Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

    Akció
    Uzsokis Anyák az Anyákért Találkozó a Syma csarnokban.
    2015-06-13 szombat 10-18-ig.

    Kiállítók, vásár - köztük hordozós standdal a Magyarinda is!

    Amit nálunk találsz:
    INGYENES Kölcsönzés, próba - hordozási tanácsadó segítségével
    Babahordozók (Indák és Zsönbik), hordozási kiegészítők, táskák ....és minden ami Magyarinda!

    Szeretettel várunk Minden kismamát, kisbabát, anyukát és az egész családot!

    Bővebb infókhoz kattints IDE vagy IDE

    ------------------------------------------------------------------------------
    AKTUÁLIS HÍREK

    SZIMPLA - új, egyszerűsített Indák, már kaphatók

    HORDOZÓS KABÁT és PULÓVER egész évben kapható a webáruházban:

    Itt megnézhetitek a működését, színeket is.

    Egyedülálló 5 FUNKCIÓ:
    elöl, háton és csípőn hordozáshoz, kismama kabátként és ha épp egyik sem aktuális, akkor sima kabátként.

    Minden pozícióban segítség nélkül fel tudod venni anélkül, hogy át kellene húznod a baba fején

    Kabát alapanyaga: sofshell - ez egy különleges outdoor textil: Levehető kapucnival, lélegző szél és vízálló anyagból. Bélése puha polár.

    Pulóver alapanyaga: micropolár - puha és meleg elég rugalmas 100% PE anyag, nagyon meleg


    ÁLLANDÓ HELYSZÍN és AKTUÁLIS PROGRAMOK A MAGYARINDÁVAL - FRISS HÍREK A BLOGON

    Gyertek el!

    ----------------------------------------------------------------

    WWW.MAGYARINDA.HU

    Szia!

    Örülök, hogy benéztél ide

    Csatos babahordozók készítésével foglalkozom elsősorban.
    Készítek még táskákat, játékokat és még sok mást.

    Hordozóinkat bármikor kipróbálhatod, INGYENESEN kölcsönözhető.
    Használatával kapcsolatban szívesen segítek.

    Bővebb információt a honlapunkon találhatsz, és itt is szívesen válaszolok, ha kérdezel


    Elérhetőségek:

    06.70.850.50.30 ___ 06.30.221.44.81

    info@magyarinda.hu

    MAGYARINDA A FACEBOOK-on
    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette atak; 2015.06.09., 13:00.
    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

    #2
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

    Comment


      #3
      Mindenkinek!

      JÓ HÍR!!!

      Mivel minden termékünk egyedi és többnyire interneten keresztül vásárolható, így többen kértétek, hogy valahogyan lehessen kipróbálni, megfogdosni őket.

      Ezért elkészült egy bemutatódarab a csatos hordozóról, ami jelenleg is közkézen forog, és amit előre egyezetett időpontban és helyszínen ki lehet próbálni!
      Utoljára szerkesztette atak; 2011.07.11., 11:36.
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        #4
        Szia, én már régebben néztem az oldaladat. Az ővtáskák még nincsenek készen vagy csak nem működik ott az oldal?

        Comment


          #5
          gratulálok és sok siker kívánok!
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            #6
            Én már felfedeztem a magyarindát pár napja a neten, és kigyönyörködtem magam.
            gratulálok a munkáitokhoz! nagyon szépek, egyediek, kreatívak.
            Judit, Réka (4) és Zétény (1) anyukája

            Comment


              #7
              Én is gratulálok, nagyon szépek a munkáitok! Engem is érdekelnének az övtáskák! Lehet valahol képeket nézni róluk? Esetleg árat tudsz nekem írni? Köszönöm!
              Hajni, aki már jógaoktató.
              Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

              Comment


                #8
                Esetleg a hétvégi klubba el tudnál hozni mutogatni már készen lévő alkotást?
                Rita - Egy pici fiam van (2009 május)

                Comment


                  #9
                  Kata, hogy megnyitottad a boltod. SOk sikert kívánok!
                  Kelcsi, Luca (2009.01.17) és Boldizsár (2010. 09.02.) anyukája - www.pocakmano.blogspot.com[B]

                  Comment


                    #10
                    Én nyertem a hordozós héten a gyerek csatos hordozót, köszönöm szépen!
                    Mivel az én gyerekeimnek már van ilyesmijük, így ez a gyönyörű darab Amerikába fog utazni Karácsonyra, az "unokámhoz" (= a férjem unokája). Nagyon örülök, hogy egy ilyen igényes, wahm-os és abszolút "helyi" ajándékot küldhetünk a kis Freyjának.
                    szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                    Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                    Comment


                      #11
                      mályvacsiga! ez aztán nagyon megtisztelő! nagyon örülök, hogy világjáró lesz a kis cucc és külön küldök Freyjának egy nagy t is mellé a Karácsonyfa alá!

                      külön örülök, hogy hozzátok került a munkám, mert nagyon nagy tisztelőd vagyok, és ezúton is gratulálok a gyönyörű babáidhoz!
                      Utoljára szerkesztette atak; 2009.10.09., 15:20.
                      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                      Comment


                        #12
                        Nagyon köszönöm az elismerő szavakat és a jókívánságokat mindenkinek!

                        SZOMBATON KIVISZEK EGY NAGY HORDOZÓT A KLUBBA, HOGY LEHESSEN PRÓBÁLGATNI!
                        remélem élőben is elnyeri majd a tetszéseteket, és nem utolsó sorban funkcionálisan is meg lesztek vele elégedve

                        Övtáska iránt érdeklődők figyelmébe:
                        sajnos elkészült darab még nincs, de a terveket azért feltettem, hátha valaki így is rendelne de hamarosan természetesen elkészítem a prototípusát.
                        Anyaga ennek is pamutvászon vagy kord (igény szerint), valszeg készítem majd kézi! hímzéssel is. Árát ezek függvényében tudok majd mondani. Így ha érdekel Titeket, adjátok meg, hogyan tetszene, és ahhoz kalkulálok árat. A novemberi klubra, ha sok érdeklődő van rá, készítek egy-két mintát is. Ha elkészültem a mintával teszek fel képet is.
                        Utoljára szerkesztette atak; 2009.10.25., 00:21.
                        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                        Comment


                          #13
                          Szia Atak!

                          Lehet hogy csak én vagyok ügyetlen, de nem nagyon látom a termékeid árát. Megmondanád hogy hol találom ezeket, és h mennyibe kerül egy ilyen csatos hordozó?

                          Amúgy nagyon szépek .
                          Ági és a gyerkőcök: Luca (2009.07.09) az ikrek, Sári és Marci (2011.01.18) és Berci (2012.03.10)

                          Comment


                            #14
                            Szia Matyagi!

                            A termékek ára a bővebben gomb alatti szöveges rész alján látható. A nagy hordozó ára bruttó 21000 (nettó 17000) Ft. Élőben megtekinthető nálunk, vagy holnap a b.örsi klubban, vagy megbeszélés szerint Budapest területén a délpest-belváros tengelyen.

                            Örülök, hogy tetszik
                            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                            Comment


                              #15
                              Hű köszi!

                              Csak azt hittem h ha a képre kattintok az ugyanaz mint a bővebb-en... :P

                              Szóval tényleg csak én voltam béna
                              Ági és a gyerkőcök: Luca (2009.07.09) az ikrek, Sári és Marci (2011.01.18) és Berci (2012.03.10)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X