Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    én sütök egy kenyeret csak hozzatok rákennivalót, ízlés szerint
    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

    Comment


      #17
      októberi klubban Bambiviki sütőtökös kencéje valami csoda volt
      Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

      Comment


        #18
        Crear eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        huuu kokuszgolyo
        nekem addigra vege a fogyokuranak, szoval vegre megkostolhatok par klubos finomsagot
        No akkor az lesz közepébe meg teszek meggyet, legalább egy kis egészséges dolog legeyn benne
        Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

        Comment


          #19
          gyöngyusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          No akkor az lesz közepébe meg teszek meggyet, legalább egy kis egészséges dolog legeyn benne
          rumosat?
          az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

          Comment


            #20
            én egy kuglófot ha van rá igény
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

            Comment


              #21
              kugloof nyami
              nem kene neznem ezt a topikot
              az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

              Comment


                #22
                Crear eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                kugloof nyami
                nem kene neznem ezt a topikot
                Nekem meg főleg nem, mert nem fogok menni, hacsak túl nem hordom a gyereket, amire eddig még nem volt példa...

                Pedig fejben már akaratlanul is tervezem, hogy fehérbabos-pesto-s kencét milyen jó lehet a ház kenyérre kenni, például...
                Na mindegy, lesz januári és februári klub is...
                szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                Comment


                  #23
                  nekem még az jutott eszembe, hogy egy kis körözött esetleg? olvastam, hogy valaki kenyeret süt
                  vagy a körözött hülyeség?
                  " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                  Comment


                    #24
                    csak legyen elég hagyma benne, hogy az apukák tolhassák lendülettel...
                    lesz kenyér!!
                    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                    Comment


                      #25
                      óóó én is tolom ha sok a hagyma benne a körözött úgy az igazi
                      " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                      Comment


                        #26
                        mégis kitaláltam
                        mivel karácsonyi klub lesz, egy narancsos-vaníliás kuglófot fogok sütni. Látom, hogy Babber is kuglófot írt, de sztem két kuglóf simán belefér, nem?

                        És viszek naaagyon fincsi sárgarépakrémet (füstölt sajtos) Zsu kenyeréhez
                        Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                        Comment


                          #27
                          hát tényleg karácsonyi klub lesz, az édes sütinek mézeskalácsot fogok vinni
                          Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                          Comment


                            #28
                            szerintem megfér két kuglóf egy klubban
                            én diósat viszek vagy birsalmasajtosat
                            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                            Comment


                              #29
                              Én ha megyek klubozni, akkor a szokásos almáspitét viszem, és a helyi házi készítésű sajtokból egy sajttálat.
                              Utoljára szerkesztette Virgie; 2009.11.03., 22:09.
                              Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
                              E-MAIL címem.

                              Comment


                                #30
                                kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Gabi, ti csak ne döntsétek el, mi majd megmondjuk: fasííírtot!
                                Értettem Főnökasszony!

                                1 (kettő) adag karácsonyi vegafasirt rendel!
                                Utoljára szerkesztette Gabi; 2009.11.03., 23:01.
                                Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
                                Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

                                Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X