Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zsuzs: cipét viszem magammal, beadom, ha lesz ott valaki.

    Gabriell: örülök, hogy az első nemolyanpozitív élmény után visszajáró lettél mégis

    valerka: én nem találtam otthagyva neszeszert
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      Jaj, nincs ma sztem benn senki, azt hittem programod v találkozód van ott vkivel .
      Zsuzs
      Három lányom és egy fiam van

      Comment


        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        valerka: én nem találtam otthagyva neszeszert
        jelentem meglett a neszeszer, csak rendet kellett tenni az előszobában. vagyis ez nem teljesen igaz, mert valószínűleg a fiam úgy gondolta, hogy ennek a cipők között a polcon a helye. mostanában abból áll a nap, hogy pakolok utána, ő meg énutánam visszarendez.
        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

        Comment


          valamelyik nap írtam egy hosszút és nincs meg
          A lényeg az volt, hogy mindenkinek mindent nagyon köszönök, öröm volt veletek talizni
          feltöltődtem belőletek, még a kedvem is jobb és ez komoly
          "Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"
          Andi és a három tündérke: Andika 09.01.19. Léna 04.11.25. Bogi 02.02.26.
          Köszönöm lányok! markotandi78kukac citromail pont hu

          Comment


            Andi, nekem is felüdülés volt veled beszélgetni! A gondolkodás módod teljesen az enyém is. A lányaid meg annyira kedvesek, szépek, aranyosak!

            Tudom miért kevertelek, a beteg apukás mamamival/jobbulást/, mert sokszor telóról olvasok, nem is nézem pontosan ki írta, hanem a szövegből következtettem, a nagy melltartóról szóló hsz-ed után volt egy szintén nagy cicis, és a fejem úgy raktározta el, hogy Te írtad
            Ági

            Comment


              sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pynky!
              Remélem jó volt a palacsinta,nem lekváros lett,mert reggel kiderült,nem diabetikus,de abszolút diabetikusat akartam.
              Kedves Olga, te csináltad a színes palacsintákat?
              Nagyon tetszett! Szuperül néztek ki.
              Milyen ételszínezéket használtál?
              Én is szeretnék itthon alkotni sokminden színeset, de ami kapható (legalábbis amit eddig láttam) ételszínezék, az mind egészségtelen. Az egyikre még rá is van írva, hogy figyelem és tanulási zavarokat okozhat gyerekeknél. :-(
              Köszi szépen,
              Üdv, Orsi
              Hunor (2010.) Zalán (2012.) Bíbor (2016)

              Eladó Flexa sarokszekrény és 4 fiókos harmonikaajtós szekrény

              Comment


                Kedves Pynky!
                Nagyon jó volt a klubb.
                Jövünk legközelebb is. :-)
                Üdv, Orsi
                Hunor (2010.) Zalán (2012.) Bíbor (2016)

                Eladó Flexa sarokszekrény és 4 fiókos harmonikaajtós szekrény

                Comment


                  zsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jaj, nincs ma sztem benn senki, azt hittem programod v találkozód van ott vkivel .
                  Hát, tényleg nem volt, 2x próbáltam Nem oda mentem, onnan nem messze önkéntes vagyok, cigány anyákkal beszélgetek dúlaként

                  valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  jelentem meglett a neszeszer, csak rendet kellett tenni az előszobában
                  (bocs, csak jó hogy nálatok is ez van...)

                  vassanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  feltöltődtem belőletek, még a kedvem is jobb és ez komoly
                  Június 9-én is várunk

                  kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  a nagy melltartóról szóló hsz-ed után volt egy szintén nagy cicis,[/COLOR]
                  Ismertetője: nagy cicis
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    [QUOTE=pynky;2286589]

                    Gabriell: örülök, hogy az első nemolyanpozitív élmény után visszajáró lettél mégis

                    ([/QUOTE
                    én is örülök minden klubbal egyre jobb veletek és az is jó hogy az első után elmondhattam és megbeszéltük
                    ezt Ronimaminak is köszönöm kedveset írt akkor
                    cigány anyákkal beszélgetsz? ez érdekes lehet ( a szó pozitív értelmében) le a kalappal előtted

                    Comment


                      hű, különben én is olyan szívesen beszélgetnék cigány asszonyokkal/anyákkal!
                      Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                      baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                      nézzetek texpeles videót ITT!
                      ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                      Comment


                        Orsika5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kedves Olga, te csináltad a színes palacsintákat?
                        Nagyon tetszett! Szuperül néztek ki.
                        Milyen ételszínezéket használtál?
                        Én is szeretnék itthon alkotni sokminden színeset, de ami kapható (legalábbis amit eddig láttam) ételszínezék, az mind egészségtelen. Az egyikre még rá is van írva, hogy figyelem és tanulási zavarokat okozhat gyerekeknél. :-(
                        Köszi szépen,
                        Üdv, Orsi
                        Én azt kis zöld tubusost használom,általában a T*scoba veszem,de a legtöbb élelmiszerboltban is kapható.A vattacukor színezéséhez is ezt használjuk.Már egy kevés is tök jól beszínezi.
                        Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                        Villő '16 és Ötöske várható '18

                        Comment


                          Gabriell: köszi, de hidd el, nem olyan nagy dolog ez (sem) Sokkal durvábbakat is csinálok

                          sprite: jut eszembe: valaki ottfelejtette a tojásait (nem a férjed ) és hazahoztam. Nem emlékszem, talán Vicababa volt? Vicababaaaaa, jelentkezz.
                          A tojás mindenesetre a hűtőben van, megevésre készen Ha a vevő nem jelentkezik, megesszük
                          A palacsintámhoz még fontos adalék, hogy a férjem szerint is finom volt, aki cukorot cukorral eszik, ha muszáj Úgyhogy köszi

                          Hanna
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én azt kis zöld tubusost használom,általában a T*scoba veszem,de a legtöbb élelmiszerboltban is kapható.A vattacukor színezéséhez is ezt használjuk.Már egy kevés is tök jól beszínezi.
                            Köszönöm szépen! :-)
                            Hunor (2010.) Zalán (2012.) Bíbor (2016)

                            Eladó Flexa sarokszekrény és 4 fiókos harmonikaajtós szekrény

                            Comment


                              a pelusbetét senkinek sem hiányzik?
                              Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                              baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                              nézzetek texpeles videót ITT!
                              ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                              Comment


                                A 10db tojás Vicababáé

                                Örülök,hogy ízlett.Ezzel a nyírfacukorral még mindig bajban vagyok,hogy mennyi kell belőle.
                                Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                                Villő '16 és Ötöske várható '18

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X