Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Oltások

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    borogasd a karját, nekünk is ilyen volt. A 15 hónapostól pedig mi is belázasodtunk. Tényleg megterhelő. Sajnos ez ilyen.

    Comment


      Az MMR nagyon szemét oltás...........

      Nórinál is így volt!
      Kb három napig lázas lehet, azátn még egy hétig rossz kedvű!

      Nincs megoldás sajnos, babusgasd sokat!


      Jobban nem fajul el, de így is elég rossz lehet!


      Nagyon sajnálom!
      N.V.A. és Mi, akik egyfelé toljuk a szekeret!
      Monori klub

      Comment


        Szegénykém a combjába kapta az oltást és rettenetesen néz ki. Azt sem értem, hogy ha azt írják, hogy 8-13 nap után jelentkeznek a tünetek, akkor nekünk miért azonnal? Illetve ezek a tünetek egyáltalán? Vagy allergiás valamelyik összetevőre? Egyáltalán miért adta be a gyerekorvos neki egyszerre a két oltást?
        Évi Csenge 2009. május 24.

        Comment


          És tényleg, most hogy modnod, még járni is alig tudott utána napokig...........
          De remek volt!



          Két fajta gyerkőc van, egyik fel sem veszi, a másikat meggyötri nagyon!
          N.V.A. és Mi, akik egyfelé toljuk a szekeret!
          Monori klub

          Comment


            vevazs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szegénykém a combjába kapta az oltást és rettenetesen néz ki. Azt sem értem, hogy ha azt írják, hogy 8-13 nap után jelentkeznek a tünetek, akkor nekünk miért azonnal? Illetve ezek a tünetek egyáltalán? Vagy allergiás valamelyik összetevőre? Egyáltalán miért adta be a gyerekorvos neki egyszerre a két oltást?
            ez egy kombinált oltás! a tüneketk így nem egyszerre jönnek ki. úgy tudom, h a 8-13 nap (de neme sküszöm meg) az a kanyaró, mármint h ha arra jön tünet az akkor van kb.

            borogasd az oltás helyét.

            sok orvos azért ad be több oltást, nem tudom, h ennél is így van-e mert kevésbé terheli meg a szervezetet mint külön külön...


            vannak máshol is foltok vagy csak az oltás helyénél?

            a nyűgösség sajna elég sok oltással együtt jár.
            ha csillapítod a lázát, abban ált fájdalomcsillapító is van, úgyhogy az jó.

            ha nem csillapítasz, akkor vibrukol...vagy valami ami nyugtat kicsit.
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              van két oltásos topik is, az alter nevelés csak tagokban, illetve itt is:
              http://www.mamami.hu/forum/showthrea...f%FCggeszt%E9s
              érdemes mazsolázni, sok szó esett az mmr-ről is
              Utoljára szerkesztette REnátka; 2010.08.25., 17:22.

              Comment


                az oltás helyén keletkező hegre van homeopátiás szer is, most hirtelen nem jut eszembe a neve.
                a legjobb ilyenkor a törődés, pihenés és esetleg viburcol kúp. helyre fog jönni a gyerkőc!!!

                Comment


                  Most megijesztettetek, mert az én lányom is most kapta meg az MMR oltást a Prevenar-ral együtt. Pénteken oltották, ő egyelőre jól van, de a doktornő azt mondta, 7 nap múlva várhatóak a mellékhatások. Már előre félek, mi lesz.
                  Réka
                  Lilla (2009.05.) és Emese baba anyukája (2011.04.)
                  Blogom: angolgyerekeknek.com/blog

                  Comment


                    Èvi, mindkét oltásos topicban megtalálod a homeopátiás orvosok elérhetöségét. Többen írták már, hogy az általános szemléletü orvosok nem veszik olyan komolyan az oltási reakciókat, sz ezért jobb egy igazi homeopata.

                    Lehetséges az oltás kivezetése is homeopátiás szerekkel.

                    ez a kivezetös topic:
                    http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=5002&page=28


                    ez pedig a homeopata dokik:

                    http://www.homeokult.hu/tanfolyamok/...at_vegz_2.html

                    Ezen a honlapon az egyik menüpont írja a különbözö oltásokhoz tartozó különbözö kivezetéseket,
                    de sajnos nincs idöm megkeresni, hol:
                    http://autizmus.gportal.hu/gindex.php?pg=28921819

                    kedves vevazs, elolvastam a Neustaedter könyv mit ír az MMR oltásról, ahogy a többiek is mondják, ez az oltás nagyon igénybe veszi a gyerek szervezetét.
                    Àltalános jelenség az oltás után azonnal megjelenö súlyos mellékhatások, írja a könyv, lehet, ez megnyugtat egy kicsit.

                    Most már, hogy benn van az oltóanyag, csak a homeo kivezetést látom segítségnek, és aztán az immunrendszer erösítését. Ès sok eröt!
                    [I]Zsuzsa[/I] - szívemnek három csücske van: a szíves-okos Valerie, aki a lányom, Sebastian, aki majd 20 évig a fiam volt, és Zoltán, a férjem, aki a nyomulós-hordozós Nagypapa

                    Comment


                      (Csak zárójelben: a dokit szerintem nagyjából felesleges hívogatni, nem fogja neked azt mondani, igen, anyuka, nagyon veszélyes és szükségtelen az MMR oltás, én meg ráadásul azzal együtt adtam be egy másikat, de azért nyugodjon meg... )
                      Vera

                      Comment


                        Jajj Istenem! Hűtőfürdőztettem a gyereket és kapott Germicid C-t. Lement tőle a láza 37,3-ra és most alszik is. Szegénykém. Most meg egy kicsit hígabb volt a kakija. Piros folt és görcs csak az oltás helyénél van. Máshol nem találtam rajta semmit. Elég nyűgös és folyamatosan bújik hozzám. Kis drága! Úgy szeretem! Nem is tudom mit tennék, ha valami lenne vele az oltás miatt...
                        Köszönöm a segítséget. Most gyorsan utána is járok a homeopátiás dolgoknak. Amúgy az orvosunk még most se veszi fel a telefont. Az ügyeletet felhívtam. Annyit mondott a doki, hogy folyamatosan tartsam a hőmérsékletét 38 fok alatt. Borogassam a lábát, mert lehet, hogy van egy kis allergiás reakciója vagy lehet, hogy megütötte ott vagy megnyomódott, de ezt ha látja se fogja tudni megmondani, hogy melyiktől van. Azt mondta, hogy akkor van baj, ha nagyon éles hangon sokáig sír, hörög, ha furán rángatja vagy piszkálja a fejét, illetve ha bizonytalanul megy, valamint azt is figyeljem, hogyha nagyon aluszékony és túlságosan sokat aludna. Azt mondta, hogy ez csak a kezdet. A 7. nap körül ismételten intenzívebben jelentkeznek a tünetek és akkor kiütéses is lehet és féloldalas pocok formát vehet a feje. És azt mondta, hogyha valami súlyosbodnak telefonáljak és már jönnek is ki hozzánk, nem kell nekem utazgatnom busszal vagy taxival.
                        Na ez az orvos rendes volt. Sőt azt is megmondta, hogy ő mindig tájékoztatja az anyukákat, hogy ez egy veszélyes oltás, de sajnos kötelező és a legfontosabb, hogy minél előbb felfigyeljünk a vészjósló tünetekre és azonnal reagáljunk rá.
                        Kicsit nyugodtabb vagyok.
                        De a háziorvosunk... Eddig is volt róla véleményem, most meg aztán. Felőle....
                        Évi Csenge 2009. május 24.

                        Comment


                          Évi, sajnálom, hogy így megviselte a kislányodat az oltás! Homeo ügyben nálunk ez mindig bevált. Thuja ch30 3 szem oltás után a káros mellékhatásokat enyhíti, szerintem még most sem késő. A helyi bepirosodás megelőzésére szokták ajánlani a Silicea-t, az oltást megelőző napon kell adni szintén 3 szemet, azt hiszem ch15ös higításban (már nem emlékszem, nincs most nálam)
                          üdv, Dóra és a csacsogó - dacoló . (08.06.01.)

                          Comment


                            "Kötelező és a legfontosabb.... " ja persze... sok helyen a hepa A szerintem százszor fontosabb gyerekkorban (most nem feltétlen Mo.ra gondolok) - ez a betanult paraszöveg kiakasztó!
                            üdv, Dóra és a csacsogó - dacoló . (08.06.01.)

                            Comment


                              nem lehet hogy befeszített kicsit mikor megszúrta a dokinéni? nekem gyerekkoromban akkor lett ilyen gombócos a szúrás helye szinte azonnal...
                              Homeos kivezetéssel próbálkoztál? Asszem nekem még vannak bogyóim, kellene?
                              Julinkának az mmr oltás után ál-kanyarója lett pöttyökkel -a doki azt mondta, ilyet már évek óta nem látott
                              És tudom nem könnyű, de nyugodj meg a kicsi érzi ha ideges vagy és ő is az lesz -írtad hogy nyugtalan.. persze tudom ilyenkor ezt könnyű mondani
                              Viki
                              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                              Comment


                                Tehát miközben az orvosok benyomják az oltóanyagot a gyerekekbe, pontosan tudják, hogy nagy valószínüséggel lázasak lesznek, és "féloldalas pocokformát vehet fel a feje", söt szólnak is a szülöknek, hogy ez egy "veszélyes oltás".

                                no comment. félek, elveszíteném átmenetileg gyöngéd stílusomat.
                                [I]Zsuzsa[/I] - szívemnek három csücske van: a szíves-okos Valerie, aki a lányom, Sebastian, aki majd 20 évig a fiam volt, és Zoltán, a férjem, aki a nyomulós-hordozós Nagypapa

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X