Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub júniusban, 9-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyklub júniusban, 9-én szombaton

    Akció
    pynky megkért hogy nyissam, este jön az infókkal, majd akkor átmásolom ide az 1. hszbe
    egyébként meg csak a szokásos
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

    Nagy zsibvásár itt

    #2
    Köszi, inga
    Csak a szokásos (Úgyse olvassák el )

    Infók: (szerintem maradhat itt is)
    Figyelem!
    Most egy másik teremben lesz, szintén a földszinten, de hátra kell menni a balett-terembe, mert a színházteremben valamilyen próba lesz.
    Időtartam: 10-14 óráig
    Nekem utána villámsebesen húznom kell máshová, ezért kérlek benneteket a helyszín pontos időbeni elhagyására. Ezzel nem szokott gond lenni, csak mondom

    Tudnivalók részletesebben:
    Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti balett-terem és a kert.
    A kertben van hinta, meg egy kisebb mászóka. Mindenki figyeljen mindenekelőtt a SAJÁT gyerekére, de kérlek benneteket, hogy egymás gyerekeire is figyeljünk! Inkább sértődjön meg az anyja hogy rászólsz, mint hogy baleset történjen. (szerintem)

    (BKV-val: 3-as metró Árpád híd vagy Forgách utcai megálló, 133 busz Dagály utcai megálló vagy a könyvtári megálló, 1-es villamos Népfürdő utcai megálló)

    Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, hétvégén ingyenes. A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni, ennek még utána fogok nézni.

    Étel-ital: Batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
    Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.
    KÉRLEK BENNETEKET, HOGY A LEESETT SÜTIKET, SZÉTNYULNYÁZOTT KAJÁT MINDENKI SZEDJE FEL MAGA UTÁN!

    Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként.

    WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben van szőnyeg és babzsákfotelek, ott is lehet pelenkázni.
    Van ruhatár is.

    Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot!
    Kivéve Zsuzst, mert az ő cipője itt maradt májusban
    Balettszőnyeg van. A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.
    A kertbe természetesen vegyetek cipőt
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      #3
      Ja, és még: nyáron nem lesz Nagyklub, de az őszi kezdőidőpontot már egyeztettem a művházzal
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        #4
        Én most nem tudok menni aznap érettségi találkozom, a kettő nem fér bele
        Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
        Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

        Comment


          #5
          Én mindenképpen szeretnék menni, már csak azért is, mert páran várnak biznic ügyben
          De nem tudom, meddig maradunk, aznapra apósom is bejelentkezett...

          Pynky, van nekem egy komaasszonyom, A. keresztmamája, aki még nem anyuka, de kereszt- igen és nagynéni is, úgyhogy okosítom hordozás és moshatózás terén. Neki magának (meg nekünk is) külön 1000Ft belépő nagyon sok lenne, de lehet, szívesen eljönne körülnézni, hogy mi fán is terem egy ilyen klub. (Pelusokat szereztünk a barátnőjének, biztos szívesen találkozna azokkal, akik adtak.) Ő belefér a családunkba?
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            #6
            Mi úgy néz ki nem tudunk menni vendégeink lesznek aznap, bár ha véletlenül lemondanák akkor tuti megyünk Erikkel

            Comment


              #7
              Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi úgy néz ki nem tudunk menni vendégeink lesznek aznap, bár ha véletlenül lemondanák akkor tuti megyünk Erikkel
              Szerintem lemondják. Mondjátok, hogy.... dolgotok van v. jöjjenek veletek játszózni egyet az udvarra

              rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ő belefér a családunkba?
              Ha hoz valami tuti sütit
              (Amikor jöttök, keressetek meg, mert szigorAlex tuti nem engedi be )
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                #8
                pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                (Amikor jöttök, keressetek meg, mert szigorAlex tuti nem engedi be )
                Már készül!
                (Lehet, hogy Abigél helyett Olivér menne most, majd még kiderül.)
                (Ha Abigél nem megy, akkor viszont én sem, mert én viszem a szülinapi buliba, amit az illető család kirándulás formában tart Pilisborosjenőn...)
                szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                Comment


                  #9
                  Felhozom, mert a végén én fizetem a terembérletet

                  Mályvacsiga: Abigélt szeressük, de Olivért is. Úgyhogy mindegy mmelyikük jön
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    #10
                    jövök
                    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                    Comment


                      #11
                      Ez a meglátjuk kategória Alízom nagyon beteg. Pont előtte lébvő nap megtudjuk

                      Comment


                        #12
                        Sajnos Nekünk ez most kimarad...
                        Már nem is annyira babalány Kíra (2011.06.20.)
                        ficánkavigyorlény

                        Comment


                          #13
                          Nem megyünk, sokat megyünk pestfele most, így sok lenne, és lelkes sem annyira vagyok. De minden klub szuper volt!!!! Köszi Pynky!
                          Ági

                          Comment


                            #14
                            mi sajnos most nem tudunk menni
                            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                            Comment


                              #15
                              na most akkor ki jön???
                              Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X