Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub, otleteles, igenyfelmeres...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Luca mindenfele allapotban yzivesen latunk
    Köszi Mivel én például hétköznap dolgozom, nem tudom mennyien vannak még így, de szorgalmaznám a hétvégét.
    Luca, aki Illés hites felesége és két angyalka

    Comment


      #17
      Az nagyon os, arrol mar en pont lemaractam
      helyugyileg kene akkor otletelbi, ki ismer effe alkalmas megcizetheto helyet a belvarosban???
      Luca nagyklub mindig hetvegen volt
      Vicus és E. + Z klubunk
      privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
      totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

      Comment


        #18
        Szuper, na ennyire értek hozzá
        Luca, aki Illés hites felesége és két angyalka

        Comment


          #19
          én is szívesen mennék tök jó, hogy van igény rá

          nekünk a 13. kerületi helyszín elég messze volt, én Budaörsre jobb szerettem járni mi inkább autósok vagyunk, ha együtt mozgunk, és az jobb volt ilyen szempontból) illetve szerettem, hogy kint van a városból - de ez nem autóval meg pont hátrány; olyan lenne jó, ahol van kert meg zöld meg ki lehet menni a kicsikkel
          szóval helyet lesz a legnehezebb találni, lelkesedés az van
          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


          ÁLOMJÁRÓ CD
          születésnaptár
          babahordozási tanácsadó vagyok

          Comment


            #20
            Én is, én is..
            Nekem innen Érdről a Budaörsi volt nagyon ideális,hisz kb 5 perc alatt ott voltam
            A XIII. kerrel az volt csak a bajom,hogy messze volt és néha vadászni kellett a parkolót.
            Mindenképp olyan helyet kéne keresni,ahol a parkolás is megoldott,hisz sokan autóval mennének.No és ugye a tömegközlekedés is jó legyen. Mindenképp metró, villamos vonalán lenne jó.
            tul.kép. a hol az szerintem képlékeny lehet,hisz nem lehet mindenkinek a kedvében járni
            Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

            Comment


              #21
              Nagyon jó lenne, mi is szívesen mennénk, akár havonta.
              Pont akkor lett vége a nagyklubnak, amikor már tudtunk volna menni, egy idei nem is volt egyértelmű hogy megszűnt, vagy én vagyok a béna hogy nem találom.
              Remélem ha lesz, valami számunkra is könnyen megközelíthető helyen...
              Klári és Máté (2013) + Milán (2015)

              Comment


                #22
                Én nagyon szívesen mennék. Viszont csak olyan helyre, ami autóval jól megközelíthető. Nekem mindig rengeteg bizniszem volt a klubban. (notórius közös rendelős vagyok) A rengeteg csomag, na és a 3 gyerek is, hát elég nehezen navigálható tömegközlekedéssel.
                A budaörsire mindig elmentem. Az FMH-ba csak egyszer, mert parkolni nem tudtam a közelben, és olyan sokan voltunk, hogy alig találtam meg a fiamat, amikor elbóklászott mellőlem. A XIII. kerületi nagyon messze volt nekünk. 2 órát tartott mire odaértünk, és max 1 órát tudtam maradni, és már mennem is kellett haza.
                A kölcsönzés, a próbálgatás, a csere-berélés, na és a sütizés adta meg az igazi klub hangulatot.
                Én ezeket szívesen látnám viszont.
                Gyakoriság? Hát szerintem negyed évente biztosan mennék. Mondjuk lehetne tavaszi, nyári, őszi téli klub.
                Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
                E-MAIL címem.

                Comment


                  #23
                  koszonom Virgie!

                  helyszinre senkinek,nincs otlete?
                  Vicus és E. + Z klubunk
                  privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                  totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                  Comment


                    #24
                    Egyszer voltam egy rendezvényen a Lurdy Házban.
                    Jó a tömegközlekedés, lehet parkolni, az étkezés megoldott, és elég tágas is. Mondjuk zöld terület nincs hozzá, és biztosan rohadt drága. Bizonytalanra nem merném bevállalni oda a szervezést.
                    Esetleg, ha előre lehetne tudni, hogy mennyi a bevétel. Például ha elővételben utalással vagy valami hasonlóval lenne a közös költség fizetve, akkor talán.
                    Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
                    E-MAIL címem.

                    Comment


                      #25
                      koszi utana jarok.
                      Vicus és E. + Z klubunk
                      privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                      totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                      Comment


                        #26
                        Legutóbb 60 e+Áfa volt egy 150 fős (ültetett) terem. Ebbe benne volt a berendezés is.
                        Persze, ahol 150 ember le tud ülni, ott szerintem 200 állva simán elfér.
                        Ha mindenki bedob 500 Ft-ot és leszünk tényleg 150-en akkor kifizethető
                        Bár nem tudom most mennyi.
                        Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
                        E-MAIL címem.

                        Comment


                          #27
                          De a jegyeket családokra kell számolni, nem fejenként.
                          Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                          Comment


                            #28
                            tornaterem olcsóbb, nem? csak mondjuk akkor vmi asztalfélét kéne keríteni
                            pl Köki környékén van egy csomó suli, az közlekedésileg sem rossz, parkolni is lehet és a gimi tornatermében vagy vmi aulájában is lehetne lenni
                            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                            ÁLOMJÁRÓ CD
                            születésnaptár
                            babahordozási tanácsadó vagyok

                            Comment


                              #29
                              A Széchenyi általanos iskola tornatermében rendszeresen van bababörze is. Kökitől pár megállónyira van, Csepelről is jön ide busz ill. az Örsről.
                              Utoljára szerkesztette KaMilka; 2013.08.21., 20:02.

                              Comment


                                #30
                                Halihó, ez ügyben semmi? Én szívesen kluboznék.
                                Karolin
                                Leánykáim Enéh "Tündérmogyoró" Ilona + Luca "Bogyóbaba" Hanna (aki Enéh szerint Hanna, apa szerint Luca https://mamami.hu/forum/images/smilies/18.gif)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X