa, pynky, Noi : köszi a válaszokat, feliratkoztam a topikokra is, így már jobban képben vagyok és remélem eljutok
      Dominik (2012.01.09.) anyucikája

      Comment


        Hát igen, a zuglóiak mindenfele járnak klubba, mivel nincs Zuglói Babahordozó Klub...... Legalábbis én nem tudok róla. Én is pl. most szándékozom a Belvárosiba menni, remélem sikerül. Illetve a 16.kerületi klubba is szoktunk járni.
        Eszter, az ovis Bence Bogyó (2011.05.29.), és Balázs Bogyó (2016.01.06.) mamija.
        Ha betelik a privi. Értékelj

        Comment


          Kérdőív az anyaságról

          Sziasztok!

          Terényi-Szabó Vera, pszichológus szakos hallgató vagyok.
          Szakdolgozatomban a kisgyermekes édesanyákkal foglalkozom.
          Két kisfiú édesanyjaként tudom, hogy anyának lenni gyönyörű, de sokszor embert próbáló feladat. Kutatásom célja kideríteni, vajon milyen hatása van az édesanya saját anyukájához fűződő kapcsolatának az anyává válás folyamatára. A vizsgálat eredményeivel szeretnék hozzájárulni a téma mélyebb megismeréséhez annak érdekében, hogy minél hatékonyabb segítséget tudjunk nyújtani az anyukáknak.

          A kérdőív kitöltése önkéntes és anonim. A beérkező válaszokat kizárólag statisztikai feldolgozás céljából használom fel.

          Kérlek, ha házastársi vagy élettársi kapcsolatban élsz, egy gyermeked van és kisbabád még nem töltötte be az első életévét, segítsd munkámat azzal, hogy kitöltöd az alábbi online kérdőívet. Mivel a kitöltés gyors és egyszerű, nem vesz 15 percnél több időt igénybe.

          http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/580276371/1/

          Akár kitöltötted a kérdőívet, akár nem kérlek, küldd tovább kisgyermekes ismerőseidnek ezt a levelet!

          Amennyiben kíváncsi vagy az összesített eredményekre, írj a tervera@vipmail.hu email címre. A kutatással kapcsolatos egyéb kérdésekre is készséggel válaszolok.

          Nagyon köszönöm a segítséged!


          Terényi-Szabó Vera
          Szegedi Tudományegyetem
          pszichológia szak

          Comment


            Pynky!
            Októberben lesz klub???
            Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
            Villő '16 és Ötöske várható '18

            Comment


              nem, októberben nem lesz, majd csak novemberben.
              Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
              Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

              Comment

              Mamami portál footer

              Összecsuk

              Friss bejegyzések

              Összecsuk

              Cikk a mamami portálról

              Összecsuk

              szivárvány
              Betöltés...
              X