Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

    Akció
    Sziasztok

    Sokunknak hiányzott a Budaörsi Klub, a Mamami Klub, a Nagyklub.
    Én nagyon szerettem a fix programot minden hónap elején, ahol olyanokkal találkoztam, akik messziről is eljöttek, akik szintén "alterok", akik még ismerik a klubos "szektás harisnyát"
    (Újabbak kedvéért: sima kockás harisnya, egyszer összebeszéltünk és nagyon sokan mentünk egyforma harisnyában Az ilyen összefogásokért is szeretek ide járni...)

    Elég szomorú voltam, mikor kamcsatka abbahagyta a klub szervezését.
    Aztán (sajnos) motoszkálni kezdett bennem a kisördög, hogy akár mi (XIII. kerületi Babahordozó Klub) is megszervezhetjük a havi nagy dzsámborit...
    Van egy helyszín, amivel régóta együttműködünk, most is támogatták az ötletet és szívesen látnak minket. Nagyon akciósan, gyakorlatilag féláron adták a színháztermet.

    A klubos lányokkal megbeszélve arra jutottam, hogy akár már februárban is indulhat a klub, (mivel többen kérték hogy ne az 1. szombaton legyen, ezért) a 2. szombaton.

    Tehát:

    Nagyklub újra, február 11-én szombaton, 10-13 óráig.

    Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti színházterem.
    A színpadra felmászni balesetveszélyes és nem béreljük ki, ezért kérlek benneteket, hogy ne engedjétek fel a gyerekeket. Próbáljuk majd elbarrikádozni is.
    Ha a hely kicsinek bizonyulna, akkor az onnan nem messze lévő iskolában van egy nagyobb tornaterem...

    Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, hétvégén ingyenes. A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni, ennek még utána fogok nézni.

    Étel-ital: nekem mindig nagy élmény volt a terülj, terülj asztalkám, ezért szeretném ezt visszahozni.
    Vagyis batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
    Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.

    Kávé: kamcsatkánál mindig volt kávé Hát, ezt én nem tudom szolgáltatni, max. vízforralót porkávéval, ha van rá igény...

    Előző klubok sütis topikja, klubos finomságok topikja.

    Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként, ebben benne van a biztonsági tartalék, és a félelmem, hogy kevesen jönnek és nekem kell kifizetni a terembérlet maradék részét.
    (Természetesen, ha beindul a klub és látom hogy tényleg működik, akkor mehet lejjebb a belépő. A maradék pénzzel is igyekszem jól gazdálkodni.)
    Később ha akarnak, jöhetnek árusok is, most egyelőre csak félénk igényfelmérés a február

    WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben lesznek polifoamok, illetve a klubos takarók (?), ott is lehet pelenkázni.
    Van ruhatár is.

    Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot! Parkettaburkolat van
    A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.


    Volt a klubnak könytára is, amit fel lehet frissíteni, ezzel majd megkeresem évust.

    Voltak kölcsönözhető hordozók, ezzel kapcsolatban nem világos hogy mi a helyzet, majd tudakozódom. Ha vannak még hordozók, akkor kölcsönzésük menetét később még átgondoljuk a klubos lányokkal.

    Nyár, jó idő: a helyszínen van kert kisebb játszótérrel (hinta, mászóka), ezért melegben azt is kivehetjük és mehetünk oda is.
    Illetve másik ötletem nyárra: a Duna-parton az ELMÜ Sporttelep mellett van egy körülkerített, kutyagumitlan füves-fás terület, ahová ki lehet menni piknikezni, parkoló is van mellette.

    Egyelőre ennyi fontos tudnivaló van, később még kiegészítem. Lehet jelentkezni, bizniszelni!!! Várom az ötleteket, észrevételeket.

    (És köszönöm kamcsatkának, hogy olyan sokáig csinálta a Klubot! )
    Utoljára szerkesztette pynky; 2012.01.28., 09:41.
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    #2
    De jó! Sajnos nem tudok menni, de lélekben ott leszek veletek. Remélem, a fotótopik is újraéled...
    Kata
    Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
    Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

    Comment


      #3
      babyteve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      De jó! Sajnos nem tudok menni, de lélekben ott leszek veletek. Remélem, a fotótopik is újraéled...
      Kata, egy fuvar? Nélküled és a gyerekeid nélkül nem lenne igazi...
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        #4
        pynky nem is tudod hogy mennyire örültem , én biztos elmegyek
        Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

        Comment


          #5
          Jaaaaj, ne kísérts...
          Itt is le kell venni a cipőt? Mert akkor esélytelen. Ha nem, akkor még gondolkodom...Van egy spec cipőbe tehető szerkezetem, azzal zárt helyen és lassan közlekedve egyedül is mobil vagyok. Bár a kölkök után nem tudok rohangálni még abban sem. Meg Tomi is kérdés, jönne-e velünk. (És kérdés még, hogy mikor műtenek megint...)
          De nagyon köszi!
          Kata
          Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
          Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

          Comment


            #6
            Kata, jobbulást kívánok neked, szívesen segítek a gyerekek terelgetésében, figyelésében.
            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

            Comment


              #7
              Mi is tutira megyünkKata gyerekterelesben en is szivesen segitek
              Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

              Comment


                #8
                babyteve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jaaaaj, ne kísérts...
                Itt is le kell venni a cipőt? Mert akkor esélytelen. Ha nem, akkor még gondolkodom...Van egy spec cipőbe tehető szerkezetem, azzal zárt helyen és lassan közlekedve egyedül is mobil vagyok. Bár a kölkök után nem tudok rohangálni még abban sem. Meg Tomi is kérdés, jönne-e velünk. (És kérdés még, hogy mikor műtenek megint...)
                De nagyon köszi!
                Kata, remélem nem képzeled, hogy nem oldjuk meg?? Ne viccelj már
                Tomi meg kedvenc klubos gyerekem, nehogy már otthon maradjon

                Roni

                gyancsi: így legalább találkozunk "rendesen" is
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  #9
                  én is tuti ott leszek
                  Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
                  "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

                  Comment


                    #10
                    Juj de jóóóó.Én is szeretnék ott lenni
                    Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                    Comment


                      #11
                      mi is bejelentkeznénk ...férjet is lehet vinni?
                      Vicus és E. + Z klubunk
                      privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                      totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                      Comment


                        #12
                        Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        mi is bejelentkeznénk ...férjet is lehet vinni?
                        Naná, a férjek terelgetik a gyerekeket
                        De viccen kívül: persze, ez családi klub.
                        Utoljára szerkesztette pynky; 2012.01.21., 12:39.
                        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                        a XIII. kerklub ÚJ topikja

                        Comment


                          #13
                          Vicus és E. + Z klubunk
                          privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                          totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                          Comment


                            #14
                            WOW Szerintem mi is megyünk majd a másodikra már Hű de jó lesz látni Benneteket!
                            Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                            Comment


                              #15
                              Mi is mennénk, ha képesek vagyunk egészségesek maradni addig
                              Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                              ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                              Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X