Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja mert pynky, hogy te is értsd, az úgy volt (szokás szerint utoljára távoztunk a klubból) hogy volt még egy szatyor egy asztal tetején, G kérdzete is, hogy ez szemetes, ja nem. És ahogy kiléptünk az ajtón, még megemlítette, hogy valami kajás dobozok voltak benne, biztos nem valakié? Így hát csak visszaléptem, hogy akkor az fontos is lehet valakinek, és ahogy belenéztem, megláttam jégkor névcetlijét, meg a ropogós prefiket, meg a piros bilit és áldottam az eszem, h nem hagytuk ott. Gondoltam, amint hazaérünk, írok privit neki, de még félúton utolért telefonon.
    Szuper, hogy elvittétek
    De a Gyerekházban is biztos megőrizték volna. Mondjuk nek tudom mit gondoltak volna ap iros biliről
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szuper, hogy elvittétek
      De a Gyerekházban is biztos megőrizték volna. Mondjuk nek tudom mit gondoltak volna ap iros biliről
      Hát, hogy valami kajás doboz
      (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
      depisek, katt!

      Comment


        Porc örök hála!
        Jégkor
        gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

        Comment


          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Illa: gondoltam rád mikor hazaértem, mert Babber elhozta a paprikafüzért (köszi, Babber ), és eszembe jutott, hogy azért csináltad, hogy nekem örömet szerezz vele. Sikerült, köszönöm szépen!!! Még gondolkodom hová lógassam
          ...
          Szívesen jövőre is,főleg ha ilyen kicsi is jó,csak majd próbálom rendesen.A nagyhoz tényleg rendes madzag meg tű kell.Meg hely.
          Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

          Comment


            sziasztok!
            Hát az elsőről lemaradtam de remélem a márciusira már eljutunk nagyon szimpatikus az ötlet

            Comment


              Pynky!
              Tudsz már valamit,hogy lesz-e márciusban is klub és ha igen kb mikor?
              Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
              Villő '16 és Ötöske várható '18

              Comment


                Mi is nagyon jól éreztük magunkat, még egyszer köszönjük a szervezést és a társaságot. A színes palacsinta olyan gyorsan fogyott, hogy nekünk nem is jutott, na persze éhesek nem maradtunk. Kori annyira jól érezte magát, hogy el sem akart jönni.
                Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

                Comment


                  Megnyitottam az új topikot, itt van: Nagyklub MÁRCIUSBAN: 10-én szombaton
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    Hú el is felejtettem itt járni. Én is köszönöm a szervezést, jól éreztük magunkat, (még egy kicsit egyedül ), örülök hogy ízlett a gesztenyegolyó
                    Andi és Bende - 2011/06/02 már ovis

                    Comment

                    Mamami portál footer

                    Összecsuk

                    Friss bejegyzések

                    Összecsuk

                    Cikk a mamami portálról

                    Összecsuk

                    szivárvány
                    Betöltés...
                    X