Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubos hordozókról képes beszámolók

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Liliputi háti hordozó:
    Ő volt az első, kezdő háti hordozó korunkban.. állandóan rajtam volt, kocsiból ki-lakásba be, boltban, kiránduláson..
    egyszerű feltenni-levenni, ez szuper benne
    elbírtam órákon át a 10 kg feletti fiam
    DE: nem tudtam rendesen magarmra állítani, mert nem voltak jók a pántjai, így általában 2 kézzel húztam magamra a pántjait - ez akkor annyira nem zavart
    nem éreztem, hogy a testem része lenne a "háti batyu" - de azóta tudom, hogy ez az SCC-k sajátja, nem kell elvárni tőlük..

    azóta megvan ugye a bambink, alig használtam, annyival sokkal jobb a bamberoo..
    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

    Comment


      #17
      igy a koltozes kozepen eszembe jutott, hogy egy beszamoloval meg ados vagyok

      Furdos kendo:
      sokat nem hasznaltuk, mert nem mentunk el vele nyaralni, csak itthon teszteltuk.
      Hati hordozasra nem igazan alkalmas, mert nagyon nyulik az anyag, nem mertem nagyon meghuzni, feltem, hogy elszakad a majdnem 7 kilos Piro alatt. Igy viszont olyan erzes volt mintha egy nagy gumiban cipelnem. Elolhordazasnal viszont turheto, zsebeskeresztezettben es sima X kotesben is (bar elobbivel jobb szerintem, mert nyulik az anyag). Hosszutavon nem jo, tul vekony az anyag, nyulik. Viszont finom, ezt is lehet szopogatni .
      Ha ilyen beszerzesen gondolkodik valaki sztem erdemes minel rovidebbet venni, mert nem jo erzes a sok logo vizes, csurgo panttal maszkalni
      Kizarolag kendo maniasoknak valo
      Sára

      Vince (2005.10.26), Piroska (2007.12.27)

      Comment


        #18
        Vicces lehetett Sára a lakásban egy csöpögő hordozókendővel...
        Érdekes, amit mondasz, hogy lehet, hogy egy rövidebb is jó, viszont hogyha tengerben, vagy babás fürdőmedencében ugrabugrálnánk benne, biztos nem fontos, hogy nyúlik (naná, olyan, mint egy harisnya), illetve arra lett kitalálva, hogy merüljünk a bébbel együtt. Ugye? Legalábbis én úgy tudom.
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          #19
          Igen, ez egy fürdőkendő, és arra lett kitalálva, hogy a baba súlyát nem csak ő, hanem a víz is tartja, illetve tusoláshoz 10-15 percre kell.

          Rövidebb viszont nincs belőle...
          Varda

          Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

          Az igazságnak sok arca van

          Comment


            #20
            Kendővel rádkötve merülni a babával? Nekem ez szörnyen hangzik!
            Nekünk is van fürdőkendőnk, karikás, én azt gondoltam, hogy praktikus szempontból jó, pl hajat tudsz mosni, mert szabad a kezed, uszodában le lehet tusolni kényelmesen, szabadabban lehet mozogni.

            Ja, és a mi kendőnk nem rugalmas.
            Utoljára szerkesztette jucuu; 2008.06.12., 10:02. Oka: nem rugalmas
            Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
            http://jucuu.blogspot.com/

            Comment


              #21
              Milyen anyaga van ennek a tusolós kendőnek? Sztem nagyon jól jönne nekünk a Balcsiba, mertr a másikat is terelgetni kell. Szerintetek fürdőruhaanyag ok lenne? Talán elég lenne egy babaerszény, vagy minek hívják, szóval egy henger. Vagy nem?

              Comment


                #22
                Jucuu, a tied milyen anyagból van?

                Comment


                  #23
                  http://www.gypsymama.com/shop/proddetail.php?prod=water
                  Dóri, ez a fürsőskendő linkje, az anyaga természetesen műszál (milyen, nem tudom), de majdnem 100% sugárzásblokkoló vagy mi.
                  Jucuu, úgy értettem, hogy olyan vízbe merülni, ami nekem mondjuk derékig, mellkasig ér és ott sétálgatni kicsit.
                  Rebaba blog

                  email: hellorebaba@gmail.com

                  Comment


                    #24
                    Oké orsi, sokkolt a gondolat, hogy valaki felköti a gyereket és utána lebukik a víz alá.
                    Az én kendőm olyan anyagból van, mint az a szexi férfitrikó, tudjátok, az a lyukacsos. Nagyobb lyukakkal, így nem hagy nyomot a babu bőrén.
                    Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                    http://jucuu.blogspot.com/

                    Comment


                      #25
                      Ilyen:
                      http://www.babyidea.fi/kantoliinoista/vesiliina.html
                      Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                      http://jucuu.blogspot.com/

                      Comment


                        #26
                        Kendővel sosem merültem, de Alex-szel és Abigél-lel a nyakamba csimpaszkodva igen. Rólunk nincs kép, de kb. így néz ki az ilyen:
                        szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                        Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                        Comment


                          #27
                          (Amúgy bocsánat, de én meg is őrülnék, ha zuhanyozáskor sem lehetnék magamban! Más kérdés az uszodázás, tó/tenger, stb.)
                          szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                          Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                          Comment


                            #28
                            Így én is el tudom képzelni a merülést, a babaúszáson már mi is elkezdtük gyakorolni az együtt merülést. De az más, ha össze vagyunk kötve, nem?
                            Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                            http://jucuu.blogspot.com/

                            Comment


                              #29
                              A fürdőkendőket nem merülésre találták ki, hanem együtt tusolásra, illetve pancsolásra strandon, tóban, tengerben.

                              Jó fürdőkendőd van, Jucuu!
                              Varda

                              Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                              Az igazságnak sok arca van

                              Comment


                                #30
                                Júni 6-júli 4 Bamberoo köcsönzés

                                Ezt mindig az aktuálissal bővítem,mert egy hónap alatt csomó mindent elfelejtenék....
                                1.hét:
                                Szóval eddig csak szuper-lativuszokban tudok beszélni róla.Nekünk nagyon bejön,még Apa is szereti hordozni benne,pedig eddig nem akaródzott neki magár kötni Botondot.De egyik este ő kérdezte,hogy kipróbálhatja-e!
                                Tegnap (06.13)Rácalmáson voltunk unokatesó ballagásán.Jó sokan nem csak a ballagókat nézték!
                                Eddig javarészt elől hordoztam,hátra csak akkor kötöm ha konyhában kell tevékenykednem,de a hátrakötésnél nagyon elbújik a B.-ben Botond,lehet,hogy hajtanom kellene egyett az alján?
                                pár életkép...
                                Réka
                                Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X