Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szisztok!
    Kész a következő MT, kord pántok, bélelve, alul nincs bélés. Blogomban nézhetitek meg.

    kisvic: jó kis MT, és a töltelék is cukker!!!!
    Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

    Comment


      hűha, Belin, ez aztán nem semmi! Gyönyörű, művészi, kidolgozott! Számolj be majd légyszi a használhatóságról, viselési komfprtról, stb... A többi művedet is megnéztem, ízléses, szeretettel, aprólékossággal kidolgozott dolgokat készítesz,gratulálok!
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        Köszönöm!
        Kényelmes így elsőre. Nem marad az enyém, megrendelésre készült, remélem tetszik majd neki is, ha nem akkor marad az enyém
        Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

        Comment


          Belin tényleg gyönyörű és a blogod is, azok az óvodai jelek, hát ha nekem ilyen lehetett volna, biztos jobban megszeretem a létra jelet is!
          Orsi

          Comment


            kisvic, így együtt alapíthatnánk egy filozófiai társaságot (mamamifilo), és még varrnom sem kell csak elgondolkodni róla, hogy mi lenne ha varrnék?
            Nagyon szép, amit csináltál!
            Orsi

            Comment


              Orsi

              Köszi, aranyosak vagytok! Belin nagyon szép lett!!!

              Az enyém nem MT, hanem csatos.
              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

              Comment


                belin, ez naggyonn szép lett
                gratulálok!
                fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                Comment


                  Az én mei tai-om csak gondolatban tud készülni. Megrendeltem az anyagot hozzá, kóddal ellátott csomag, azaz tudom nézni a neten, merre jár.
                  Hát már fél Finnországot beutazta, valahogy eltévedt, s sehogy sem akar ideérni. Hát remélem jövőhét elején csak megjön végre.
                  Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                  http://jucuu.blogspot.com/

                  Comment


                    Jucuu, ha már itt vagy: mi8lyen linkek , szabásminták alapján csináltad a podegidet? Nem találtam a honlapodon. Varrtam egy wrap-pod-ot, nem olyan dizájnos, de kényelmes. Tervezek többet is.
                    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                    Comment


                      Neked van valahol képed róla? Mert mint olvasom, nagyon kényelmes lett, ez tök jó. Én a sajátom úgy csináltam, hogy mindenféle ötleteket összegyűjtöttem, aztán ami tetszett belőlük, megcsináltam. De jópár dolog nem lett jó rajta, így szét fogom szedni és újracsinálni. Pl. túl vastag bélést tettem a tetejébe, emiatt szerintem nagyon kemény. Én is szeretnék még varrni, a rendelt anyagból erre is jutna, ha végre megérkezne...
                      Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                      http://jucuu.blogspot.com/

                      Comment


                        sziasztok!
                        Csak érdeklődés kedvéért néztem be, de hűha, milyen szép mt-t láttam, Belin! Kisvic a hibrided is tuti!
                        Az egyik fórumon sok kismama érdeklődik mt-kről, sikerült pár más mamamissal népszerűsítenünk a témát
                        de nem jönnek be az itthon kaphatók színei legtöbbjüknek.
                        Nem tudtok vkit aki kisegíthetné őket -szóval vki aki vállalna varrást?
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          Én vállalnék, ha nem lennék így elhavazva.
                          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                          Comment


                            Kisvic: ha majd aktuális lenne írj

                            Kérdezni akartam még: én varrógépet sem láttam közelebbről (max boltban ha véetlenül elmentem mellette) szóval nagyon analfabéta vagyok ebben a témában, bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de miben más egy sk varrt mt egy "boltihoz" képest? Csak abban h szabadon választhatsz anyagot? Mert gondolom azért a pántokat is meg lehet csinálni ugyanolyan puhára is, nem?
                            Viki
                            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                            Comment


                              Szia Celesztina, én nem tudom, milyen egy bolti MT, sajnos még nem láttam. Fú, de mégis láttam és próbáltam Jucuu Babyhawk-ját .
                              Én viszont végre megvarrtam az enyémet és szuper! Lehet nem olyan tökéletes, mint pl. a Bamberoo, mert az szerintem az, de remekül működik, mostanában leváltottam a Manducát vele, mondjuk azt szegényt ki is kéne mosni, de még nem mertem.
                              Szóval, ha jól megvarrják, szerintem akkor van olyan jó, de minden azon múlik, hogy az anyag, cérna, varrás erős legyen, amit már Kamcsatka-Orsi is sokszor leírt.
                              Annak aki tud varrni, ez egy jó megoldás, ha sajna profira nem futja.
                              Kinga
                              Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
                              Piciházikó

                              Comment


                                Jól szóltál Kingám!!! (Köszönöm a filcet, amit a múltkor küldtél, most ért ide, nagy hasznát veszem!!! Ha van még vásárolhatok Tőled?)

                                Varrás legközelebb a következő évezredben lesz aktuális nekem, de lehet, hogy később...
                                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X