Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pomázi baba-mama/babahordozó klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Agnes, persze, viszem majd a Close-t, csak majd emlekeztess. Milyen elado plusaid vannak? Priviben,,hogy ne offoljunk?
    Vince (2010) es Juli (2013) anyája

    Comment


      #17
      Mosható pelust én is tudok majd mutogatni, van egy párféle, fajta most itthon. Tapasztalat még nem sok, de nemsoká lesz újszülöttes!
      Jaj, annyira sajnálom, hogy rögtön az elsőről lemaradunk, olyan jó lett volna menni.
      Hajni, aki már jógaoktató.
      Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

      Comment


        #18
        Nagyon szuper!!! Alkalomadtán majd meglátogatunk titeket
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          #19
          Épp most fűzöm M-t hogy ha még egyben leszünk és épp nem nyal be vmit ismét Marci, akkor jó lenne elmenni
          Pelusokból nekünk is tényleg sokféle lett (a kicsajszinak bevásároltam), tudnék vinni.
          Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

          Comment


            #20
            Pynky, gyertek, sok szeretettel várjuk a XIII. kerületi különítményt, aminek én is tiszteletbeli tagja vagyok. Ha ti/mi nem lennénk, akkor mi sem lennénk.
            Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              #21
              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nagyon szuper!!! Alkalomadtán majd meglátogatunk titeket
              Naná, hogy várunk sok szeretettel bármikor amikor tudtok jönni!
              Hajni, aki már jógaoktató.
              Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

              Comment


                #22
                tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Agnes, persze, viszem majd a Close-t, csak majd emlekeztess. Milyen elado plusaid vannak? Priviben,,hogy ne offoljunk?
                Köszi! Pop-in, de a régebbi fajta, viszont van használatlan is. (Így talán annyira nem off, ha nem csak ezt írom... )

                zorica85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jaj, annyira sajnálom, hogy rögtön az elsőről lemaradunk, olyan jó lett volna menni.
                Engem is ez zavar.

                pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyon szuper!!! Alkalomadtán majd meglátogatunk titeket
                Na, de jó! Kíváncsi vagyok rád!
                Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                Comment


                  #23
                  Holnap (szerdan) klub 10-12-ig a pomazi muvhazban, mamamisan is megalakulunk, megbeszeljuk, kinek mihez van kedve, mihez ert. Ha valaki hevvel jon, szivesen kerulok arra, es egyutt setalunk a muvhazhoz-kozel van.
                  Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                  Comment


                    #24
                    tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Holnap (szerdan) klub 10-12-ig a pomazi muvhazban, mamamisan is megalakulunk, megbeszeljuk, kinek mihez van kedve, mihez ert. Ha valaki hevvel jon, szivesen kerulok arra, es egyutt setalunk a muvhazhoz-kozel van.
                    Jaj, ne tessék fájdítani az ember lányának piciny szívét... Annyira pont abban az időpontban megyek ctg-re, meg dokihoz, hogy az nem is igaz, leszervezni sem lehetett volna rosszabbul, mármint nekem. Pont 10-kor indulok itthonról, tehát még az elejére sem tudok beugrani és dél körül végzek majd, ha minden igaz. Viszont jövő hétre megpróbálom máshogy szervezni, hátha még egyben leszünk.

                    Azért érezzétek jól magatokat és tessék nekünk mindenről beszámolni!
                    Hajni, aki már jógaoktató.
                    Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                    Comment


                      #25
                      Mi sem megyünk, mert betegek voltunk, és bár már jól vagyunk, nem akarunk fertőzni. A jövő hét is bizonytalan, mert az e heti nagymamázás tolódik a jövő hétre, de utána már tutira megyünk.
                      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                      Clauwi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        #26
                        zorica85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jaj, ne tessék fájdítani az ember lányának piciny szívét...

                        Azért érezzétek jól magatokat és tessék nekünk mindenről beszámolni!
                        Pont ugyanezt akartam írni én is.
                        Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                        Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                        Comment


                          #27
                          Mi megyünk! Anikó akkor jön még vki rajtatok kívül?
                          Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                          Comment


                            #28
                            Én
                            Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

                            Comment


                              #29
                              Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én
                              Szuper
                              Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                              Comment


                                #30
                                Es a harmadik alapito (Rozsan es rajtam kivul, nem mamamis).
                                Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X