Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

JÚLIUSI MAMAMINI KLUB:)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    én se tudtam végül menni nagyon sajnálom
    " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

    Comment


      #32
      Nem fogunk odaérni. (A kicsi még alszik.)
      Ági - Csongor, Viola és Írisz anyukája

      Comment


        #33
        jó volt
        mondjuk a végén már felpaprikáztam magam, amikor Luki zokniban indult neki a nagyvilágnak
        Dius vagyok
        Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

        Comment


          #34
          Én is élveztem, szerintem Barni is
          Köszönjük
          Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
          Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

          Comment


            #35
            naná, m Luki jól meghintáztatta
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              #36
              jaja

              És Félixszel még pankrációzott is

              Dius, ugye végül elvitted a gekkókat? Mert én nem
              Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
              Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

              Comment


                #37
                igen, nálam van. de a piros thomasos baseballsapit viszont nem lelem. Orsi, ne égesd el!!!
                remélem, h a zara elég hosszú későn kapcsoltam, m amikor meg hajlandó volt Lú jönni, akkor meg megindult nagyon
                Dius vagyok
                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                Comment


                  #38
                  rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  igen, nálam van. de a piros thomasos baseballsapit viszont nem lelem. Orsi, ne égesd el!!!
                  remélem, h a zara elég hosszú későn kapcsoltam, m amikor meg hajlandó volt Lú jönni, akkor meg megindult nagyon
                  Hát azt kell mondjam h pont jó, bár eléggé a csücsökkel kötöttem az fwcct de kényelmes volt

                  ttttttttttzjhhjhhhhhhnfmnfcnfcjndsjxhb bnkjufdt6ukiu6
                  Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                  Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                  Comment


                    #39
                    köszönöm, hogy eljöttetek, olyan jó kis beszélgetős miniklub volt, pont ilyenre vágytam
                    a legtöbb kpemet a döf telefon megsemmisítette de azért maradt néhány...
                    Igazi klub volt olyan szempontból is, hogy minden sarokból előkerült egy talált tárgy
                    asszem 4 sapkát számoltam össze összesen a thomasos is közte volt! viszont nem tudom, hogy juttok hozzá, mert legközelebb 6-án 10-től 13-ig lesz nyitva a bolt, ügyelet lesz
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      #40
                      Mi is köszönjük a lehetőséget, nagyon jó kis kis klub volt utána még a hordozós tatyómat is megszereztük, mondjuk a két gyerek végigvisította az utat, főleg a kisebbik, de így legalább nem aludtam el a volán mögött és most biztos nem hagytunk ott sapkát, miegyebet, mert nem is vittünk
                      Maczy, meg a bocsok: Bori (07.01.29.), a kisasszony , Zsombor (09.02.27.), az égedelem , Janka (11.09.21.), a ráérős maratonista októberben elérjük az optimumot, és mindehez a körítés

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X