Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚNIUS

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚNIUS

    Akció
    A MAMAMI KLUBOS HORDOZÓK KÖLCSÖNZÉSI FELTÉTELEI, SZABÁLYAI:

    1. Legalább egyszeri megjelenés a klubban - ez azért szükséges, hogy személyesen is megismerjünk. Már az első megjelenés alkalmával kölcsönözhetsz.
    2. 2-4 hétre kölcsönözhettek hordozót, indokolt esetben, és ha senki más nem pályázik rá a kívánt időpontban, akár hosszabb időre is.
    3. A kölcsönzés díja 1.000 Ft/hónap, az összeget az adott hónap elején a Klubban személyesen lehet kifizetni. Ha valakinek a megbízásából más viszi el a hordozót, a kkor a megbízott fizeti a kölcösnzési díjat és az ő adatait is felírjuk.
    4. A kölcsönzéskor elérhetőségeket kérünk.
    5. A hordozók átadása-átvétele a mindenkori Klubban történik, kivéve, ha másképp beszéljük meg (Pl. át lehet venni6adni a Mamami Boltban is.). Ezért a hordozóknak ott kell lenni a klubban a klub ideje alatt, hogy mindenki megnézhesse! Lista a recepciónál lesz a foglalási adatokkal.
    6. Egyszerre csak 1 hordozó lehet Nálad, kivéve, ha a klub időpontjáig egy adott hordozót nem foglalt le más, akkor lehet akár több is.
    7. Kezdők és hordozótlanok előnyben! Vagyis, ha kb. egyszerre jelentkezik 2 ember 1 hordozóra, akkor a zöldfülű van előnyben. Lehet 2. helyen is jelentkezni. Nem én fogok dönteni, kérem, hogy ezt beszéljük meg adott esetben a topikban...
    8. A hordozókat ugyanolyan állapotban kell visszahozni, mint ahogy átvettétek. Ha történik vele valami, értesítsetek időben róla. Ha javítani kell, a javítás költségeit ki kell fizetni. Ha ki akarjátok mosni, 30 fokon, kímélő mosószerrel sé öblítő nélkül tegyétek.
    9. Ebben a topikban kell jelentkezni, hogy lássa mindenki, ki mikor csapna le az adott hordozóra. Ne írjatok nekem privit ebben a témában, mert nagyon nehéz így követnem.
    10. A kikölcsönzött hordozókról akció-képet és rövid írásos beszámolót kérünk a "Klubos hordozókról képes beszámolók" topikba!!!!
    11. A kikölcsönzött hordozót kereskedelmi céllal másolni TILOS, vagyis ha varrnál hasonlót, csak rajta, de lemásolni a hordozó arányait és eladásra felkínálni nem etikus. Ezért harapunk.
    12. Egy személy csak maximum 2 hordozót kölcsönözhet! Nem tudom ezt nyilvántartani, kérem, mindenki beszélje ezt meg a lelkiismeretével
    13. Ha valaki nem hozza vissza a kikölcsönzött hordozót időben és nem is értesít róla engem, hogy mi az oka, akkor "feketelistára" kerül, vagyis nem kölcsönözhet több hordozót,
    14. Ha az adott Klubban nem veszi át a hordozót az, aki feliratkozott rá, más is elviheti a helyszínről (hacsak másképp nem beszéltük meg előtte).


    És az alapelv: A klubos hordozók kölcsönzésének elsődleges célja, hogy a hordozással még csak barátkozó anyukáknak/apukáknak segítséget nyújtsunk a választásban. A jelentkezésnél vegyétek figyelembe, hogy van, akinek még egyetlen egy hordozója sincsen, és szeretne legalább egyet kipróbálni, hogy megfelelően hordozhassa a babáját. Folyamatos gyűjtéssel igyekszem bővíteni a "stash"-t, vagyis a klubos hordozók számát, hogy minél többen tesztelhessenek!

    NEM ÍROK BE ELŐRE FOGLALÁST, CSAK HA MEGNYITOTTAM AZ AKTUÁLIS TOPIKJÁT, KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST

    MÁJUSI KLUB JÚNIUS 4-ÉN SZOMBATON AZ FMH-BAN (Fővárosi Művelődési Ház XI. Fehérvári út 47.) 10-13 óráig
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    #2
    KLUBOS kölcsönözhető hordozók nyilvántartása JÚNIUS:
    (a foglalási név mellett vezetem, hogy megkaptuk-e a díjat)

    KENDŐK
    Moby rugalmas kendő kendő lila-selymes 3-10 kg-ig (Mamami Bolt adománya): -
    Gypsymama kék géz (GM adománya): IANNA NEM VETTE ÁT, Vilaa viszi el
    Gypsymama zöld géz : HARGITA klub után veszi át
    Gypsamama zöld rugalmas ( GM adománya) : - zzzsch-NÁL VAN, LEHET HOGY jEEKA-HOZ KERÜL
    Gypsymama fekete fürdős (GM adománya): KISCSIKÓ BOLTBAN VESZI ÁT
    Didymos Till hosszú (Klubos beszerzés): -
    Close rugalmas kétvállas karikás kendő (Babamosoly.hu Marica adománya) : MATIRA
    Didymos KAtja 5-ös (Zsuzsmuzs adománya adománya): -
    MEI TAI-OK:
    Bamberoo Mei Tai türkizkék kapucnis (Eduso adománya): - HLADONY ORSOLYÁNÁL VAN, NINCS HÍREM RÓLA!
    Bamberoo Mei Tai piros virágos kord kapucnis formázott (Eduso adománya): MAMILLA
    Bamberoo MT "Balaton" bélelt derekú kapucnis (Eduso adománya) : PTYMEA
    Bamberoo OC (Neszka Ági adománya): MIHÁLY JUDIT
    Hajtka Mei Tai ívelt, kapucnis (Zoka7 Zsófi adománya): -
    Kozy rich pach normál pántos (Klubos beszerzés, mamamis tagok adománya): ERISED
    (Kozy adománya): -
    Liliputi virágos MT (Liliputi adománya): -
    Belin MT ( Belin Judit adománya) : -
    Savitri MT( Savitri Lili adománya): -
    Bora - Pavlikata MT (Pavlikata adománya): -
    Gremese Mei Tai (Gremese adománya): KISNAPSUGÁR

    SSC-k:
    Beco Carnival (Mamami Bolt adománya): CFTHN
    Manduca (Mamami Bolt adománya): DEBCSILLU BOLTBAN VESZI ÁT
    Bamberoo OC SSC : Klubos beszerzés): -
    Liliputi új piros (Liliputi adománya): TOMIMAMA
    Scootababy csípőhordozó "San Francisco"(Jázmini Móni adománya ): KISCSIKÓ Monoémi átadja klubon kívül


    SLINGEK:
    Babasling, sötétkék (www.babaslings.hu adománya): -
    Fidini állítható nagyságú erszény (Ilkuchta Ildi adománya): -
    Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2011.06.10., 15:54.
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      #3
      Valamelyik gézkendőt szeretném
      Milyen hosszúak ezek?
      Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
      Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

      Comment


        #4
        Celesztina mindent meg tudott kötni a zölddel, a kék éppenhogycask körbeérte (elöl hordozás)
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          #5
          Na ezzel feladtad a leckét...egy éve nem láttam Vikit
          Na mindegy, lehet az, hogy a 7en vmikor bemegyek a boltba, és kipróbálom?
          Mikor vagy benn Orsi?
          Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
          Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

          Comment


            #6
            hú nem is tudom, hogy bent van-e, talán a kék igen! neked biztos, hogy jó lesz egyébként!
            Rebaba blog

            email: hellorebaba@gmail.com

            Comment


              #7
              Orsi, akkor szeretném a GM fürdőst, végül nem hoztam még el, jövőhéten futnék érte:-)

              Illetve kipróbálhatnám-e a scootát is?

              Köszi
              Utoljára szerkesztette kiscsiko; 2011.05.23., 14:46.
              Andi
              Ádám (2007) és Emma (2010)
              www.bizzbennem.hu

              Comment


                #8
                Ok, akkor bemegyek vmikor a héten Mikor leszel? (mindenképp veled szeretnénk talizni)
                Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                Comment


                  #9
                  Sziasztok!
                  A Gremese Mei Tai-t szeretném kérni. A Borát viszem vissza.
                  Nagyon szépen köszönöm!
                  Dóri és a fiúk: Kristóf (2011.01.) és Olivér (2013.10.)
                  Értékeléseim

                  Comment


                    #10
                    Kíváncsi lennék a zsömbire. Jövő hónapban, ha lehet, ki szeretném próbálni. Köszi!
                    Zsuzsi,
                    Samu (2011 tél) és Lázár (2015 ősz) mamája

                    Comment


                      #11
                      Vagy az ebben a hónapban nincs a választhatók listájában?
                      Zsuzsi,
                      Samu (2011 tél) és Lázár (2015 ősz) mamája

                      Comment


                        #12
                        szia Orsi, olyat lehet, hogy a scoota csatos még egy hónapig maradjon nálunk, ha nincs rá jelentkező?
                        Ha igen, a bérleti díjat mikor tudom rendezni a boltban?
                        Sajnos a következő klub időpontja nem lesz jó nekünk...
                        Köszi!!!
                        Noémi, aki Bendegúz (2o1o.o3.o8.) Anyája.

                        Comment


                          #13
                          Orsikám, bocs a kavarásért, apjuk kedvéért főként inkább a manducát próbálnánk ki, ha lehet...így a gézkendőt nem kérném mégse.
                          Köszi!
                          Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                          Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                          Comment


                            #14
                            A kék gézkendő nálam van!
                            Kb 4,2 m hosszú, nekem a dupló épphogy kijön belőle!
                            Annamari 04.07.28. Johanna 10.06.17. Olívia 12.10.26.

                            Comment


                              #15
                              Szia Orsi!

                              Én is a Manducára állnék sorba, és esetleg a Beco is érdekelne ( nem próbáltam még csatost)
                              Illetve fő gondom és kérdésem az lenne, hogy a boltban le lehetne rendezni személyesen? Ha a megismerés a cél, ott is megismerhetjük egymást ( 3 gyermekem van és vizsgaidőszakom, és nincs kocsim, messze van a klub nekem nagyon így) , de abban is benne vagyok, hogy kauciót teszek le, amit ha visszakapok amikor visszaviszem a hordozót és átnézted:-)

                              Egyébként a Hordozóház válaszát is várom Manduca ügyben, ha nekik van, akkor nem is állok sorba rá..
                              Jelzek még ez ügyben, csak már nagyon ki szeretnénk próbálni:-)
                              alapozó terapeuta vagyok
                              TSMT tanonc
                              3 a gyerek

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X